| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.543.278 RON | 28.405 RON | 1.314.855 RON | 1.176.407 RON | 787.707 RON | 603.521 RON | 7 |
| 2024 | 2.375.047 RON | 21.210 RON | 1.020.103 RON | 1.119.533 RON | 540.994 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 575.116 RON |
| 7 |
| 2023 | 2.394.294 RON | 22.037 RON | 1.076.106 RON | 1.177.844 RON | 656.935 RON | 553.906 RON | 7 |
| 2022 | 2.393.746 RON | 32.462 RON | 1.088.221 RON | 1.229.998 RON | 654.431 RON | 531.870 RON | 8 |
| 2021 | 2.359.524 RON | 57.652 RON | 550.758 RON | 835.951 RON | 538.122 RON | 499.407 RON | 8 |
| 2020 | 1.814.404 RON | 100.469 RON | 715.284 RON | 758.103 RON | 782.414 RON | 441.755 RON | 7 |
| 2019 | 1.596.184 RON | 16.036 RON | 604.507 RON | 898.126 RON | 490.716 RON | 341.287 RON | 6 |
| 2018 | 1.801.360 RON | 7.815 RON | 706.564 RON | 508.748 RON | 523.067 RON | 325.251 RON | 6 |
| 2017 | 1.751.644 RON | 7.932 RON | 533.152 RON | 414.271 RON | 436.317 RON | 317.436 RON | 6 |
| 2016 | 1.868.263 RON | 20.990 RON | 596.687 RON | 461.697 RON | 444.494 RON | 309.504 RON | 6 |
| 2015 | 1.214.422 RON | 31.636 RON | 384.043 RON | 435.472 RON | 237.084 RON | 288.513 RON | 6 |
| 2014 | 1.188.141 RON | 16.121 RON | 717.205 RON | 481.697 RON | 492.386 RON | 256.878 RON | 6 |
| 2013 | 959.011 RON | 56.505 RON | 404.112 RON | 339.435 RON | 316.867 RON | 252.190 RON | 5 |
| 2012 | 789.948 RON | 27.750 RON | 455.088 RON | 345.089 RON | 304.933 RON | 195.686 RON | 4 |
| 2011 | 603.352 RON | 38.592 RON | 315.519 RON | 205.696 RON | 275.420 RON | 167.935 RON | 4 |
| 2010 | 543.766 RON | 35.597 RON | 317.878 RON | 196.503 RON | 246.217 RON | 129.343 RON | 4 |
| 2009 | 558.292 RON | 1.811 RON | 281.791 RON | 193.943 RON | 174.415 RON | 93.747 RON | 4 |
| 2008 | 484.059 RON | 39.676 RON | 287.416 RON | 128.122 RON | 251.229 RON | 91.935 RON | 4 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 2.543.278 RON | 2.375.047 RON | 2.394.294 RON | 2.393.746 RON | 2.359.524 RON | 1.814.404 RON | 1.596.184 RON | 1.801.360 RON | 1.751.644 RON | 1.868.263 RON | 1.214.422 RON | 1.188.141 RON | 959.011 RON | 789.948 RON | 603.352 RON | 543.766 RON | 558.292 RON | 484.059 RON |
| Venituri totale | 3.042.875 RON | 2.529.780 RON | 2.632.193 RON | 2.963.417 RON | 2.427.618 RON | 1.925.455 RON | 1.778.916 RON | 2.008.916 RON | 1.831.054 RON | 1.908.148 RON | 1.246.797 RON | 1.188.853 RON | 948.539 RON | 825.029 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 2.982.691 RON | 2.489.006 RON | 2.583.079 RON | 2.901.942 RON | 2.346.371 RON | 1.808.304 RON | 1.746.605 RON | 1.981.449 RON | 1.805.493 RON | 1.881.177 RON | 1.207.237 RON | 1.152.827 RON | 878.153 RON | 789.733 RON | ||||
| Profit brut | 60.184 RON | 40.774 RON | 49.114 RON | 61.475 RON | 81.247 RON | 117.151 RON | 32.311 RON | 27.467 RON | 25.561 RON | 26.971 RON | 39.560 RON | 36.026 RON | 70.386 RON | 35.296 RON | ||||
| Profit net | 28.405 RON | 21.210 RON | 22.037 RON | 32.462 RON | 57.652 RON | 100.469 RON | 16.036 RON | 7.815 RON | 7.932 RON | 20.990 RON | 31.636 RON | 16.121 RON | 56.505 RON | 27.750 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 1.176.407 RON | 1.119.533 RON | 1.177.844 RON | 1.229.998 RON | 835.951 RON | 758.103 RON | 898.126 RON | 508.748 RON | 414.271 RON | 461.697 RON | 435.472 RON | 481.697 RON | 339.435 RON | 345.089 RON | ||||
| Active circulante | 787.707 RON | 540.994 RON | 656.935 RON | 654.431 RON | 538.122 RON | 782.414 RON | 490.716 RON | 523.067 RON | 436.317 RON | 444.494 RON | 237.084 RON | 492.386 RON | 316.867 RON | 304.933 RON | ||||
| Stocuri | 622.509 RON | 357.247 RON | 311.516 RON | 438.282 RON | 443.222 RON | 507.694 RON | 411.743 RON | 416.213 RON | 414.792 RON | 339.289 RON | 174.770 RON | 125.940 RON | 78.383 RON | 163.377 RON | ||||
| Creante | 162.702 RON | 139.898 RON | 293.150 RON | 191.476 RON | 63.431 RON | 265.248 RON | 27.915 RON | 21.752 RON | 18.025 RON | 45.859 RON | 27.002 RON | 18.025 RON | 220.935 RON | 115.801 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 2.496 RON | 43.849 RON | 52.269 RON | 24.673 RON | 31.469 RON | 9.472 RON | 51.058 RON | 85.102 RON | 3.500 RON | 59.346 RON | 35.312 RON | 348.421 RON | 17.549 RON | 25.755 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 39.889 RON | 79.889 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 752 RON | ||||
| Datorii totale | 1.314.855 RON | 1.020.103 RON | 1.076.106 RON | 1.088.221 RON | 550.758 RON | 715.284 RON | 604.507 RON | 706.564 RON | 533.152 RON | 596.687 RON | 384.043 RON | 717.205 RON | 404.112 RON | 455.088 RON | ||||
| Venituri in avans | 85.627 RON | 145.197 RON | 204.767 RON | 264.338 RON | 323.908 RON | 383.478 RON | 443.048 RON | — | — | — | — | — | — | — | ||||
| Capitaluri proprii | 603.521 RON | 575.116 RON | 553.906 RON | 531.870 RON | 499.407 RON | 441.755 RON | 341.287 RON | 325.251 RON | 317.436 RON | 309.504 RON | 288.513 RON | 256.878 RON | 252.190 RON | 195.686 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 7 | 7 | 7 | 8 | 8 | 7 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 4 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 598.796 RON |
| 571.581 RON |
| 549.312 RON |
| 520.392 RON |
| 551.707 RON |
| 528.302 RON |
| 541.768 RON |
| 472.678 RON |
| 47.089 RON |
| 43.279 RON |
| 7.544 RON |
| 47.714 RON |
| 38.592 RON |
| 35.597 RON |
| 1.811 RON |
| 39.676 RON |
| 205.696 RON |
| 196.503 RON |
| 193.943 RON |
| 128.122 RON |
| 275.420 RON |
| 246.217 RON |
| 174.415 RON |
| 251.229 RON |
| 108.768 RON |
| 175.096 RON |
| 86.071 RON |
| 167.024 RON |
| 114.579 RON |
| 64.261 RON |
| 56.079 RON |
| 57.554 RON |
| 52.073 RON |
| 6.860 RON |
| 32.265 RON |
| 2.047 RON |
| 2.338 RON |
| 4.501 RON |
| 7.180 RON |
| — |
| 315.519 RON |
| 317.878 RON |
| 281.791 RON |
| 287.416 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 167.935 RON |
| 129.343 RON |
| 93.747 RON |
| 91.935 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 4 |
| 4 |
| 4 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator |
| 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.