| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.613.234 RON | -97.896 RON | 529.509 RON | 162.953 RON | 473.943 RON | 112.617 RON | 5 |
| 2024 | 2.592.414 RON | -2.024 RON | 557.671 RON | 185.873 RON | 577.081 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 210.513 RON |
| 5 |
| 2023 | 2.950.303 RON | 28.726 RON | 560.618 RON | 208.793 RON | 569.117 RON | 222.657 RON | 6 |
| 2022 | 2.653.281 RON | 3.536 RON | 657.666 RON | 229.415 RON | 617.225 RON | 193.932 RON | 7 |
| 2021 | 2.602.811 RON | -61.742 RON | 583.511 RON | 202.710 RON | 594.806 RON | 218.963 RON | 8 |
| 2020 | 2.425.959 RON | 11.440 RON | 484.521 RON | 182.220 RON | 578.048 RON | 280.705 RON | 9 |
| 2019 | 2.795.515 RON | 55.181 RON | 282.643 RON | 157.151 RON | 394.756 RON | 269.264 RON | 9 |
| 2018 | 2.320.980 RON | -16.228 RON | 215.867 RON | 157.151 RON | 272.799 RON | 214.083 RON | 9 |
| 2017 | 2.328.151 RON | 38.049 RON | 269.571 RON | 157.151 RON | 342.730 RON | 230.310 RON | 9 |
| 2016 | 2.106.385 RON | 37.464 RON | 202.964 RON | 104.754 RON | 290.471 RON | 192.261 RON | 9 |
| 2015 | 1.844.321 RON | -44.756 RON | 145.207 RON | 104.754 RON | 195.250 RON | 154.797 RON | 8 |
| 2014 | 1.730.977 RON | -37.847 RON | 42.122 RON | 104.754 RON | 136.921 RON | 199.553 RON | 8 |
| 2013 | 2.179.596 RON | 4.369 RON | 126.529 RON | 126.454 RON | 259.175 RON | 259.100 RON | 8 |
| 2012 | 2.522.050 RON | 56.966 RON | 85.772 RON | 81.347 RON | 313.275 RON | 308.850 RON | 10 |
| 2011 | 2.134.415 RON | 25.754 RON | 131.174 RON | 95.838 RON | 287.219 RON | 251.883 RON | 10 |
| 2010 | 2.115.959 RON | 7.898 RON | 163.721 RON | 102.229 RON | 302.376 RON | 240.884 RON | 10 |
| 2009 | 2.461.193 RON | 16.006 RON | 168.280 RON | 121.557 RON | 287.607 RON | 240.884 RON | 9 |
| 2008 | 2.000.521 RON | 28.186 RON | 157.903 RON | 94.281 RON | 288.500 RON | 224.878 RON | 8 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 2.613.234 RON | 2.592.414 RON | 2.950.303 RON | 2.653.281 RON | 2.602.811 RON | 2.425.959 RON | 2.795.515 RON | 2.320.980 RON | 2.328.151 RON | 2.106.385 RON | 1.844.321 RON | 1.730.977 RON | 2.179.596 RON | 2.522.050 RON | 2.134.415 RON | 2.115.959 RON | 2.461.193 RON | 2.000.521 RON |
| Venituri totale | 2.614.143 RON | 2.594.765 RON | 2.950.298 RON | 2.656.208 RON | 2.606.184 RON | 2.431.850 RON | 2.797.337 RON | 2.322.232 RON | 2.334.553 RON | 2.112.037 RON | 1.854.696 RON | 1.733.978 RON | 2.181.863 RON | 2.524.668 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 2.712.039 RON | 2.596.789 RON | 2.916.083 RON | 2.651.998 RON | 2.667.926 RON | 2.418.154 RON | 2.731.778 RON | 2.328.685 RON | 2.289.600 RON | 2.067.397 RON | 1.899.452 RON | 1.771.825 RON | 2.175.199 RON | 2.458.658 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 34.215 RON | 4.210 RON | 0 RON | 13.696 RON | 65.559 RON | 0 RON | 44.953 RON | 44.640 RON | 0 RON | 0 RON | 6.664 RON | 66.010 RON | ||||
| Pierdere bruta | 97.896 RON | 2.024 RON | 0 RON | 0 RON | 61.742 RON | 0 RON | 0 RON | 6.453 RON | 0 RON | 0 RON | — | 37.847 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 28.726 RON | 3.536 RON | 0 RON | 11.440 RON | 55.181 RON | 0 RON | 38.049 RON | 37.464 RON | 0 RON | 0 RON | 4.369 RON | 56.966 RON | ||||
| Pierdere neta | 97.896 RON | 2.024 RON | 0 RON | 0 RON | 61.742 RON | 0 RON | 0 RON | 16.228 RON | 0 RON | 0 RON | 44.756 RON | 37.847 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 162.953 RON | 185.873 RON | 208.793 RON | 229.415 RON | 202.710 RON | 182.220 RON | 157.151 RON | 157.151 RON | 157.151 RON | 104.754 RON | 104.754 RON | 104.754 RON | 126.454 RON | 81.347 RON | ||||
| Active circulante | 473.943 RON | 577.081 RON | 569.117 RON | 617.225 RON | 594.806 RON | 578.048 RON | 394.756 RON | 272.799 RON | 342.730 RON | 290.471 RON | 195.250 RON | 136.921 RON | 259.175 RON | 313.275 RON | ||||
| Stocuri | 497.432 RON | 448.989 RON | 418.154 RON | 436.130 RON | 422.369 RON | 351.361 RON | 353.264 RON | 306.749 RON | 314.983 RON | 256.964 RON | 261.997 RON | 202.058 RON | 242.000 RON | 275.222 RON | ||||
| Creante | 139.617 RON | 105.529 RON | 123.843 RON | 157.235 RON | 147.802 RON | 186.058 RON | 110.052 RON | 96.750 RON | 123.702 RON | 61.121 RON | 62.067 RON | 49.409 RON | 70.324 RON | 115.024 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | -163.106 RON | 22.563 RON | 27.120 RON | 23.860 RON | 24.635 RON | 40.629 RON | -68.560 RON | -130.700 RON | -95.955 RON | -27.614 RON | -128.814 RON | -114.546 RON | -53.149 RON | -76.971 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 5.230 RON | 5.230 RON | 5.365 RON | 4.958 RON | 4.958 RON | 4.958 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | ||||
| Datorii totale | 529.509 RON | 557.671 RON | 560.618 RON | 657.666 RON | 583.511 RON | 484.521 RON | 282.643 RON | 215.867 RON | 269.571 RON | 202.964 RON | 145.207 RON | 42.122 RON | 126.529 RON | 85.772 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 112.617 RON | 210.513 RON | 222.657 RON | 193.932 RON | 218.963 RON | 280.705 RON | 269.264 RON | 214.083 RON | 230.310 RON | 192.261 RON | 154.797 RON | 199.553 RON | 259.100 RON | 308.850 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200.200 RON | 200.200 RON | 200.200 RON | 200.200 RON | 200.200 RON | 200.200 RON | 200.200 RON | 200.200 RON | 200.200 RON | 200.200 RON | — | 200.200 RON | 200.200 RON | 200.200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 5 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 8 | 8 | 8 | 10 | 10 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 2.148.049 RON |
| 2.129.186 RON |
| 2.474.289 RON |
| 2.000.604 RON |
| 2.117.195 RON |
| 2.114.484 RON |
| 2.452.550 RON |
| 1.966.851 RON |
| 30.854 RON |
| 14.702 RON |
| 21.739 RON |
| 33.753 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 25.754 RON |
| 7.898 RON |
| 16.006 RON |
| 28.186 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 95.838 RON |
| 102.229 RON |
| 121.557 RON |
| 94.281 RON |
| 287.219 RON |
| 302.376 RON |
| 287.607 RON |
| 288.500 RON |
| 232.785 RON |
| 201.297 RON |
| 235.113 RON |
| 308.965 RON |
| 103.465 RON |
| 170.287 RON |
| 155.221 RON |
| 88.324 RON |
| -49.031 RON |
| -69.208 RON |
| -102.727 RON |
| -108.789 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 131.174 RON |
| 163.721 RON |
| 168.280 RON |
| 157.903 RON |
| 251.883 RON |
| 240.884 RON |
| 240.884 RON |
| 224.878 RON |
| 200.200 RON |
| — |
| 200.200 RON |
| 200 RON |
| 10 |
| 9 |
| 8 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Admite excepţia lipsei de interes invocată de instanţă din oficiu. Respinge cererea de emitere ordonanţă de plată formulată de creditoarea Rupis Construct S.R.L., prin reprezentant legal, în contradictoriu cu debitoarea Rustoca Construct SRL, prin reprezentant legal, judeţul Braşov ca lipsită de interes. Cu drept de a formula cerere în anulare, care se depune la Judecătoria Rupea, în termen de 10 zile de la data comunicării prezentei hotărâri. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 17.07.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 17.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 03.07.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 03.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 19.06.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 19.06.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 05.06.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 05.06.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 22.05.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 22.05.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 08.05.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 08.05.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 24.04.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 24.04.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 09.04.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 09.04.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 27.03.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 27.03.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 12.03.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 12.03.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 26.02.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 26.02.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 11.02.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 11.02.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 28.01.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 28.01.2026. Pronunţată în şedinţa publică , azi, 13.01.2026.
Având în vedere Hotărârea Adunării Generale a judecătorilor acestei instanţe din data de 29 august 2025, prin care s-a dispus ca începând cu data de 01.09.2025 şi până la retragerea proiectului de lege privind pensiile de serviciu, să se suspende soluţionarea cauzelor prin amânarea judecăţii, cu anumite excepţii, se amână cauza la data de 13.01.2026.
Admite excepţia inadmisibilităţii invocată prin întâmpinare ca întemeiată. Respinge prezenta ordonanţă de plată formulată de creditoarea Rupis Construct SRL, în contradictoriu cu debitoarea Rustoca Const SRL, ca inadmisibilă. Cu drept de cerere în anulare în termen de 10 zile de la data comunicării acesteia. Cererea în anulare se va depune la Judecătoria Rupea sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată şi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, astăzi, 09.04.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 09.04.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 27.03.2025.
180 de contracte atribuite, in valoare de 26.755 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 26.732 lei.
Achizitii directe
179 de contracte
26.553 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
202 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 157 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 18:43).
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.