GB RENTAL OFFICES & APARTMENTS SRL
- AGROCOLTUREdocumentat pana in 2008
- CASA LUSSOdocumentat din 2008
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 10% |
| firmă | 90% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge cererea de preschimbare a termenului de judecată formulată de petenta Roman Arabela Livia, ca neîntemeiată. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 22.05.2026.
Amână judecarea cauzei la data de 08.09.2026.
În vederea administrării probelor propuse, amână judecarea cauzei la data de 24.02.2026.
În vederea administrării probelor propuse, amână judecarea cauzei la data de 21.10.2025.
În vederea administrării probelor propuse, amână judecarea cauzei la data de 20.05.2025.
În vederea administrării probelor propuse, amână judecarea cauzei la data de 25.02.2025.
Amână judecarea cauzei la data de 26.11.2024, ora 11:00, în vederea administrării probatoriului.
Admite în parte excepţia tardivităţii depunerii întâmpinării, excepţia invocată de pârâta-reclamant reconvenţional. Respinge excepţia netimbrării cererii invocată de pârâţi ca fiind neîntemeiată. Admite excepţia lipsei calităţii procesual pasive a pârâtelor SC ROMAGRARIA SRL, SC RGM ASSISTANCE SRL, SC ARIOLA INVEST SRL, SC RGM IMOBILIAR CONSTRUCT SRL, RGM COMPANY SRL, SC GB RENTAL OFFICES & APARTMENTS SRL, invocate de pârâte. Admite excepţia inadmisibilităţii capătului de cerere având ca obiect modalitatea de ieşire din indiviziune prin transferul unei de cote de 50% din patrimoniul societăţii, invocate de pârâţi. Respinge excepţia nulităţii cu privire la capetele de cerere având ca obiect obligarea la plata unui drept de creanţă constând în plata dividendelor. Respinge excepţia lipsei calităţii procesual active a pârâtei-reclamant reconvenţional invocată de pârâţi. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 11.07.2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 11.07.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 08.07.2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 08.07.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 05.07.2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 05.07.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 28.06.2024.
Amână pronunţarea pentru data de 28.06.2024 şi stabileşte că pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 19.06.2024.
Amână pronunţarea în cauză la data de 19.06.2024. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 12.06.2024.
Amână pronunţarea cu privire la excepţiile puse în discuţie pentru data de 12.06.2024 şi stabileşte că pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Acordă termen în continuare la data de 17.09.2024 ora 12.
Pentru lipsă de procedură, amână judecarea cauzei la data de 28.05.2024.
Pentru lipsă de procedură, amână judecarea cauzei la data de 02.04.2024.
Pentru lipsă de procedură, amână judecarea cauzei la data de 06.02.2024.
Pentru lipsă de procedură, amână judecarea cauzei la data de 05.12.2023.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34.037 RON | -38.462 RON | 250.648 RON | 38.023 RON | 38.716 RON | -173.909 RON | 1 |
| 2024 | 7.618 RON | -55.033 RON | 215.961 RON | 38.023 RON | 42.490 RON | -135.448 RON | 1 |
| 2023 | 17.562 RON | -50.379 RON | 164.966 RON | 38.023 RON | 46.529 RON | -80.414 RON | 1 |
| 2022 | 13.339 RON | 251.100 RON | 120.564 RON | 38.023 RON | 52.506 RON | -30.035 RON | 1 |
| 2021 | 20.502 RON | -70.026 RON | 498.498 RON | 169.494 RON | 47.868 RON | -281.136 RON | 1 |
| 2020 | 12.989 RON | -48.471 RON | 664.900 RON | 135.321 RON | 318.471 RON | -211.108 RON | 1 |
| 2019 | 63.217 RON | -12.332 RON | 524.836 RON | 38.023 RON | 324.175 RON | -162.638 RON | 1 |
| 2018 | 59.477 RON | 27.520 RON | 519.081 RON | 38.023 RON | 330.752 RON | -150.306 RON | — |
| 2017 | 27.520 RON | -17.143 RON | 544.438 RON | 38.023 RON | 328.589 RON | -177.826 RON | — |
| 2016 | — | -8.777 RON | 514.070 RON | 40.148 RON | 313.239 RON | -160.683 RON | — |
| 2015 | — | -8.648 RON | 507.149 RON | 42.981 RON | 312.261 RON | -151.907 RON | — |
| 2014 | 0 RON | -9.470 RON | 500.013 RON | 45.813 RON | 310.940 RON | -143.260 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -27.128 RON | 514.866 RON | 48.647 RON | 332.430 RON | -133.789 RON | 1 |
| 2012 | 0 RON | -22.811 RON | 503.688 RON | 51.795 RON | 345.232 RON | -106.661 RON | 1 |
| 2011 | 0 RON | -71.125 RON | 483.808 RON | 55.258 RON | 344.700 RON | -83.850 RON | 2 |
| 2010 | 284.690 RON | 218.595 RON | 413.219 RON | 58.760 RON | 341.734 RON | -12.725 RON | 2 |
| 2009 | — | -106.570 RON | 306.366 RON | 62.270 RON | 12.776 RON | -231.320 RON | 1 |
| 2008 | — | -114.390 RON | 198.605 RON | 62.945 RON | 10.911 RON | -124.749 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 34.037 RON | 7.618 RON | 17.562 RON | 13.339 RON | 20.502 RON | 12.989 RON | 63.217 RON | 59.477 RON | 27.520 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 284.690 RON | — | — |
| Venituri totale | 34.058 RON | 7.622 RON | 17.566 RON | 474.183 RON | 25.643 RON | 13.195 RON | 63.346 RON | 59.546 RON | 27.594 RON | 134 RON | 154 RON | 120 RON | 234 RON | 221 RON | 943 RON | 287.200 RON | 6 RON | 194 RON |
| Cheltuieli totale | 72.520 RON | 62.655 RON | 67.769 RON | 218.369 RON | 95.415 RON | 61.544 RON | 75.045 RON | 30.264 RON | 43.911 RON | 8.911 RON | 8.802 RON | 9.590 RON | 27.355 RON | 23.032 RON | 72.068 RON | 64.156 RON | 105.109 RON | 114.584 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 255.814 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 29.282 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 223.044 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 38.462 RON | 55.033 RON | 50.203 RON | 0 RON | 69.772 RON | 48.349 RON | 11.699 RON | 0 RON | 16.317 RON | 8.777 RON | — | 9.470 RON | 27.121 RON | 22.811 RON | 71.125 RON | — | 105.103 RON | 114.390 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 251.100 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 27.520 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 218.595 RON | — | — |
| Pierdere neta | 38.462 RON | 55.033 RON | 50.379 RON | 0 RON | 70.026 RON | 48.471 RON | 12.332 RON | 0 RON | 17.143 RON | 8.777 RON | 8.648 RON | 9.470 RON | 27.128 RON | 22.811 RON | 71.125 RON | — | 106.570 RON | 114.390 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 38.023 RON | 38.023 RON | 38.023 RON | 38.023 RON | 169.494 RON | 135.321 RON | 38.023 RON | 38.023 RON | 38.023 RON | 40.148 RON | 42.981 RON | 45.813 RON | 48.647 RON | 51.795 RON | 55.258 RON | 58.760 RON | 62.270 RON | 62.945 RON |
| Active circulante | 38.716 RON | 42.490 RON | 46.529 RON | 52.506 RON | 47.868 RON | 318.471 RON | 324.175 RON | 330.752 RON | 328.589 RON | 313.239 RON | 312.261 RON | 310.940 RON | 332.430 RON | 345.232 RON | 344.700 RON | 341.734 RON | 12.776 RON | 10.911 RON |
| Stocuri | 5.380 RON | 5.380 RON | 5.380 RON | 5.380 RON | 5.380 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 29.186 RON | 33.576 RON | 36.304 RON | 44.679 RON | 41.333 RON | 299.536 RON | 312.767 RON | 313.661 RON | 315.096 RON | 313.281 RON | 312.192 RON | 310.900 RON | 332.402 RON | 343.251 RON | 341.811 RON | 341.605 RON | 8.590 RON | 6.656 RON |
| Casa si conturi la banci | 4.150 RON | 3.534 RON | 4.845 RON | 2.447 RON | 1.155 RON | 18.935 RON | 11.408 RON | 17.091 RON | 13.493 RON | -42 RON | 69 RON | 40 RON | 28 RON | 1.981 RON | 2.889 RON | 129 RON | 4.186 RON | 4.255 RON |
| Datorii totale | 250.648 RON | 215.961 RON | 164.966 RON | 120.564 RON | 498.498 RON | 664.900 RON | 524.836 RON | 519.081 RON | 544.438 RON | 514.070 RON | 507.149 RON | 500.013 RON | 514.866 RON | 503.688 RON | 483.808 RON | 413.219 RON | 306.366 RON | 198.605 RON |
| Capitaluri proprii | -173.909 RON | -135.448 RON | -80.414 RON | -30.035 RON | -281.136 RON | -211.108 RON | -162.638 RON | -150.306 RON | -177.826 RON | -160.683 RON | -151.907 RON | -143.260 RON | -133.789 RON | -106.661 RON | -83.850 RON | -12.725 RON | -231.320 RON | -124.749 RON |
| Capital subscris varsat | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | — | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.