| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 875.177 RON | -298.420 RON | 981.100 RON | 227.771 RON | 964.743 RON | 221.442 RON | 4 |
| 2011 | 1.240.326 RON | 15.571 RON | 1.518.509 RON | 173.717 RON | 1.854.420 RON |
| Indicator | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 875.177 RON | 1.240.326 RON | 896.270 RON |
| 519.842 RON |
| — |
| 2010 | 896.270 RON | -142.031 RON | 1.499.793 RON | 27.003 RON | 1.758.202 RON | 285.412 RON | 9 |
| 2009 | 2.576.231 RON | 1.333.440 RON | 1.251.795 RON | 186.650 RON | 2.462.287 RON | 1.401.885 RON | 8 |
| 2008 | 1.241.367 RON | 144.343 RON | 427.075 RON | 21.122 RON | 921.243 RON | 523.802 RON | 10 |
| 2.576.231 RON |
| 1.241.367 RON |
| Venituri totale | 884.324 RON | 1.240.426 RON | 903.653 RON | 2.583.508 RON | 1.303.641 RON |
| Cheltuieli totale | 1.182.744 RON | 1.196.936 RON | 1.045.684 RON | 997.431 RON | 1.159.298 RON |
| Profit brut | 0 RON | 43.490 RON | — | 1.586.077 RON | 144.343 RON |
| Pierdere bruta | 298.420 RON | 0 RON | 142.031 RON | 0 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 15.571 RON | — | 1.333.440 RON | 144.343 RON |
| Pierdere neta | 298.420 RON | 0 RON | 142.031 RON | 0 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 227.771 RON | 173.717 RON | 27.003 RON | 186.650 RON | 21.122 RON |
| Active circulante | 964.743 RON | 1.854.420 RON | 1.758.202 RON | 2.462.287 RON | 921.243 RON |
| Stocuri | — | 13.573 RON | 9.733 RON | 82.594 RON | — |
| Creante | 637.556 RON | 823.913 RON | 520.093 RON | 425.604 RON | 303.333 RON |
| Casa si conturi la banci | 327.187 RON | 1.016.934 RON | 1.228.376 RON | 1.954.089 RON | 617.910 RON |
| Cheltuieli in avans | 10.028 RON | 10.214 RON | — | 4.743 RON | 8.512 RON |
| Datorii totale | 981.100 RON | 1.518.509 RON | 1.499.793 RON | 1.251.795 RON | 427.075 RON |
| Capitaluri proprii | 221.442 RON | 519.842 RON | 285.412 RON | 1.401.885 RON | 523.802 RON |
| Capital subscris varsat | 220 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | — | 9 | 8 | 10 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 15,6% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.