ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 50% |
| persoană | 50% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge, ca neîntemeiată, excep?ia tardivită?ii introducerii plângerii contraven?ionale, invocată prin întâmpinare. Respinge, ca neîntemeiată, plângerea contraven?ională. Respinge, ca neîntemeiată, cererea petentei de obligare a intimatei la plata cheltuielilor de judecată. Cu drept de apel în 30 zile de zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Sectorului 1 Bucure?ti. Pronunţată astăzi, 30.07.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 30.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 24.07.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 24.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 09.07.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 09.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 25.06.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 25.06.2026, pentru când pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 10.06.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 216.804 RON | 25.430 RON | 34.071 RON | 8.975 RON | 89.393 RON | 64.482 RON | 1 |
| 2024 | 220.118 RON | 32.740 RON | 44.062 RON | 11.189 RON | 98.666 RON | 66.407 RON | 1 |
| 2023 | 204.193 RON | 32.333 RON | 38.102 RON | 13.225 RON | 58.338 RON | 33.667 RON | 1 |
| 2022 | 232.049 RON | 25.385 RON | 42.530 RON | 1.988 RON | 41.484 RON | 1.334 RON | 1 |
| 2021 | 187.006 RON | 14.069 RON | 64.777 RON | 16.165 RON | 24.391 RON | -24.051 RON | 2 |
| 2020 | 159.939 RON | 12.479 RON | 67.691 RON | 12.472 RON | 16.573 RON | -38.122 RON | 2 |
| 2019 | 182.561 RON | 8.427 RON | 86.804 RON | 14.347 RON | 21.659 RON | -50.601 RON | 2 |
| 2018 | 160.314 RON | -7.495 RON | 86.449 RON | — | 27.422 RON | -59.027 RON | 3 |
| 2017 | 105.125 RON | -18.462 RON | 85.738 RON | — | 34.207 RON | -51.531 RON | 2 |
| 2016 | 104.439 RON | 13.093 RON | 85.813 RON | 541 RON | 49.999 RON | -33.069 RON | 2 |
| 2015 | 85.021 RON | 6.987 RON | 88.645 RON | 2.757 RON | 37.336 RON | -46.162 RON | 2 |
| 2014 | 66.622 RON | 5.323 RON | 86.045 RON | 3.389 RON | 29.436 RON | -53.149 RON | 2 |
| 2013 | 88.554 RON | -9.338 RON | 84.199 RON | 4.963 RON | 20.764 RON | -58.472 RON | 3 |
| 2012 | 111.153 RON | -18.656 RON | 105.271 RON | 38.517 RON | 16.068 RON | -49.134 RON | 3 |
| 2011 | 114.971 RON | -25.090 RON | 131.888 RON | 88.235 RON | 13.175 RON | -30.478 RON | 5 |
| 2010 | 152.684 RON | -24.111 RON | 164.123 RON | 137.953 RON | 20.566 RON | -5.388 RON | 5 |
| 2009 | 189.000 RON | -38.606 RON | 189.464 RON | 187.945 RON | 20.115 RON | 18.723 RON | 5 |
| 2008 | 213.454 RON | 4.944 RON | 195.352 RON | 228.752 RON | 23.929 RON | 57.329 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 216.804 RON | 220.118 RON | 204.193 RON | 232.049 RON | 187.006 RON | 159.939 RON | 182.561 RON | 160.314 RON | 105.125 RON | 104.439 RON | 85.021 RON | 66.622 RON | 88.554 RON | 111.153 RON | 114.971 RON | 152.684 RON | 189.000 RON | 213.454 RON |
| Venituri totale | 216.927 RON | 220.338 RON | 204.615 RON | 232.054 RON | 187.019 RON | 159.939 RON | 182.561 RON | 161.577 RON | 105.173 RON | 104.440 RON | 85.021 RON | 66.622 RON | 88.824 RON | 112.185 RON | 118.741 RON | 158.649 RON | 189.006 RON | 213.478 RON |
| Cheltuieli totale | 189.370 RON | 185.438 RON | 170.277 RON | 204.389 RON | 171.080 RON | 145.909 RON | 172.309 RON | 167.457 RON | 122.529 RON | 89.259 RON | 75.484 RON | 59.301 RON | 95.794 RON | 130.841 RON | 143.831 RON | 179.535 RON | 221.942 RON | 203.197 RON |
| Profit brut | 27.557 RON | 34.900 RON | 34.338 RON | 27.665 RON | 15.939 RON | 14.030 RON | 10.252 RON | 0 RON | 0 RON | 15.181 RON | 9.537 RON | 7.321 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 10.281 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.880 RON | 17.356 RON | 0 RON | — | 0 RON | 6.970 RON | 18.656 RON | 25.090 RON | 20.886 RON | 32.936 RON | — |
| Profit net | 25.430 RON | 32.740 RON | 32.333 RON | 25.385 RON | 14.069 RON | 12.479 RON | 8.427 RON | 0 RON | 0 RON | 13.093 RON | 6.987 RON | 5.323 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 4.944 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.495 RON | 18.462 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.338 RON | 18.656 RON | 25.090 RON | 24.111 RON | 38.606 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 8.975 RON | 11.189 RON | 13.225 RON | 1.988 RON | 16.165 RON | 12.472 RON | 14.347 RON | — | — | 541 RON | 2.757 RON | 3.389 RON | 4.963 RON | 38.517 RON | 88.235 RON | 137.953 RON | 187.945 RON | 228.752 RON |
| Active circulante | 89.393 RON | 98.666 RON | 58.338 RON | 41.484 RON | 24.391 RON | 16.573 RON | 21.659 RON | 27.422 RON | 34.207 RON | 49.999 RON | 37.336 RON | 29.436 RON | 20.764 RON | 16.068 RON | 13.175 RON | 20.566 RON | 20.115 RON | 23.929 RON |
| Stocuri | 60.520 RON | 53.366 RON | 43.621 RON | 22.206 RON | 7.659 RON | 3.159 RON | 3.894 RON | 10.486 RON | 28.308 RON | 45.901 RON | 29.158 RON | 22.446 RON | 18.187 RON | 10.908 RON | 8.308 RON | 12.776 RON | 14.387 RON | 17.349 RON |
| Creante | 25.430 RON | 27.355 RON | 954 RON | 148 RON | 182 RON | 1.508 RON | 1.521 RON | 1.884 RON | 2.018 RON | 943 RON | 555 RON | 153 RON | 128 RON | 216 RON | 326 RON | 88 RON | 88 RON | 11 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.443 RON | 17.945 RON | 13.763 RON | 19.130 RON | 16.550 RON | 11.906 RON | 16.244 RON | 15.052 RON | 3.881 RON | 3.155 RON | 7.623 RON | 6.837 RON | 2.449 RON | 4.944 RON | 4.541 RON | 7.702 RON | 5.640 RON | 6.569 RON |
| Cheltuieli in avans | 185 RON | 614 RON | 206 RON | 392 RON | 170 RON | 524 RON | 197 RON | — | — | 2.204 RON | 2.390 RON | 71 RON | — | 1.552 RON | 0 RON | 216 RON | 127 RON | — |
| Datorii totale | 34.071 RON | 44.062 RON | 38.102 RON | 42.530 RON | 64.777 RON | 67.691 RON | 86.804 RON | 86.449 RON | 85.738 RON | 85.813 RON | 88.645 RON | 86.045 RON | 84.199 RON | 105.271 RON | 131.888 RON | 164.123 RON | 189.464 RON | 195.352 RON |
| Capitaluri proprii | 64.482 RON | 66.407 RON | 33.667 RON | 1.334 RON | -24.051 RON | -38.122 RON | -50.601 RON | -59.027 RON | -51.531 RON | -33.069 RON | -46.162 RON | -53.149 RON | -58.472 RON | -49.134 RON | -30.478 RON | -5.388 RON | 18.723 RON | 57.329 RON |
| Capital subscris varsat | 9.200 RON | 9.200 RON | 9.200 RON | 9.200 RON | 9.200 RON | 9.200 RON | 9.200 RON | 9.200 RON | 9.200 RON | 9.200 RON | — | 9.200 RON | 9.200 RON | 9.200 RON | 9.200 RON | 9.200 RON | 9.200 RON | 9.200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 64 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
64 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 07:49).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.