| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 130.114 RON | 75.396 RON | 1.142 RON | — | 76.778 RON | 75.636 RON | 1 |
| 2018 | 136.183 RON | 55.948 RON | 62.735 RON | — | 118.923 RON |
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|
| 56.188 RON |
| 1 |
| 2017 | 130.654 RON | 46.752 RON | 1.560 RON | 4.950 RON | 57.342 RON | 60.732 RON | 1 |
| 2016 | 117.918 RON | 42.482 RON | 52.256 RON | 24.751 RON | 62.485 RON | 34.980 RON | 1 |
| 2015 | 119.113 RON | 37.246 RON | 201 RON | 44.551 RON | 122.213 RON | 185.058 RON | 1 |
| 2014 | 115.249 RON | 29.742 RON | 1.896 RON | 64.578 RON | 83.330 RON | 146.012 RON | 1 |
| 2013 | 211.614 RON | 130.809 RON | 1.927 RON | 84.606 RON | 87.337 RON | 170.016 RON | 1 |
| 2012 | 109.303 RON | 59.540 RON | 2.543 RON | — | 63.451 RON | 60.908 RON | 1 |
| 2011 | 101.615 RON | 27.803 RON | 46.075 RON | 10.624 RON | 36.818 RON | 1.367 RON | 1 |
| 2010 | 101.013 RON | 19.813 RON | 55.152 RON | 16.167 RON | 12.549 RON | -26.436 RON | 1 |
| 2009 | 101.866 RON | -99.433 RON | 219.251 RON | 140.442 RON | 32.560 RON | -46.249 RON | 1 |
| 2008 | 88.312 RON | 1.123 RON | 297.670 RON | 319.280 RON | 37.174 RON | 58.784 RON | 1 |
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 130.114 RON | 136.183 RON | 130.654 RON | 117.918 RON | 119.113 RON | 115.249 RON | 211.614 RON | 109.303 RON | 101.615 RON | 101.013 RON | 101.866 RON | 88.312 RON |
| Venituri totale | 149.799 RON | 136.424 RON | 130.709 RON | 118.099 RON | 119.399 RON | 115.640 RON | 222.002 RON | 120.554 RON | 102.067 RON | 211.728 RON | 103.191 RON | 89.616 RON |
| Cheltuieli totale | 69.923 RON | 76.390 RON | 80.037 RON | 73.258 RON | 78.580 RON | 82.440 RON | 84.835 RON | 57.442 RON | 71.215 RON | 187.828 RON | 198.951 RON | 86.285 RON |
| Profit brut | 79.876 RON | 60.034 RON | 50.672 RON | 44.841 RON | 40.819 RON | 33.200 RON | 137.167 RON | 63.112 RON | 30.852 RON | 23.900 RON | — | 3.331 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 95.760 RON | — |
| Profit net | 75.396 RON | 55.948 RON | 46.752 RON | 42.482 RON | 37.246 RON | 29.742 RON | 130.809 RON | 59.540 RON | 27.803 RON | 19.813 RON | — | 1.123 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 99.433 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | 4.950 RON | 24.751 RON | 44.551 RON | 64.578 RON | 84.606 RON | — | 10.624 RON | 16.167 RON | 140.442 RON | 319.280 RON |
| Active circulante | 76.778 RON | 118.923 RON | 57.342 RON | 62.485 RON | 122.213 RON | 83.330 RON | 87.337 RON | 63.451 RON | 36.818 RON | 12.549 RON | 32.560 RON | 37.174 RON |
| Creante | — | 69.442 RON | 12.921 RON | 10.384 RON | 87.041 RON | 63.536 RON | 49.667 RON | 33.028 RON | 27.879 RON | 1.955 RON | 8.258 RON | 20.790 RON |
| Casa si conturi la banci | 76.778 RON | 49.481 RON | 44.421 RON | 52.101 RON | 35.172 RON | 19.794 RON | 37.670 RON | 30.423 RON | 8.939 RON | 10.594 RON | 24.302 RON | 16.384 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | 18.495 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 1.142 RON | 62.735 RON | 1.560 RON | 52.256 RON | 201 RON | 1.896 RON | 1.927 RON | 2.543 RON | 46.075 RON | 55.152 RON | 219.251 RON | 297.670 RON |
| Capitaluri proprii | 75.636 RON | 56.188 RON | 60.732 RON | 34.980 RON | 185.058 RON | 146.012 RON | 170.016 RON | 60.908 RON | 1.367 RON | -26.436 RON | -46.249 RON | 58.784 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.