ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
sectorul 2
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.195.765 RON | 185.812 RON | 808.095 RON | 8.701 RON | 2.417.276 RON | 1.617.882 RON | 2 |
| 2024 | 2.460.860 RON | 584.488 RON | 672.923 RON | 8.701 RON | 2.841.293 RON | 2.177.071 RON | 3 |
| 2023 | 1.273.125 RON | 181.187 RON | 149.551 RON | 9.049 RON | 2.120.584 RON | 1.980.082 RON | 4 |
| 2022 | 619.861 RON | 23.847 RON | 85.620 RON | 9.887 RON | 2.339.628 RON | 2.263.895 RON | 3 |
| 2021 | 4.367.805 RON | 2.113.976 RON | 394.309 RON | 10.724 RON | 3.423.633 RON | 3.040.048 RON | 3 |
| 2020 | 2.395.898 RON | 839.831 RON | 371.274 RON | 11.561 RON | 2.085.784 RON | 1.726.071 RON | 2 |
| 2019 | 1.224.891 RON | 387.647 RON | 240.958 RON | 8.704 RON | 1.318.495 RON | 1.086.241 RON | 3 |
| 2018 | 389.791 RON | 10.100 RON | 95.119 RON | 8.727 RON | 884.986 RON | 798.594 RON | 3 |
| 2017 | 1.016.236 RON | 312.175 RON | 208.715 RON | 3.203 RON | 1.194.006 RON | 988.494 RON | 3 |
| 2016 | 1.376.790 RON | 258.605 RON | 609.617 RON | 3.226 RON | 1.626.934 RON | 1.020.543 RON | 4 |
| 2015 | 2.006.785 RON | 465.726 RON | 306.177 RON | 17.531 RON | 1.610.584 RON | 1.321.938 RON | 4 |
| 2014 | 1.355.141 RON | 306.926 RON | 387.038 RON | 35.019 RON | 1.413.196 RON | 1.106.212 RON | 4 |
| 2013 | 1.536.305 RON | 364.551 RON | 453.854 RON | 52.506 RON | 1.200.634 RON | 799.286 RON | 4 |
| 2012 | 1.334.744 RON | 293.729 RON | 404.807 RON | 80.742 RON | 759.368 RON | 435.303 RON | 4 |
| 2011 | 708.024 RON | 28.864 RON | 181.407 RON | 76.953 RON | 249.218 RON | 145.856 RON | 4 |
| 2010 | 928.984 RON | 24.397 RON | 381.139 RON | 45.371 RON | 451.670 RON | 116.994 RON | 4 |
| 2009 | 756.886 RON | 18.411 RON | 611.217 RON | 31.702 RON | 672.112 RON | 92.597 RON | 10 |
| 2008 | 413.912 RON | 3.619 RON | 566.043 RON | 32.012 RON | 633.098 RON | 99.067 RON | 10 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.195.765 RON | 2.460.860 RON | 1.273.125 RON | 619.861 RON | 4.367.805 RON | 2.395.898 RON | 1.224.891 RON | 389.791 RON | 1.016.236 RON | 1.376.790 RON | 2.006.785 RON | 1.355.141 RON | 1.536.305 RON | 1.334.744 RON | 708.024 RON | 928.984 RON | 756.886 RON | 413.912 RON |
| Venituri totale | 2.198.745 RON | 2.461.049 RON | 1.273.131 RON | 619.924 RON | 4.367.842 RON | 2.395.909 RON | 1.225.090 RON | 389.797 RON | 1.016.247 RON | 1.376.803 RON | 2.006.809 RON | 1.357.701 RON | 1.536.351 RON | 1.334.772 RON | 708.057 RON | 929.029 RON | 756.929 RON | 439.074 RON |
| Cheltuieli totale | 1.955.051 RON | 1.806.421 RON | 1.079.848 RON | 589.875 RON | 2.211.061 RON | 1.532.119 RON | 825.193 RON | 375.799 RON | 693.487 RON | 1.055.773 RON | 1.438.323 RON | 989.531 RON | 1.099.260 RON | 984.397 RON | 670.970 RON | 896.143 RON | 732.056 RON | 430.644 RON |
| Profit brut | 243.694 RON | 654.628 RON | 193.283 RON | 30.049 RON | 2.156.781 RON | 863.790 RON | 399.897 RON | 13.998 RON | 322.760 RON | 321.030 RON | 568.486 RON | 368.170 RON | 437.091 RON | 350.375 RON | 37.087 RON | 32.886 RON | 24.873 RON | 8.430 RON |
| Profit net | 185.812 RON | 584.488 RON | 181.187 RON | 23.847 RON | 2.113.976 RON | 839.831 RON | 387.647 RON | 10.100 RON | 312.175 RON | 258.605 RON | 465.726 RON | 306.926 RON | 364.551 RON | 293.729 RON | 28.864 RON | 24.397 RON | 18.411 RON | 3.619 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 8.701 RON | 8.701 RON | 9.049 RON | 9.887 RON | 10.724 RON | 11.561 RON | 8.704 RON | 8.727 RON | 3.203 RON | 3.226 RON | 17.531 RON | 35.019 RON | 52.506 RON | 80.742 RON | 76.953 RON | 45.371 RON | 31.702 RON | 32.012 RON |
| Active circulante | 2.417.276 RON | 2.841.293 RON | 2.120.584 RON | 2.339.628 RON | 3.423.633 RON | 2.085.784 RON | 1.318.495 RON | 884.986 RON | 1.194.006 RON | 1.626.934 RON | 1.610.584 RON | 1.413.196 RON | 1.200.634 RON | 759.368 RON | 249.218 RON | 451.670 RON | 672.112 RON | 633.098 RON |
| Stocuri | 0 RON | 21.025 RON | — | 18.865 RON | — | — | — | 66.754 RON | 10.006 RON | — | 415.295 RON | 601.766 RON | 283.590 RON | 244.274 RON | 53.741 RON | 106.654 RON | 286.287 RON | 333.180 RON |
| Creante | 1.989.700 RON | 1.248.237 RON | 1.926.440 RON | 1.645.377 RON | 1.606.353 RON | 953.014 RON | 931.327 RON | 467.560 RON | 887.789 RON | 580.289 RON | 806.895 RON | 560.215 RON | 625.889 RON | 274.252 RON | 170.490 RON | 300.967 RON | 329.579 RON | 243.230 RON |
| Casa si conturi la banci | 427.576 RON | 1.572.031 RON | 194.144 RON | 675.386 RON | 1.817.280 RON | 1.132.770 RON | 387.168 RON | 350.672 RON | 296.211 RON | 1.046.645 RON | 388.394 RON | 251.215 RON | 291.155 RON | 240.842 RON | 24.987 RON | 44.049 RON | 56.246 RON | 56.688 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 73.200 RON | — | — | 1.092 RON | 1.092 RON | — | — |
| Datorii totale | 808.095 RON | 672.923 RON | 149.551 RON | 85.620 RON | 394.309 RON | 371.274 RON | 240.958 RON | 95.119 RON | 208.715 RON | 609.617 RON | 306.177 RON | 387.038 RON | 453.854 RON | 404.807 RON | 181.407 RON | 381.139 RON | 611.217 RON | 566.043 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 28.165 RON | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.617.882 RON | 2.177.071 RON | 1.980.082 RON | 2.263.895 RON | 3.040.048 RON | 1.726.071 RON | 1.086.241 RON | 798.594 RON | 988.494 RON | 1.020.543 RON | 1.321.938 RON | 1.106.212 RON | 799.286 RON | 435.303 RON | 145.856 RON | 116.994 RON | 92.597 RON | 99.067 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 4 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 10 | 10 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
980 de contracte atribuite, in valoare de 59.511.091 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
2 achizitii excluse ca posibil eronate. Vezi tabul in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.462.365 lei.
Achizitii directe
492 de contracte
1.461.873 lei
Licitatii publice
380 de contracte
57.655.866 lei
Achizitii offline
108 contracte
393.353 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 07:45).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
OXIGEN AGRO PRODUCT COMPANY SRLCUI 26048495 | 1 | terț susținător | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.