ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
loc Postata la Punte FN
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2024 | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2023 | — | -1.831 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2022 | — | -364.904 RON | 0 RON | — | 1.831 RON | 1.831 RON | — |
| 2021 | — | 0 RON | 317.297 RON | 3.914 RON | 680.118 RON | 366.735 RON | — |
| 2020 | — | 0 RON | 317.297 RON | 3.914 RON | 680.118 RON | 366.735 RON | — |
| 2019 | — | 0 RON | 386.096 RON | 3.914 RON | 748.917 RON | 366.735 RON | — |
| 2018 | — | -417 RON | 386.097 RON | 3.914 RON | 748.917 RON | 366.734 RON | — |
| 2017 | — | -3.953 RON | 386.097 RON | 4.331 RON | 748.917 RON | 367.151 RON | — |
| 2014 | 32.886 RON | -42.749 RON | 378.779 RON | 11.495 RON | 753.313 RON | 386.029 RON | 3 |
| 2013 | 186.449 RON | 12.361 RON | 363.448 RON | 27.909 RON | 764.317 RON | 428.778 RON | 4 |
| 2012 | 410.380 RON | 5.818 RON | 272.835 RON | 31.359 RON | 657.893 RON | 416.417 RON | 7 |
| 2011 | 322.436 RON | -19.125 RON | 318.343 RON | 59.433 RON | 667.172 RON | 410.599 RON | 3 |
| 2010 | 441.763 RON | -64.711 RON | 305.544 RON | 74.600 RON | 659.933 RON | 429.724 RON | 5 |
| 2009 | 1.199.568 RON | 42.602 RON | 467.858 RON | 216.840 RON | 745.452 RON | 494.434 RON | 9 |
| 2008 | 3.988.860 RON | 211.492 RON | 713.680 RON | 335.003 RON | 924.658 RON | 545.981 RON | 15 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 32.886 RON | 186.449 RON | 410.380 RON | 322.436 RON | 441.763 RON | 1.199.568 RON | 3.988.860 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 38.186 RON | 193.449 RON | 410.380 RON | 322.618 RON | 530.030 RON | 1.203.771 RON | 4.217.431 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | 1.831 RON | 364.904 RON | — | — | — | 417 RON | 3.953 RON | 79.790 RON | 181.088 RON | 404.562 RON | 341.743 RON | 588.291 RON | 1.151.598 RON | 3.966.363 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.361 RON | 5.818 RON | 0 RON | — | 52.173 RON | 251.068 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 1.831 RON | 364.904 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 417 RON | 3.953 RON | 41.604 RON | 0 RON | 0 RON | 19.125 RON | 58.261 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.361 RON | 5.818 RON | 0 RON | — | 42.602 RON | 211.492 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 1.831 RON | 364.904 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 417 RON | 3.953 RON | 42.749 RON | 0 RON | 0 RON | 19.125 RON | 64.711 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | 3.914 RON | 3.914 RON | 3.914 RON | 3.914 RON | 4.331 RON | 11.495 RON | 27.909 RON | 31.359 RON | 59.433 RON | 74.600 RON | 216.840 RON | 335.003 RON |
| Active circulante | — | — | — | 1.831 RON | 680.118 RON | 680.118 RON | 748.917 RON | 748.917 RON | 748.917 RON | 753.313 RON | 764.317 RON | 657.893 RON | 667.172 RON | 659.933 RON | 745.452 RON | 924.658 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | 3.735 RON | 3.735 RON | 3.735 RON | 3.735 RON | 3.735 RON | 3.735 RON | 10.135 RON | 4.600 RON | 6.043 RON | 14.150 RON | 41.768 RON | 178.965 RON |
| Creante | — | — | — | — | 560.651 RON | 560.651 RON | 560.651 RON | 560.651 RON | 560.651 RON | 550.824 RON | 542.852 RON | 519.740 RON | 577.509 RON | 596.070 RON | 643.391 RON | 744.102 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | — | 1.831 RON | 115.732 RON | 115.732 RON | 184.531 RON | 184.531 RON | 184.531 RON | 198.754 RON | 211.330 RON | 133.553 RON | 83.620 RON | 49.713 RON | 60.293 RON | 1.591 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.337 RON | 735 RON | — | — |
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 317.297 RON | 317.297 RON | 386.096 RON | 386.097 RON | 386.097 RON | 378.779 RON | 363.448 RON | 272.835 RON | 318.343 RON | 305.544 RON | 467.858 RON | 713.680 RON |
| Capitaluri proprii | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.831 RON | 366.735 RON | 366.735 RON | 366.735 RON | 366.734 RON | 367.151 RON | 386.029 RON | 428.778 RON | 416.417 RON | 410.599 RON | 429.724 RON | 494.434 RON | 545.981 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3 | 4 | 7 | 3 | 5 | 9 | 15 |