Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.245.432 RON | 108.018 RON | 1.698.552 RON | 452.243 RON | 819.010 RON | -426.038 RON | 2 |
| 2024 | 1.246.793 RON | 123.777 RON | 1.710.404 RON | 164.683 RON | 1.022.982 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
sat Valea Adâncă, comuna Miroslava
| -521.478 RON |
| 3 |
| 2023 | 734.569 RON | -102.408 RON | 1.676.071 RON | 91.283 RON | 938.272 RON | -645.255 RON | 2 |
| 2022 | 698.557 RON | 15.601 RON | 1.754.144 RON | 106.393 RON | 1.103.643 RON | -542.847 RON | 2 |
| 2021 | 624.236 RON | -249.877 RON | 1.669.684 RON | 137.842 RON | 973.394 RON | -558.448 RON | 1 |
| 2020 | 846.739 RON | -131.136 RON | 1.502.163 RON | 12.530 RON | 1.015.794 RON | -473.839 RON | 2 |
| 2019 | 832.782 RON | -190.803 RON | 1.547.945 RON | 95.799 RON | 1.109.443 RON | -342.703 RON | 2 |
| 2018 | 920.861 RON | 59.327 RON | 878.947 RON | 169.794 RON | 557.254 RON | -151.899 RON | 3 |
| 2017 | 900.501 RON | 241.006 RON | 634.865 RON | 188.164 RON | 235.475 RON | -211.226 RON | 3 |
| 2016 | 292.222 RON | -93.809 RON | 587.802 RON | 64.345 RON | 71.225 RON | -452.232 RON | 2 |
| 2015 | 265.566 RON | -111.608 RON | 575.922 RON | 64.378 RON | 153.121 RON | -358.423 RON | 3 |
| 2014 | 200.018 RON | -75.366 RON | 443.524 RON | 100.640 RON | 96.069 RON | -246.815 RON | 2 |
| 2013 | 178.202 RON | -29.866 RON | 394.507 RON | 181.350 RON | 41.708 RON | -171.449 RON | — |
| 2012 | 95.806 RON | -36.878 RON | 269.389 RON | 102.776 RON | 25.030 RON | -141.583 RON | — |
| 2011 | 89.813 RON | -55.753 RON | 326.919 RON | 147.731 RON | 74.483 RON | -104.705 RON | 2 |
| 2010 | 81.547 RON | -52.256 RON | 312.136 RON | 209.815 RON | 53.369 RON | -48.952 RON | 2 |
| 2009 | 203.523 RON | -1.710 RON | 320.060 RON | 267.790 RON | 55.574 RON | 3.304 RON | 3 |
| 2008 | 149.421 RON | -32.456 RON | 185.660 RON | 109.423 RON | 31.994 RON | -44.243 RON | 3 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.245.432 RON | 1.246.793 RON | 734.569 RON | 698.557 RON | 624.236 RON | 846.739 RON | 832.782 RON | 920.861 RON | 900.501 RON | 292.222 RON | 265.566 RON | 200.018 RON | 178.202 RON | 95.806 RON | 89.813 RON | 81.547 RON | 203.523 RON | 149.421 RON |
| Venituri totale | 1.252.913 RON | 1.253.505 RON | 738.637 RON | 734.641 RON | 799.446 RON | 860.250 RON | 841.578 RON | 924.441 RON | 902.899 RON | 295.806 RON | 267.627 RON | 200.633 RON | 179.559 RON | 97.823 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 1.125.074 RON | 1.129.728 RON | 833.659 RON | 711.694 RON | 1.041.329 RON | 983.643 RON | 1.023.962 RON | 855.870 RON | 652.864 RON | 385.043 RON | 371.206 RON | 269.980 RON | 204.283 RON | 134.701 RON | ||||
| Profit brut | 127.839 RON | 123.777 RON | 0 RON | 22.947 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 68.571 RON | 250.035 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 95.022 RON | 0 RON | 241.883 RON | 123.393 RON | 182.384 RON | 0 RON | 0 RON | 89.237 RON | — | 69.347 RON | 24.724 RON | 36.878 RON | ||||
| Profit net | 108.018 RON | 123.777 RON | 0 RON | 15.601 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 59.327 RON | 241.006 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 102.408 RON | 0 RON | 249.877 RON | 131.136 RON | 190.803 RON | 0 RON | 0 RON | 93.809 RON | 111.608 RON | 75.366 RON | 29.866 RON | 36.878 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 452.243 RON | 164.683 RON | 91.283 RON | 106.393 RON | 137.842 RON | 12.530 RON | 95.799 RON | 169.794 RON | 188.164 RON | 64.345 RON | 64.378 RON | 100.640 RON | 181.350 RON | 102.776 RON | ||||
| Active circulante | 819.010 RON | 1.022.982 RON | 938.272 RON | 1.103.643 RON | 973.394 RON | 1.015.794 RON | 1.109.443 RON | 557.254 RON | 235.475 RON | 71.225 RON | 153.121 RON | 96.069 RON | 41.708 RON | 25.030 RON | ||||
| Stocuri | 46.432 RON | 130.281 RON | 269.937 RON | 304.308 RON | 210.854 RON | 172.430 RON | 99.324 RON | 60.594 RON | 15.354 RON | 40.074 RON | 40.733 RON | 19.523 RON | 12.854 RON | 12.497 RON | ||||
| Creante | 708.927 RON | 632.280 RON | 383.811 RON | 313.853 RON | 194.745 RON | 157.236 RON | 177.632 RON | 153.377 RON | 214.818 RON | 24.522 RON | 77.045 RON | 56.714 RON | 18.731 RON | 12.193 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 63.651 RON | 260.421 RON | 284.524 RON | 485.482 RON | 567.795 RON | 686.128 RON | 832.487 RON | 343.283 RON | 5.303 RON | 6.629 RON | 35.343 RON | 19.832 RON | 10.123 RON | 340 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 1.261 RON | 1.261 RON | 1.261 RON | 1.261 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||
| Datorii totale | 1.698.552 RON | 1.710.404 RON | 1.676.071 RON | 1.754.144 RON | 1.669.684 RON | 1.502.163 RON | 1.547.945 RON | 878.947 RON | 634.865 RON | 587.802 RON | 575.922 RON | 443.524 RON | 394.507 RON | 269.389 RON | ||||
| Capitaluri proprii | -426.038 RON | -521.478 RON | -645.255 RON | -542.847 RON | -558.448 RON | -473.839 RON | -342.703 RON | -151.899 RON | -211.226 RON | -452.232 RON | -358.423 RON | -246.815 RON | -171.449 RON | -141.583 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | — | — | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 90.138 RON |
| 82.392 RON |
| 207.792 RON |
| 149.642 RON |
| 145.891 RON |
| 131.423 RON |
| 206.635 RON |
| 182.098 RON |
| 0 RON |
| — |
| 1.157 RON |
| — |
| 55.753 RON |
| 49.031 RON |
| — |
| 32.456 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 55.753 RON |
| 52.256 RON |
| 1.710 RON |
| 32.456 RON |
| 147.731 RON |
| 209.815 RON |
| 267.790 RON |
| 109.423 RON |
| 74.483 RON |
| 53.369 RON |
| 55.574 RON |
| 31.994 RON |
| 11.030 RON |
| 2.841 RON |
| 3.922 RON |
| 16.960 RON |
| 41.669 RON |
| 43.024 RON |
| 46.130 RON |
| 14.067 RON |
| 21.784 RON |
| 7.504 RON |
| 5.522 RON |
| 967 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 326.919 RON |
| 312.136 RON |
| 320.060 RON |
| 185.660 RON |
| -104.705 RON |
| -48.952 RON |
| 3.304 RON |
| -44.243 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 2 |
| 3 |
| 3 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
44 de contracte atribuite, in valoare de 1.266.481 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.266.525 lei.
Achizitii directe
44 de contracte
1.266.481 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 158 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 23:53).
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.