| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 257.900 RON | 54.450 RON | 24.343 RON | 149.593 RON | 44.550 RON | 169.800 RON | 2 |
| 2024 | 193.660 RON | 4.756 RON | 14.700 RON | 76.517 RON | 101.514 RON | 163.350 RON | 2 |
| 2023 | 190.340 RON | 11.235 RON | 8.163 RON | 80.390 RON | 86.333 RON | 158.594 RON | 2 |
| 2022 | 152.100 RON | 357 RON | 6.105 RON | 88.040 RON | 65.425 RON | 147.360 RON | 2 |
| 2021 | 161.650 RON | 20.701 RON | 5.427 RON | 91.908 RON | 60.522 RON | 147.003 RON | 2 |
| 2020 | 154.900 RON | 5.869 RON | 11.638 RON | 37.582 RON | 103.231 RON | 129.175 RON | 2 |
| 2019 | 148.100 RON | 26.873 RON | 6.196 RON | 38.449 RON | 91.052 RON | 123.305 RON | 2 |
| 2018 | 113.150 RON | 15.273 RON | 7.023 RON | 24.808 RON | 78.647 RON | 96.432 RON | 2 |
| 2017 | 117.490 RON | 7.540 RON | 5.997 RON | 18.974 RON | 68.181 RON | 81.158 RON | 2 |
| 2016 | 92.308 RON | 16.434 RON | 29.360 RON | 18.974 RON | 84.003 RON | 73.617 RON | 2 |
| 2015 | 82.638 RON | -19.636 RON | 27.996 RON | 15.875 RON | 69.305 RON | 57.184 RON | 2 |
| 2014 | 100.153 RON | 223 RON | 43.764 RON | 12.550 RON | 108.019 RON | 76.805 RON | 2 |
| 2013 | 76.324 RON | 1.298 RON | 3.230 RON | 10.051 RON | 69.761 RON | 76.582 RON | 3 |
| 2012 | 66.326 RON | 2.290 RON | 3.673 RON | 10.051 RON | 68.906 RON | 75.284 RON | 3 |
| 2011 | 57.830 RON | 8.223 RON | 2.090 RON | 8.052 RON | 67.032 RON | 72.994 RON | 2 |
| 2010 | 56.050 RON | 13.664 RON | 1.689 RON | 7.095 RON | 59.366 RON | 64.772 RON | 2 |
| 2009 | 84.800 RON | 2.497 RON | 3.885 RON | 6.904 RON | 48.089 RON | 51.108 RON | 2 |
| 2008 | 76.776 RON | 18.170 RON | 2.936 RON | 6.904 RON | 44.644 RON | 48.612 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 257.900 RON | 193.660 RON | 190.340 RON | 152.100 RON | 161.650 RON | 154.900 RON | 148.100 RON | 113.150 RON | 117.490 RON | 92.308 RON | 82.638 RON | 100.153 RON | 76.324 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 66.326 RON |
| 57.830 RON |
| 56.050 RON |
| 84.800 RON |
| 76.776 RON |
| Venituri totale | 289.538 RON | 199.530 RON | 206.090 RON | 158.850 RON | 161.650 RON | 154.900 RON | 148.100 RON | 113.150 RON | 117.490 RON | 92.308 RON | 82.638 RON | 100.153 RON | 83.716 RON | 67.816 RON | 57.830 RON | 56.050 RON | 84.800 RON | 76.781 RON |
| Cheltuieli totale | 232.418 RON | 192.837 RON | 193.172 RON | 157.221 RON | 139.626 RON | 147.670 RON | 119.746 RON | 96.745 RON | 108.775 RON | 74.951 RON | 99.794 RON | 96.925 RON | 80.120 RON | 63.536 RON | 47.811 RON | 39.161 RON | 78.864 RON | 56.666 RON |
| Profit brut | 57.120 RON | 6.693 RON | 12.918 RON | 1.629 RON | 22.024 RON | 7.230 RON | 28.354 RON | 16.405 RON | 8.715 RON | 17.357 RON | 0 RON | 3.228 RON | 3.596 RON | 4.280 RON | 10.019 RON | 16.889 RON | 5.936 RON | 20.115 RON |
| Profit net | 54.450 RON | 4.756 RON | 11.235 RON | 357 RON | 20.701 RON | 5.869 RON | 26.873 RON | 15.273 RON | 7.540 RON | 16.434 RON | 0 RON | 223 RON | 1.298 RON | 2.290 RON | 8.223 RON | 13.664 RON | 2.497 RON | 18.170 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19.636 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 149.593 RON | 76.517 RON | 80.390 RON | 88.040 RON | 91.908 RON | 37.582 RON | 38.449 RON | 24.808 RON | 18.974 RON | 18.974 RON | 15.875 RON | 12.550 RON | 10.051 RON | 10.051 RON | 8.052 RON | 7.095 RON | 6.904 RON | 6.904 RON |
| Active circulante | 44.550 RON | 101.514 RON | 86.333 RON | 65.425 RON | 60.522 RON | 103.231 RON | 91.052 RON | 78.647 RON | 68.181 RON | 84.003 RON | 69.305 RON | 108.019 RON | 69.761 RON | 68.906 RON | 67.032 RON | 59.366 RON | 48.089 RON | 44.644 RON |
| Stocuri | 1.898 RON | 4.048 RON | 3.878 RON | 7.568 RON | — | 3.682 RON | 3.832 RON | 0 RON | 12.312 RON | 47.580 RON | 42.840 RON | 42.143 RON | 35.682 RON | 37.326 RON | 12.541 RON | 12.541 RON | 7.721 RON | 8.271 RON |
| Creante | 20.908 RON | 32.802 RON | 17.400 RON | 25.350 RON | 17.900 RON | 19.175 RON | 19.225 RON | 19.325 RON | 22.894 RON | 22.896 RON | 21.034 RON | 62.702 RON | 18.725 RON | 17.683 RON | 18.455 RON | 12.400 RON | 13.750 RON | 6.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 21.744 RON | 64.664 RON | 65.055 RON | 32.507 RON | 42.622 RON | 80.374 RON | 67.995 RON | 59.322 RON | 32.975 RON | 13.527 RON | 5.431 RON | 3.174 RON | 15.354 RON | 13.897 RON | 36.036 RON | 34.425 RON | 26.618 RON | 30.373 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 19 RON | 34 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 24.343 RON | 14.700 RON | 8.163 RON | 6.105 RON | 5.427 RON | 11.638 RON | 6.196 RON | 7.023 RON | 5.997 RON | 29.360 RON | 27.996 RON | 43.764 RON | 3.230 RON | 3.673 RON | 2.090 RON | 1.689 RON | 3.885 RON | 2.936 RON |
| Capitaluri proprii | 169.800 RON | 163.350 RON | 158.594 RON | 147.360 RON | 147.003 RON | 129.175 RON | 123.305 RON | 96.432 RON | 81.158 RON | 73.617 RON | 57.184 RON | 76.805 RON | 76.582 RON | 75.284 RON | 72.994 RON | 64.772 RON | 51.108 RON | 48.612 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
1 contract atribuit, in valoare de 25.419 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
25.419 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 161 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 23:29).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.