ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 242.736 RON | 72.045 RON | 103.316 RON | 113.910 RON | 246.638 RON | 257.232 RON | 1 |
| 2024 | 156.978 RON | 42.579 RON | 56.817 RON | — | 342.005 RON | 285.188 RON | — |
| 2023 | 221.494 RON | 89.523 RON | 38.985 RON | — | 281.593 RON | 242.608 RON | — |
| 2022 | 318.727 RON | 111.542 RON | 24.749 RON | — | 177.835 RON | 153.086 RON | — |
| 2021 | 292.380 RON | 204.520 RON | 12.515 RON | — | 224.058 RON | 211.543 RON | — |
| 2020 | 225.292 RON | 164.316 RON | 4.743 RON | — | 511.767 RON | 507.024 RON | — |
| 2019 | 171.723 RON | 123.660 RON | 3.376 RON | — | 346.694 RON | 343.318 RON | — |
| 2018 | 149.742 RON | 91.246 RON | 4.918 RON | — | 224.576 RON | 219.658 RON | — |
| 2017 | 100.964 RON | 33.024 RON | 8.101 RON | — | 136.513 RON | 128.412 RON | — |
| 2016 | 132.301 RON | 89.388 RON | 2.409 RON | — | 97.797 RON | 95.388 RON | — |
| 2015 | 135.616 RON | 109.874 RON | 2.804 RON | — | 355.359 RON | 352.555 RON | — |
| 2014 | 53.219 RON | 19.223 RON | 1.003 RON | — | 243.822 RON | 242.680 RON | 1 |
| 2013 | 98.598 RON | 41.856 RON | 7.309 RON | — | 230.767 RON | 223.457 RON | 1 |
| 2012 | 135.132 RON | 71.012 RON | 12.504 RON | — | 194.271 RON | 181.601 RON | 2 |
| 2011 | 112.108 RON | 47.583 RON | 4.165 RON | 1.314 RON | 113.440 RON | 110.588 RON | 2 |
| 2010 | 88.735 RON | 30.263 RON | 8.670 RON | 3.248 RON | 68.427 RON | 63.005 RON | 1 |
| 2009 | 55.362 RON | 16.843 RON | 6.055 RON | 5.182 RON | 32.761 RON | 32.742 RON | 1 |
| 2008 | 17.554 RON | 5.922 RON | 11.038 RON | 3.488 RON | 22.843 RON | 15.898 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 242.736 RON | 156.978 RON | 221.494 RON | 318.727 RON | 292.380 RON | 225.292 RON | 171.723 RON | 149.742 RON | 100.964 RON | 132.301 RON | 135.616 RON | 53.219 RON | 98.598 RON | 135.132 RON | 112.108 RON | 88.735 RON | 55.362 RON | 17.554 RON |
| Venituri totale | 249.201 RON | 157.276 RON | 221.545 RON | 318.872 RON | 293.347 RON | 227.487 RON | 173.061 RON | 150.509 RON | 101.386 RON | 140.119 RON | 144.407 RON | 55.954 RON | 102.908 RON | 139.723 RON | 114.905 RON | 90.338 RON | 55.828 RON | 18.012 RON |
| Cheltuieli totale | 143.035 RON | 104.048 RON | 114.970 RON | 197.764 RON | 80.027 RON | 56.346 RON | 44.820 RON | 54.786 RON | 65.320 RON | 46.527 RON | 30.201 RON | 35.053 RON | 57.965 RON | 64.520 RON | 63.875 RON | 53.319 RON | 35.776 RON | 10.962 RON |
| Profit brut | 106.166 RON | 53.228 RON | 106.575 RON | 121.108 RON | 213.320 RON | 171.141 RON | 128.241 RON | 95.723 RON | 36.066 RON | 93.592 RON | 114.206 RON | 20.901 RON | 44.943 RON | 75.203 RON | 51.030 RON | 37.019 RON | 20.052 RON | 7.050 RON |
| Profit net | 72.045 RON | 42.579 RON | 89.523 RON | 111.542 RON | 204.520 RON | 164.316 RON | 123.660 RON | 91.246 RON | 33.024 RON | 89.388 RON | 109.874 RON | 19.223 RON | 41.856 RON | 71.012 RON | 47.583 RON | 30.263 RON | 16.843 RON | 5.922 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 113.910 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.314 RON | 3.248 RON | 5.182 RON | 3.488 RON |
| Active circulante | 246.638 RON | 342.005 RON | 281.593 RON | 177.835 RON | 224.058 RON | 511.767 RON | 346.694 RON | 224.576 RON | 136.513 RON | 97.797 RON | 355.359 RON | 243.822 RON | 230.767 RON | 194.271 RON | 113.440 RON | 68.427 RON | 32.761 RON | 22.843 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 24 RON |
| Creante | 0 RON | 751 RON | 22.832 RON | 46.748 RON | 7.466 RON | 11.834 RON | 7.122 RON | 7.122 RON | 5.900 RON | 5.859 RON | 5.894 RON | 1.300 RON | 554 RON | 4.154 RON | 65 RON | — | 10.026 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 44.684 RON | 341.254 RON | 258.761 RON | 131.087 RON | 216.592 RON | 499.933 RON | 339.572 RON | 217.454 RON | 130.613 RON | 91.938 RON | 118.217 RON | 20.019 RON | 230.213 RON | 190.117 RON | 113.375 RON | 68.427 RON | 22.735 RON | 22.819 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 854 RON | 605 RON |
| Datorii totale | 103.316 RON | 56.817 RON | 38.985 RON | 24.749 RON | 12.515 RON | 4.743 RON | 3.376 RON | 4.918 RON | 8.101 RON | 2.409 RON | 2.804 RON | 1.003 RON | 7.309 RON | 12.504 RON | 4.165 RON | 8.670 RON | 6.055 RON | 11.038 RON |
| Capitaluri proprii | 257.232 RON | 285.188 RON | 242.608 RON | 153.086 RON | 211.543 RON | 507.024 RON | 343.318 RON | 219.658 RON | 128.412 RON | 95.388 RON | 352.555 RON | 242.680 RON | 223.457 RON | 181.601 RON | 110.588 RON | 63.005 RON | 32.742 RON | 15.898 RON |
| Capital subscris varsat | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON | — | — | — | — | — | 5.000 RON | 5.000 RON | 5.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
39 de contracte atribuite, in valoare de 729.282 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 378.414 lei.
Achizitii directe
20 de contracte
378.394 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
19 contracte
350.888 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 01:25).