ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 40% |
| persoană | 60% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 92.660 RON | 2.639 RON | 70.264 RON | 27.992 RON | 99.064 RON | 56.792 RON | 0 |
| 2024 | 64.804 RON | 35 RON | 140.546 RON | 25.829 RON | 168.870 RON | 54.153 RON | — |
| 2023 | 184.180 RON | 375 RON | 135.379 RON | 28.498 RON | 160.928 RON | 54.047 RON | — |
| 2022 | 77.494 RON | 396 RON | 101.991 RON | 31.167 RON | 124.497 RON | 53.673 RON | — |
| 2021 | 46.566 RON | 106 RON | 111.356 RON | 34.969 RON | 129.663 RON | 53.276 RON | — |
| 2020 | 105.909 RON | 15.507 RON | 122.568 RON | 40.358 RON | 135.379 RON | 53.169 RON | — |
| 2019 | 96.206 RON | 39.097 RON | 105.629 RON | 18.756 RON | 123.850 RON | 37.662 RON | — |
| 2018 | 56.251 RON | 8.550 RON | 153.739 RON | 38.021 RON | 113.598 RON | -1.435 RON | — |
| 2017 | 67.670 RON | -10.225 RON | 132.893 RON | 45.275 RON | 76.948 RON | -9.985 RON | — |
| 2016 | 46.452 RON | 10.170 RON | 96.427 RON | 61.820 RON | 45.017 RON | 10.410 RON | — |
| 2015 | 51.248 RON | 38.503 RON | 150.904 RON | 122.653 RON | 44.701 RON | 16.450 RON | — |
| 2014 | 61.620 RON | 5.921 RON | 29.618 RON | — | 7.564 RON | -22.054 RON | 0 |
| 2013 | 122.753 RON | -13.230 RON | 50.491 RON | — | 22.517 RON | -27.974 RON | 0 |
| 2012 | 128.007 RON | 490 RON | 54.725 RON | 932 RON | 39.048 RON | -14.745 RON | 0 |
| 2011 | 251.382 RON | 265 RON | 135.922 RON | 1.890 RON | 118.797 RON | -15.235 RON | 0 |
| 2010 | 154.585 RON | 29 RON | 84.906 RON | 2.945 RON | 66.461 RON | -15.500 RON | — |
| 2009 | 87.562 RON | -4.830 RON | 53.467 RON | 3.996 RON | 35.017 RON | -14.454 RON | 1 |
| 2008 | 78.859 RON | -6.048 RON | 40.280 RON | 3.147 RON | 27.509 RON | -9.624 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 92.660 RON | 64.804 RON | 184.180 RON | 77.494 RON | 46.566 RON | 105.909 RON | 96.206 RON | 56.251 RON | 67.670 RON | 46.452 RON | 51.248 RON | 61.620 RON | 122.753 RON | 128.007 RON | 251.382 RON | 154.585 RON | 87.562 RON | 78.859 RON |
| Venituri totale | 92.660 RON | 64.804 RON | 184.194 RON | 77.494 RON | 46.567 RON | 111.059 RON | 96.208 RON | 66.571 RON | 67.687 RON | 46.459 RON | 51.248 RON | 61.620 RON | 122.754 RON | 128.089 RON | 251.398 RON | 154.587 RON | 87.562 RON | 78.859 RON |
| Cheltuieli totale | 88.576 RON | 64.762 RON | 183.748 RON | 74.774 RON | 45.064 RON | 92.538 RON | 54.225 RON | 56.024 RON | 75.881 RON | 34.895 RON | 11.208 RON | 53.850 RON | 132.302 RON | 127.505 RON | 251.083 RON | 151.333 RON | 90.364 RON | 82.936 RON |
| Profit brut | 4.084 RON | 42 RON | 446 RON | 2.720 RON | 1.503 RON | 18.521 RON | 41.983 RON | 10.547 RON | 0 RON | 11.564 RON | 40.040 RON | 7.770 RON | 0 RON | 584 RON | 315 RON | 3.254 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.194 RON | 0 RON | — | 0 RON | 9.548 RON | 0 RON | 0 RON | — | 2.802 RON | 4.077 RON |
| Profit net | 2.639 RON | 35 RON | 375 RON | 396 RON | 106 RON | 15.507 RON | 39.097 RON | 8.550 RON | 0 RON | 10.170 RON | 38.503 RON | 5.921 RON | 0 RON | 490 RON | 265 RON | 29 RON | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.225 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.230 RON | 0 RON | 0 RON | — | 4.830 RON | 6.048 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 27.992 RON | 25.829 RON | 28.498 RON | 31.167 RON | 34.969 RON | 40.358 RON | 18.756 RON | 38.021 RON | 45.275 RON | 61.820 RON | 122.653 RON | — | — | 932 RON | 1.890 RON | 2.945 RON | 3.996 RON | 3.147 RON |
| Active circulante | 99.064 RON | 168.870 RON | 160.928 RON | 124.497 RON | 129.663 RON | 135.379 RON | 123.850 RON | 113.598 RON | 76.948 RON | 45.017 RON | 44.701 RON | 7.564 RON | 22.517 RON | 39.048 RON | 118.797 RON | 66.461 RON | 35.017 RON | 27.509 RON |
| Stocuri | 72.642 RON | 82.642 RON | 82.642 RON | 82.642 RON | 81.340 RON | 81.340 RON | 33.076 RON | 22.105 RON | 14.905 RON | 14.216 RON | — | — | — | 32.146 RON | 26.229 RON | 17.866 RON | 5.712 RON | — |
| Creante | 21.964 RON | 80.187 RON | 70.726 RON | 24.267 RON | 40.244 RON | 19.607 RON | 67.198 RON | 24.080 RON | 21.769 RON | 18.254 RON | 39.141 RON | 7.517 RON | 22.513 RON | — | 52.866 RON | 29.791 RON | 13.232 RON | 18.510 RON |
| Casa si conturi la banci | 4.458 RON | 6.041 RON | 7.560 RON | 17.588 RON | 8.079 RON | 34.432 RON | 23.576 RON | 67.413 RON | 40.274 RON | 12.547 RON | 5.560 RON | 47 RON | 4 RON | 6.902 RON | 39.702 RON | 18.804 RON | 16.073 RON | 8.999 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 685 RON | 685 RON | 685 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 70.264 RON | 140.546 RON | 135.379 RON | 101.991 RON | 111.356 RON | 122.568 RON | 105.629 RON | 153.739 RON | 132.893 RON | 96.427 RON | 150.904 RON | 29.618 RON | 50.491 RON | 54.725 RON | 135.922 RON | 84.906 RON | 53.467 RON | 40.280 RON |
| Capitaluri proprii | 56.792 RON | 54.153 RON | 54.047 RON | 53.673 RON | 53.276 RON | 53.169 RON | 37.662 RON | -1.435 RON | -9.985 RON | 10.410 RON | 16.450 RON | -22.054 RON | -27.974 RON | -14.745 RON | -15.235 RON | -15.500 RON | -14.454 RON | -9.624 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
36 de contracte atribuite, in valoare de 306.890 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 306.926 lei.
Achizitii directe
36 de contracte
306.890 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 06:53).