Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 210.351 RON | 22.095 RON | 79.639 RON | 0 RON | 44.480 RON | -35.159 RON | 1 |
| 2024 | 193.338 RON | 9.615 RON | 90.568 RON | — | 33.314 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| -57.254 RON |
| 1 |
| 2023 | 170.685 RON | 11.211 RON | 86.762 RON | — | 19.893 RON | -66.869 RON | 1 |
| 2022 | 154.661 RON | 18.866 RON | 91.162 RON | — | 13.082 RON | -78.080 RON | 1 |
| 2021 | 113.185 RON | 4.598 RON | 104.753 RON | — | 7.808 RON | -96.945 RON | 1 |
| 2020 | 58.062 RON | -15.347 RON | 115.824 RON | — | 14.281 RON | -101.543 RON | 1 |
| 2019 | 87.688 RON | -4.057 RON | 105.180 RON | — | 18.984 RON | -86.196 RON | 2 |
| 2018 | 96.383 RON | -2.472 RON | 94.932 RON | — | 12.793 RON | -82.139 RON | 1 |
| 2017 | 99.571 RON | -2.013 RON | 92.951 RON | — | 13.284 RON | -79.667 RON | 2 |
| 2016 | 88.775 RON | -251 RON | 90.261 RON | 219 RON | 12.388 RON | -77.654 RON | 2 |
| 2015 | 78.933 RON | -1.734 RON | 100.098 RON | 438 RON | 22.257 RON | -77.403 RON | 2 |
| 2014 | 84.406 RON | 442 RON | 98.436 RON | 657 RON | 22.110 RON | -75.669 RON | 1 |
| 2013 | 65.116 RON | -11.870 RON | 103.222 RON | 876 RON | 26.234 RON | -76.112 RON | 2 |
| 2012 | 57.827 RON | -13.142 RON | 91.969 RON | 903 RON | 26.824 RON | -64.242 RON | 2 |
| 2011 | 56.279 RON | -10.969 RON | 84.615 RON | 5.127 RON | 28.388 RON | -51.100 RON | 2 |
| 2010 | 56.862 RON | -15.673 RON | 80.294 RON | 12.243 RON | 27.920 RON | -40.131 RON | 2 |
| 2009 | 61.567 RON | -19.441 RON | 69.344 RON | 19.359 RON | 25.527 RON | -24.458 RON | 2 |
| 2008 | 57.418 RON | -11.634 RON | 54.899 RON | 26.707 RON | 23.175 RON | -5.017 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 210.351 RON | 193.338 RON | 170.685 RON | 154.661 RON | 113.185 RON | 58.062 RON | 87.688 RON | 96.383 RON | 99.571 RON | 88.775 RON | 78.933 RON | 84.406 RON | 65.116 RON | 57.827 RON | 56.279 RON | 56.862 RON | 61.567 RON | 57.418 RON |
| Venituri totale | 210.351 RON | 193.338 RON | 170.688 RON | 156.744 RON | 113.186 RON | 63.462 RON | 101.188 RON | 96.383 RON | 99.571 RON | 102.896 RON | 78.959 RON | 84.467 RON | 65.117 RON | 57.838 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 186.152 RON | 181.789 RON | 157.770 RON | 136.311 RON | 108.039 RON | 78.372 RON | 104.368 RON | 97.891 RON | 100.588 RON | 101.090 RON | 78.323 RON | 81.491 RON | 75.120 RON | 70.980 RON | ||||
| Profit brut | 24.199 RON | 11.549 RON | 12.918 RON | 20.433 RON | 5.147 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.806 RON | 636 RON | 2.976 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14.910 RON | 3.180 RON | 1.508 RON | 1.017 RON | 0 RON | — | 0 RON | 10.003 RON | 13.142 RON | ||||
| Profit net | 22.095 RON | 9.615 RON | 11.211 RON | 18.866 RON | 4.598 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 442 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 15.347 RON | 4.057 RON | 2.472 RON | 2.013 RON | 251 RON | 1.734 RON | 0 RON | 11.870 RON | 13.142 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 219 RON | 438 RON | 657 RON | 876 RON | 903 RON | ||||
| Active circulante | 44.480 RON | 33.314 RON | 19.893 RON | 13.082 RON | 7.808 RON | 14.281 RON | 18.984 RON | 12.793 RON | 13.284 RON | 12.388 RON | 22.257 RON | 22.110 RON | 26.234 RON | 26.824 RON | ||||
| Stocuri | 14.166 RON | 13.360 RON | 7.383 RON | 7.372 RON | 3.693 RON | 13.815 RON | 11.466 RON | 11.458 RON | 13.215 RON | 9.312 RON | 21.348 RON | 21.161 RON | 23.461 RON | 26.639 RON | ||||
| Creante | 9.404 RON | 2.333 RON | 1.584 RON | 997 RON | 170 RON | 252 RON | 147 RON | 1.138 RON | — | — | — | — | 891 RON | — | ||||
| Casa si conturi la banci | 20.910 RON | 17.621 RON | 10.926 RON | 4.713 RON | 3.945 RON | 214 RON | 7.371 RON | 197 RON | 69 RON | 3.076 RON | 909 RON | 949 RON | 1.882 RON | 185 RON | ||||
| Datorii totale | 79.639 RON | 90.568 RON | 86.762 RON | 91.162 RON | 104.753 RON | 115.824 RON | 105.180 RON | 94.932 RON | 92.951 RON | 90.261 RON | 100.098 RON | 98.436 RON | 103.222 RON | 91.969 RON | ||||
| Capitaluri proprii | -35.159 RON | -57.254 RON | -66.869 RON | -78.080 RON | -96.945 RON | -101.543 RON | -86.196 RON | -82.139 RON | -79.667 RON | -77.654 RON | -77.403 RON | -75.669 RON | -76.112 RON | -64.242 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 56.279 RON |
| 56.862 RON |
| 61.727 RON |
| 57.419 RON |
| 67.248 RON |
| 69.310 RON |
| 77.728 RON |
| 67.618 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 10.969 RON |
| 12.448 RON |
| 16.001 RON |
| 10.199 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 10.969 RON |
| 15.673 RON |
| 19.441 RON |
| 11.634 RON |
| 5.127 RON |
| 12.243 RON |
| 19.359 RON |
| 26.707 RON |
| 28.388 RON |
| 27.920 RON |
| 25.527 RON |
| 23.175 RON |
| 28.256 RON |
| 27.124 RON |
| 25.506 RON |
| 23.119 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 132 RON |
| 796 RON |
| 21 RON |
| 56 RON |
| 84.615 RON |
| 80.294 RON |
| 69.344 RON |
| 54.899 RON |
| -51.100 RON |
| -40.131 RON |
| -24.458 RON |
| -5.017 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 2 |
| 2 |
| 1 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.