| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 96.376 RON | 46.259 RON | 41.360 RON | 91.412 RON | 64.731 RON | 114.843 RON | 0 |
| 2024 | 106.101 RON | 61.165 RON | 7.405 RON | 94.574 RON | 42.100 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Sector 2, et. 5, ap. 9
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 129.749 RON |
| 1 |
| 2023 | 108.720 RON | 43.031 RON | 23.043 RON | 94.080 RON | 40.067 RON | 111.615 RON | — |
| 2022 | 99.339 RON | 32.112 RON | 12.385 RON | 99.008 RON | 325.702 RON | 412.932 RON | 1 |
| 2021 | 91.581 RON | 20.856 RON | 6.316 RON | 118.815 RON | 307.797 RON | 420.820 RON | 1 |
| 2020 | 90.230 RON | 7.598 RON | 9.693 RON | 149.939 RON | 259.137 RON | 399.964 RON | 1 |
| 2019 | 140.705 RON | 37.788 RON | 23.571 RON | 181.315 RON | 234.291 RON | 392.366 RON | 1 |
| 2018 | 135.848 RON | 36.889 RON | 20.498 RON | 212.798 RON | 161.954 RON | 354.579 RON | 1 |
| 2017 | 141.285 RON | 37.074 RON | 21.738 RON | 244.460 RON | 94.507 RON | 317.690 RON | — |
| 2016 | 131.081 RON | 7.271 RON | 13.859 RON | 252.388 RON | 43.093 RON | 280.615 RON | — |
| 2015 | 133.634 RON | -23.809 RON | 20.377 RON | 278.393 RON | 16.383 RON | 273.344 RON | 1 |
| 2014 | 147.579 RON | -2.818 RON | 57.390 RON | 310.088 RON | 45.797 RON | 297.153 RON | 1 |
| 2013 | 136.378 RON | -4.770 RON | 68.885 RON | 344.399 RON | 25.803 RON | 299.971 RON | 1 |
| 2012 | 135.641 RON | -181.005 RON | 100.139 RON | 386.032 RON | 20.428 RON | 304.741 RON | 1 |
| 2011 | 198.822 RON | 27.985 RON | 148.221 RON | 593.177 RON | 40.370 RON | 485.746 RON | 1 |
| 2010 | 211.020 RON | 76.809 RON | 203.206 RON | 647.134 RON | 13.328 RON | 457.761 RON | 3 |
| 2009 | 246.188 RON | -110.635 RON | 460.418 RON | 831.763 RON | 12.152 RON | 380.952 RON | 3 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| Cifra de afaceri | 96.376 RON | 106.101 RON | 108.720 RON | 99.339 RON | 91.581 RON | 90.230 RON | 140.705 RON | 135.848 RON | 141.285 RON | 131.081 RON | 133.634 RON | 147.579 RON | 136.378 RON | 135.641 RON | 198.822 RON | 211.020 RON | 246.188 RON |
| Venituri totale | 96.696 RON | 106.102 RON | 113.919 RON | 99.339 RON | 92.860 RON | 91.123 RON | 140.705 RON | 135.848 RON | 151.025 RON | 131.081 RON | 133.634 RON | 161.427 RON | 138.381 RON | 136.649 RON | |||
| Cheltuieli totale | 41.886 RON | 33.563 RON | 61.973 RON | 64.246 RON | 69.218 RON | 80.791 RON | 98.696 RON | 94.882 RON | 109.420 RON | 119.876 RON | 153.432 RON | 159.400 RON | 139.000 RON | 317.654 RON | |||
| Profit brut | 54.810 RON | 72.539 RON | 51.946 RON | 35.093 RON | 23.642 RON | 10.332 RON | 42.009 RON | 40.966 RON | 41.605 RON | 11.205 RON | 0 RON | 2.027 RON | 0 RON | 0 RON | |||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 619 RON | 181.005 RON | |||
| Profit net | 46.259 RON | 61.165 RON | 43.031 RON | 32.112 RON | 20.856 RON | 7.598 RON | 37.788 RON | 36.889 RON | 37.074 RON | 7.271 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | |||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.809 RON | 2.818 RON | 4.770 RON | 181.005 RON | |||
| Active fixe (imobilizate) | 91.412 RON | 94.574 RON | 94.080 RON | 99.008 RON | 118.815 RON | 149.939 RON | 181.315 RON | 212.798 RON | 244.460 RON | 252.388 RON | 278.393 RON | 310.088 RON | 344.399 RON | 386.032 RON | |||
| Active circulante | 64.731 RON | 42.100 RON | 40.067 RON | 325.702 RON | 307.797 RON | 259.137 RON | 234.291 RON | 161.954 RON | 94.507 RON | 43.093 RON | 16.383 RON | 45.797 RON | 25.803 RON | 20.428 RON | |||
| Creante | 18.880 RON | 11.841 RON | 4.474 RON | 264.499 RON | 51.934 RON | 43.378 RON | 22.978 RON | 22.920 RON | 32.062 RON | 11.084 RON | 7.077 RON | 37.755 RON | 10.450 RON | 15.211 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 45.851 RON | 30.259 RON | 35.593 RON | 61.203 RON | 255.863 RON | 215.759 RON | 211.313 RON | 139.034 RON | 62.445 RON | 32.009 RON | 9.306 RON | 8.042 RON | 15.353 RON | 5.217 RON | |||
| Cheltuieli in avans | 60 RON | 480 RON | 511 RON | 607 RON | 524 RON | 581 RON | 331 RON | 325 RON | 461 RON | 501 RON | 451 RON | 367 RON | 366 RON | 363 RON | |||
| Datorii totale | 41.360 RON | 7.405 RON | 23.043 RON | 12.385 RON | 6.316 RON | 9.693 RON | 23.571 RON | 20.498 RON | 21.738 RON | 13.859 RON | 20.377 RON | 57.390 RON | 68.885 RON | 100.139 RON | |||
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | 0 RON | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 1.508 RON | 1.506 RON | 1.709 RON | 1.712 RON | 1.943 RON | |||
| Capitaluri proprii | 114.843 RON | 129.749 RON | 111.615 RON | 412.932 RON | 420.820 RON | 399.964 RON | 392.366 RON | 354.579 RON | 317.690 RON | 280.615 RON | 273.344 RON | 297.153 RON | 299.971 RON | 304.741 RON | |||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | |||
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 201.538 RON |
| 365.567 RON |
| 249.303 RON |
| 173.553 RON |
| 283.883 RON |
| 354.205 RON |
| 27.985 RON |
| 81.684 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| 104.902 RON |
| 27.985 RON |
| 76.809 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| 110.635 RON |
| 593.177 RON |
| 647.134 RON |
| 831.763 RON |
| 40.370 RON |
| 13.328 RON |
| 12.152 RON |
| 14.230 RON |
| 6.244 RON |
| 492 RON |
| 26.140 RON |
| 7.084 RON |
| 11.660 RON |
| 420 RON |
| 505 RON |
| -1.474 RON |
| 148.221 RON |
| 203.206 RON |
| 460.418 RON |
| — |
| — |
| 1.071 RON |
| 485.746 RON |
| 457.761 RON |
| 380.952 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 3 |
| 3 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.