| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 RON | 200.721 RON | 80 RON | 2.115 RON | 54.837 RON | 0 |
| 2024 | 114.653 RON | -17.944 RON | 200.721 RON | 80 RON | 2.115 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 54.837 RON |
| 0 |
| 2023 | 920.465 RON | -21.990 RON | 292.488 RON | 41.450 RON | 68.472 RON | 72.310 RON | 2 |
| 2022 | 1.836.889 RON | 139.128 RON | 73.305 RON | 45.076 RON | 119.347 RON | 92.473 RON | 4 |
| 2021 | 1.943.101 RON | -47.328 RON | 215.677 RON | 32.944 RON | 118.326 RON | -64.407 RON | 5 |
| 2020 | 2.798.276 RON | 5.347 RON | 334.624 RON | 115.357 RON | 220.318 RON | 1.051 RON | 7 |
| 2019 | 2.555.574 RON | -19.651 RON | 382.059 RON | 186.421 RON | 191.342 RON | -4.296 RON | 8 |
| 2018 | 2.193.367 RON | -29.137 RON | 402.440 RON | 251.229 RON | 166.566 RON | 15.355 RON | 8 |
| 2017 | 2.266.899 RON | 86.560 RON | 433.754 RON | 322.843 RON | 155.403 RON | 44.492 RON | 8 |
| 2016 | 2.157.730 RON | -18.294 RON | 296.579 RON | 113.242 RON | 141.269 RON | -42.068 RON | 10 |
| 2015 | 1.573.313 RON | -60.130 RON | 912.484 RON | 174.842 RON | 113.868 RON | -623.774 RON | 11 |
| 2014 | 1.201.852 RON | -142.617 RON | 907.066 RON | 242.275 RON | 101.147 RON | -563.644 RON | 10 |
| 2013 | 1.197.076 RON | -40.761 RON | 827.934 RON | 335.633 RON | 91.723 RON | -400.578 RON | 10 |
| 2012 | 1.071.915 RON | -90.664 RON | 518.285 RON | 89.082 RON | 69.386 RON | -359.817 RON | 10 |
| 2011 | 974.090 RON | -109.274 RON | 470.531 RON | 126.736 RON | 70.170 RON | -269.153 RON | 8 |
| 2010 | 824.598 RON | -120.434 RON | 409.146 RON | 173.000 RON | 69.379 RON | -155.665 RON | 7 |
| 2009 | 837.685 RON | -62.526 RON | 369.316 RON | 256.182 RON | 57.408 RON | -35.230 RON | 5 |
| 2008 | 829.282 RON | -10.002 RON | 280.874 RON | 241.587 RON | 47.970 RON | 27.295 RON | 6 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | — | 114.653 RON | 920.465 RON | 1.836.889 RON | 1.943.101 RON | 2.798.276 RON | 2.555.574 RON | 2.193.367 RON | 2.266.899 RON | 2.157.730 RON | 1.573.313 RON | 1.201.852 RON | 1.197.076 RON | 1.071.915 RON | 974.090 RON | 824.598 RON | 837.685 RON | 829.282 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 148.266 RON | 926.902 RON | 2.005.238 RON | 1.943.625 RON | 2.798.276 RON | 2.555.574 RON | 2.193.367 RON | 2.345.218 RON | 2.157.730 RON | 1.573.313 RON | 1.201.852 RON | 1.241.095 RON | 1.073.356 RON | ||||
| Cheltuieli totale | — | 165.042 RON | 939.623 RON | 1.834.646 RON | 1.987.953 RON | 2.783.521 RON | 2.566.842 RON | 2.210.466 RON | 2.253.271 RON | 2.176.024 RON | 1.633.443 RON | 1.344.469 RON | 1.281.856 RON | 1.164.020 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 170.592 RON | 0 RON | 14.755 RON | 0 RON | 0 RON | 91.947 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 16.776 RON | 12.721 RON | 0 RON | 44.328 RON | 0 RON | 11.268 RON | 17.099 RON | 0 RON | 18.294 RON | 60.130 RON | 142.617 RON | 40.761 RON | 90.664 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 139.128 RON | 0 RON | 5.347 RON | 0 RON | 0 RON | 86.560 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 17.944 RON | 21.990 RON | 0 RON | 47.328 RON | 0 RON | 19.651 RON | 29.137 RON | 0 RON | 18.294 RON | 60.130 RON | 142.617 RON | 40.761 RON | 90.664 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 80 RON | 80 RON | 41.450 RON | 45.076 RON | 32.944 RON | 115.357 RON | 186.421 RON | 251.229 RON | 322.843 RON | 113.242 RON | 174.842 RON | 242.275 RON | 335.633 RON | 89.082 RON | ||||
| Active circulante | 2.115 RON | 2.115 RON | 68.472 RON | 119.347 RON | 118.326 RON | 220.318 RON | 191.342 RON | 166.566 RON | 155.403 RON | 141.269 RON | 113.868 RON | 101.147 RON | 91.723 RON | 69.386 RON | ||||
| Stocuri | — | — | 39.245 RON | 81.530 RON | 85.460 RON | 151.635 RON | 140.629 RON | 134.738 RON | 128.543 RON | 112.792 RON | 96.009 RON | 77.218 RON | 74.412 RON | 63.198 RON | ||||
| Creante | 2.148 RON | 2.148 RON | 10.623 RON | 2.373 RON | 7.848 RON | 7.420 RON | 6.665 RON | 9.460 RON | 14.891 RON | 11.471 RON | 7.114 RON | 3.458 RON | 6.001 RON | 3.173 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | -33 RON | -33 RON | 18.604 RON | 35.444 RON | 25.018 RON | 61.263 RON | 44.048 RON | 22.368 RON | 11.969 RON | 17.006 RON | 10.745 RON | 20.471 RON | 11.310 RON | 3.015 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 253.363 RON | 253.363 RON | 254.876 RON | 1.355 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||
| Datorii totale | 200.721 RON | 200.721 RON | 292.488 RON | 73.305 RON | 215.677 RON | 334.624 RON | 382.059 RON | 402.440 RON | 433.754 RON | 296.579 RON | 912.484 RON | 907.066 RON | 827.934 RON | 518.285 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 54.837 RON | 54.837 RON | 72.310 RON | 92.473 RON | -64.407 RON | 1.051 RON | -4.296 RON | 15.355 RON | 44.492 RON | -42.068 RON | -623.774 RON | -563.644 RON | -400.578 RON | -359.817 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 619.010 RON | 619.010 RON | 619.010 RON | 619.010 RON | 619.010 RON | 619.010 RON | 619.010 RON | 619.010 RON | 619.010 RON | 619.010 RON | 19.010 RON | 19.010 RON | 19.010 RON | 19.010 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 0 | 0 | 2 | 4 | 5 | 7 | 8 | 8 | 8 | 10 | 11 | 10 | 10 | 10 | 8 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 974.091 RON |
| 840.932 RON |
| 838.123 RON |
| 832.532 RON |
| 1.083.365 RON |
| 954.916 RON |
| 894.916 RON |
| 842.534 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 109.274 RON |
| 113.984 RON |
| 56.793 RON |
| 10.002 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 109.274 RON |
| 120.434 RON |
| 62.526 RON |
| 10.002 RON |
| 126.736 RON |
| 173.000 RON |
| 256.182 RON |
| 241.587 RON |
| 70.170 RON |
| 69.379 RON |
| 57.408 RON |
| 47.970 RON |
| 64.358 RON |
| 64.044 RON |
| 50.600 RON |
| 39.242 RON |
| 3.346 RON |
| 4.261 RON |
| 3.443 RON |
| 1.824 RON |
| 2.466 RON |
| 1.074 RON |
| 3.365 RON |
| 6.904 RON |
| 4.472 RON |
| 11.102 RON |
| 20.496 RON |
| 18.612 RON |
| 470.531 RON |
| 409.146 RON |
| 369.316 RON |
| 280.874 RON |
| -269.153 RON |
| -155.665 RON |
| -35.230 RON |
| 27.295 RON |
| 19.010 RON |
| 19.010 RON |
| 19.010 RON |
| 19.010 RON |
| 7 |
| 5 |
| 6 |
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 99,98% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge pana la numar, deci cheia ar aduna toata strada.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.