ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 RON | 409.578 RON | — | 206 RON | -409.372 RON | — |
| 2024 | — | 0 RON | 409.578 RON | — | 206 RON | -409.372 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| — |
| 2023 | — | 0 RON | 422.151 RON | — | 2.859 RON | -419.292 RON | — |
| 2022 | — | 0 RON | 422.151 RON | — | 2.859 RON | -419.292 RON | — |
| 2021 | — | -595 RON | 422.151 RON | — | 2.859 RON | -419.292 RON | — |
| 2020 | — | -3.000 RON | 421.571 RON | — | 2.874 RON | -418.697 RON | — |
| 2019 | — | 0 RON | 420.421 RON | — | 4.724 RON | -415.697 RON | — |
| 2018 | 2.046 RON | -3.728 RON | 420.421 RON | — | 4.724 RON | -415.697 RON | 1 |
| 2017 | 131.790 RON | -22.604 RON | 418.903 RON | 324 RON | 6.610 RON | -411.969 RON | 2 |
| 2016 | 177.518 RON | -16.634 RON | 402.599 RON | 1.101 RON | 12.133 RON | -389.365 RON | 3 |
| 2015 | 175.431 RON | -34.428 RON | 390.794 RON | 2.436 RON | 15.627 RON | -372.731 RON | 4 |
| 2014 | 151.137 RON | -69.539 RON | 361.592 RON | 4.834 RON | 14.705 RON | -338.303 RON | 6 |
| 2013 | 137.041 RON | -65.617 RON | 283.282 RON | 4.325 RON | 8.011 RON | -268.764 RON | 6 |
| 2012 | 136.705 RON | -85.788 RON | 218.097 RON | 6.522 RON | 8.429 RON | -203.146 RON | 5 |
| 2011 | 105.180 RON | -61.598 RON | 134.754 RON | 1.366 RON | 10.806 RON | -117.359 RON | 5 |
| 2010 | 148.325 RON | -27.567 RON | 85.681 RON | 2.600 RON | 22.826 RON | -55.761 RON | 4 |
| 2009 | 107.961 RON | -46.893 RON | 54.086 RON | 3.835 RON | 19.079 RON | -28.194 RON | 1 |
| 2008 | 95.370 RON | 8.211 RON | 5.718 RON | 2.499 RON | 22.985 RON | 19.766 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | — | — | — | 2.046 RON | 131.790 RON | 177.518 RON | 175.431 RON | 151.137 RON | 137.041 RON | 136.705 RON | 105.180 RON | 148.325 RON | 107.961 RON | 95.370 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.046 RON | 131.791 RON | 177.520 RON | 175.431 RON | 151.313 RON | 137.761 RON | 138.614 RON | ||||
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | 595 RON | 3.000 RON | — | 5.713 RON | 153.083 RON | 191.859 RON | 204.613 RON | 216.310 RON | 199.616 RON | 224.402 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 595 RON | 3.000 RON | 0 RON | 3.667 RON | 21.292 RON | 14.339 RON | — | 64.997 RON | 61.855 RON | 85.788 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 595 RON | 3.000 RON | 0 RON | 3.728 RON | 22.604 RON | 16.634 RON | 34.428 RON | 69.539 RON | 65.617 RON | 85.788 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | — | — | 324 RON | 1.101 RON | 2.436 RON | 4.834 RON | 4.325 RON | 6.522 RON | ||||
| Active circulante | 206 RON | 206 RON | 2.859 RON | 2.859 RON | 2.859 RON | 2.874 RON | 4.724 RON | 4.724 RON | 6.610 RON | 12.133 RON | 15.627 RON | 14.705 RON | 8.011 RON | 8.429 RON | ||||
| Stocuri | — | — | 914 RON | 914 RON | 914 RON | 914 RON | 914 RON | 914 RON | 1.901 RON | 4.075 RON | -120 RON | — | 4.879 RON | 3.391 RON | ||||
| Creante | 206 RON | 206 RON | 1.641 RON | 1.641 RON | 1.641 RON | 1.641 RON | 1.641 RON | 1.641 RON | 1.597 RON | 1.597 RON | 1.597 RON | 1.798 RON | 1.355 RON | 1.966 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | — | — | 304 RON | 304 RON | 304 RON | 319 RON | 2.169 RON | 2.169 RON | 3.112 RON | 6.461 RON | 14.150 RON | 12.907 RON | 1.777 RON | 3.072 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.750 RON | 2.182 RON | — | 5.223 RON | |||
| Datorii totale | 409.578 RON | 409.578 RON | 422.151 RON | 422.151 RON | 422.151 RON | 421.571 RON | 420.421 RON | 420.421 RON | 418.903 RON | 402.599 RON | 390.794 RON | 361.592 RON | 283.282 RON | 218.097 RON | ||||
| Capitaluri proprii | -409.372 RON | -409.372 RON | -419.292 RON | -419.292 RON | -419.292 RON | -418.697 RON | -415.697 RON | -415.697 RON | -411.969 RON | -389.365 RON | -372.731 RON | -338.303 RON | -268.764 RON | -203.146 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 2 | 3 | 4 | 6 | 6 | 5 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 105.238 RON |
| 148.516 RON |
| 108.073 RON |
| 95.370 RON |
| 166.836 RON |
| 172.858 RON |
| 151.815 RON |
| 85.569 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 9.801 RON |
| 61.598 RON |
| 24.342 RON |
| 43.742 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 8.211 RON |
| 61.598 RON |
| 27.567 RON |
| 46.893 RON |
| — |
| 1.366 RON |
| 2.600 RON |
| 3.835 RON |
| 2.499 RON |
| 10.806 RON |
| 22.826 RON |
| 19.079 RON |
| 22.985 RON |
| 4.305 RON |
| 3.368 RON |
| 15.885 RON |
| 7.251 RON |
| 3.787 RON |
| 855 RON |
| — |
| 1.067 RON |
| 2.714 RON |
| 18.603 RON |
| 3.194 RON |
| 14.667 RON |
| 4.494 RON |
| 2.978 RON |
| — |
| 134.754 RON |
| 85.681 RON |
| 54.086 RON |
| 5.718 RON |
| -117.359 RON |
| -55.761 RON |
| -28.194 RON |
| 19.766 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 4 |
| 1 |
| 1 |
sectorul 2, spațiul de 50 mp în București, compus din clădire și teren
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
4 contracte atribuite, in valoare de 168 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 172 lei.
Achizitii directe
4 contracte
168 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 157 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 19:51).
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.