Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 0 RON | 0 RON | 94.036 RON | — | 8.750 RON | -85.286 RON | — |
| 2012 | 0 RON | 0 RON | 94.278 RON | — | 8.992 RON |
| Indicator | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON |
| -85.286 RON |
| — |
| 2011 | 11.906 RON | -2.139 RON | 94.278 RON | — | 8.992 RON | -85.286 RON | 1 |
| 2010 | 127.469 RON | -25.592 RON | 93.587 RON | — | 10.440 RON | -83.147 RON | 2 |
| 2009 | 168.971 RON | -23.412 RON | 79.444 RON | — | 21.889 RON | -57.555 RON | 3 |
| 2008 | 167.516 RON | -17.321 RON | 49.633 RON | 958 RON | 14.533 RON | -34.142 RON | 3 |
| 0 RON |
| 11.906 RON |
| 127.469 RON |
| 168.971 RON |
| 167.516 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 11.906 RON | 127.469 RON | 168.971 RON | 167.516 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | 0 RON | 14.045 RON | 149.836 RON | 192.383 RON | 184.837 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 2.139 RON | 22.367 RON | 23.412 RON | 17.321 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 2.139 RON | 25.592 RON | 23.412 RON | 17.321 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | 958 RON |
| Active circulante | 8.750 RON | 8.992 RON | 8.992 RON | 10.440 RON | 21.889 RON | 14.533 RON |
| Stocuri | 8.428 RON | 8.428 RON | 8.428 RON | 10.409 RON | 20.789 RON | 14.005 RON |
| Creante | — | — | — | — | — | 114 RON |
| Casa si conturi la banci | 322 RON | 564 RON | 564 RON | 31 RON | 1.100 RON | 414 RON |
| Datorii totale | 94.036 RON | 94.278 RON | 94.278 RON | 93.587 RON | 79.444 RON | 49.633 RON |
| Capitaluri proprii | -85.286 RON | -85.286 RON | -85.286 RON | -83.147 RON | -57.555 RON | -34.142 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 1 | 2 | 3 | 3 |
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Bar
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.