ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 80% |
| persoană | 20% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 124.283 RON | 2.166 RON | 394.243 RON | 454.430 RON | 35.887 RON | 96.074 RON | 1 |
| 2024 | 142.090 RON | 11.986 RON | 416.565 RON | 488.009 RON | 17.768 RON | 89.212 RON | 1 |
| 2023 | 113.155 RON | 9.284 RON | 460.189 RON | 514.468 RON | 22.946 RON | 77.225 RON | 1 |
| 2022 | 95.369 RON | 16.386 RON | 462.674 RON | 522.684 RON | 8.067 RON | 68.077 RON | 1 |
| 2021 | 74.679 RON | 9.649 RON | 564.366 RON | 553.781 RON | 62.275 RON | 51.690 RON | 1 |
| 2020 | 54.046 RON | 156.998 RON | 589.216 RON | 585.523 RON | 20.047 RON | 42.042 RON | 1 |
| 2019 | 47.951 RON | -18.077 RON | 601.914 RON | 475.341 RON | 22.281 RON | -104.292 RON | 1 |
| 2018 | 40.987 RON | 87.834 RON | 600.123 RON | 489.811 RON | 23.227 RON | -87.085 RON | 1 |
| 2017 | 34.963 RON | -12.989 RON | 702.024 RON | 505.423 RON | 22.552 RON | -174.049 RON | — |
| 2016 | 37.727 RON | -7.694 RON | 735.332 RON | 520.549 RON | 52.854 RON | -161.929 RON | 0 |
| 2015 | 52.823 RON | 7.390 RON | 748.112 RON | 527.047 RON | 66.830 RON | -154.235 RON | 0 |
| 2014 | 64.919 RON | -92.521 RON | 775.878 RON | 542.899 RON | 62.854 RON | -170.125 RON | 0 |
| 2013 | 58.122 RON | 76.390 RON | 902.140 RON | 722.090 RON | 67.373 RON | -112.677 RON | 0 |
| 2012 | 29.337 RON | -72.578 RON | 1.001.604 RON | 745.135 RON | 67.402 RON | -189.067 RON | 0 |
| 2011 | 117.414 RON | 29.760 RON | 903.623 RON | 737.475 RON | 49.659 RON | -116.489 RON | 2 |
| 2010 | 298.897 RON | 6.788 RON | 1.025.238 RON | 839.333 RON | 29.632 RON | -152.465 RON | 2 |
| 2009 | 318.272 RON | -79.126 RON | 1.048.360 RON | 825.787 RON | 61.179 RON | -159.252 RON | 3 |
| 2008 | 304.650 RON | -40.318 RON | 1.021.417 RON | 776.550 RON | 157.090 RON | -82.661 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 124.283 RON | 142.090 RON | 113.155 RON | 95.369 RON | 74.679 RON | 54.046 RON | 47.951 RON | 40.987 RON | 34.963 RON | 37.727 RON | 52.823 RON | 64.919 RON | 58.122 RON | 29.337 RON | 117.414 RON | 298.897 RON | 318.272 RON | 304.650 RON |
| Venituri totale | 124.283 RON | 142.117 RON | 117.356 RON | 97.417 RON | 109.552 RON | 341.717 RON | 47.951 RON | 154.674 RON | 34.963 RON | 41.893 RON | 88.655 RON | 154.919 RON | 167.824 RON | 37.402 RON | 289.012 RON | 328.644 RON | 318.276 RON | 306.089 RON |
| Cheltuieli totale | 121.023 RON | 128.709 RON | 106.897 RON | 80.193 RON | 98.917 RON | 182.249 RON | 65.593 RON | 65.194 RON | 47.952 RON | 49.587 RON | 81.265 RON | 247.440 RON | 91.434 RON | 109.980 RON | 259.252 RON | 316.981 RON | 393.069 RON | 346.407 RON |
| Profit brut | 3.260 RON | 13.408 RON | 10.459 RON | 17.224 RON | 10.635 RON | 159.468 RON | 0 RON | 89.480 RON | 0 RON | 0 RON | 7.390 RON | 0 RON | 76.390 RON | 0 RON | 29.760 RON | 11.663 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.642 RON | 0 RON | 12.989 RON | 7.694 RON | — | 92.521 RON | 0 RON | 72.578 RON | 0 RON | — | 74.793 RON | 40.318 RON |
| Profit net | 2.166 RON | 11.986 RON | 9.284 RON | 16.386 RON | 9.649 RON | 156.998 RON | 0 RON | 87.834 RON | 0 RON | 0 RON | 7.390 RON | 0 RON | 76.390 RON | 0 RON | 29.760 RON | 6.788 RON | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 18.077 RON | 0 RON | 12.989 RON | 7.694 RON | 0 RON | 92.521 RON | 0 RON | 72.578 RON | 0 RON | — | 79.126 RON | 40.318 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 454.430 RON | 488.009 RON | 514.468 RON | 522.684 RON | 553.781 RON | 585.523 RON | 475.341 RON | 489.811 RON | 505.423 RON | 520.549 RON | 527.047 RON | 542.899 RON | 722.090 RON | 745.135 RON | 737.475 RON | 839.333 RON | 825.787 RON | 776.550 RON |
| Active circulante | 35.887 RON | 17.768 RON | 22.946 RON | 8.067 RON | 62.275 RON | 20.047 RON | 22.281 RON | 23.227 RON | 22.552 RON | 52.854 RON | 66.830 RON | 62.854 RON | 67.373 RON | 67.402 RON | 49.659 RON | 29.632 RON | 61.179 RON | 157.090 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 0 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.661 RON | 12.661 RON | 12.661 RON | 12.661 RON | 12.661 RON | 27.701 RON | 56.182 RON | 110.521 RON |
| Creante | 22.873 RON | 7.220 RON | 7.024 RON | 5.636 RON | 24.220 RON | 19.640 RON | 18.029 RON | 20.384 RON | 19.674 RON | 50.270 RON | 52.677 RON | 47.003 RON | 51.243 RON | 48.219 RON | 35.610 RON | 708 RON | 4.001 RON | 43.436 RON |
| Casa si conturi la banci | 13.014 RON | 10.548 RON | 15.922 RON | 2.431 RON | 38.055 RON | 407 RON | 4.252 RON | 2.843 RON | 2.878 RON | 2.584 RON | 1.492 RON | 3.190 RON | 3.469 RON | 6.522 RON | 1.388 RON | 1.223 RON | 996 RON | 3.133 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | 0 RON | 25.978 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 3.808 RON | 2.142 RON | 5.116 RON |
| Datorii totale | 394.243 RON | 416.565 RON | 460.189 RON | 462.674 RON | 564.366 RON | 589.216 RON | 601.914 RON | 600.123 RON | 702.024 RON | 735.332 RON | 748.112 RON | 775.878 RON | 902.140 RON | 1.001.604 RON | 903.623 RON | 1.025.238 RON | 1.048.360 RON | 1.021.417 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 0 RON | 290 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 96.074 RON | 89.212 RON | 77.225 RON | 68.077 RON | 51.690 RON | 42.042 RON | -104.292 RON | -87.085 RON | -174.049 RON | -161.929 RON | -154.235 RON | -170.125 RON | -112.677 RON | -189.067 RON | -116.489 RON | -152.465 RON | -159.252 RON | -82.661 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | — | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 196.000 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
196.000 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 17:11).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.