ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
Pentru continuarea procedurii, îndeplinirea obligaţiilor şi atribuţiilor practicianului, soluţionarea dosarelor în care debitoarea este parte.
Pentru continuarea procedurii, îndeplinirea obligaţiilor şi atribuţiilor practicianului, soluţionarea dosarelor în care debitoarea este parte.
Pentru continuarea procedurii, îndeplinirea obligaţiilor şi atribuţiilor practicianului
Pentru continuarea procedurii, pentru solu?ionarea contestaţiilor, depunerea raportului de evaluare.
Admite cererea administratorului judiciar. În baza 101 alin. 1 teza finală din Legea 85/2014 privind procedura insolvenţei dispune majorarea termenului de inventariere a bunurilor debitoarei, cu 60 zile. Cu apel în 7 zile de la comunicare ce va fi depus la Tribunalul Bucureşti Secţia a VII-a civilă. Pronunţată în şedinţă publică, azi 05.06.2024.
Dispune îndreptarea din oficiu a erorii materiale strecurată în sentinţa civilă nr. 2188 pronunţată la data de 24.04.2024 de Tribunalul Bucure?ti în dosarul nr. 32992/3/2023, în sensul că termenele limită sunt următoarele: b) termenul limită pentru înregistrarea cererii de admitere a creanţelor asupra averii debitorului – 10.06.2024; c) termenul de verificare a creanţelor, de întocmire şi publicare în BPI a tabelului preliminar de creanţe – 01.07.2024; d) termenul de definitivare a tabelului creanţelor – 26.07.2024; e) data primei şedinţe a adunării generale a creditorilor – 08.07.2024. şi nu b) termenul limită pentru înregistrarea cererii de admitere a creanţelor asupra averii debitorului – 30.04.2024; c) termenul de verificare a creanţelor, de întocmire şi publicare în BPI a tabelului preliminar de creanţe – 20.05.2024; d) termenul de definitivare a tabelului creanţelor – 14.06.2024; e) data primei şedinţe a adunării generale a creditorilor – 27.05.2024, cum greşit s-a menţionat. Cu cale de atac o dată cu fondul. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi 25.04.2024.
Admite cererea creditoarei MUD RECYCLING S.R.L. În temeiul art. 72 alin. 6 din Legea nr. 85/2014 privind procedurile de prevenire a insolventei ?i de insolven?ă deschide procedura generală împotriva debitorului S.C. BRAI-CATA S.R.L. În temeiul art. 406 din Codul de procedură civilă ia act de renunţarea debitoarei la judecarea contestaţiei împotriva cererii formulată de HYPER BUSINESS PROMOTION S.R.L. Califica cererea formulată de cedentul HYPER BUSINESS PROMOTION S.R.L., însuşită de cesionarul BDT REFUSE TRUCK RENT, drept declaraţie de crean?a. În conformitate cu art. 74 din legea 85/2014, în cazul în care debitorul nu depune, în 10 zile de la pronun?area prezentei hotărâri, la dosar, o declara?ie prin să-?i manifeste inten?ia de reorganizare, în temeiul art. 85 alin. 1 raportat la art. 74 şi art. 67 alin. 1 lit. g din Legea nr. 85/2014, urmează a opera ridicarea de drept a dreptului de administrare – constând în dreptul de a-?i conduce activitatea, de a-?i administra bunurile din avere ?i de a dispune de acestea, situa?ie în care conducerea integrală a activită?ii debitorului revine administratorului judiciar. Dă dispozi?ie tuturor băncilor la care debitoarea are disponibil în conturi să nu dispună de acestea fără un ordin al judecătorului sindic sau al administratorului judiciar, obliga?ia de în?tiin?are a băncilor revenindu-i administratorului judiciar, în cazul în care operează ridicarea de drept a dreptului de administrare. Pune în vedere debitorului că este obligat să depună în 10 zile de la pronunţarea prezentei hotărâri, la dosarul cauzei, actele şi informaţiile prevăzute la art. 67 alin. 1 din Legea nr. 85/2014. În cazul în care debitorul nu va depune actele şi informaţiile arătate devin aplicabile dispoziţiile art. 82 alin. 2 şi art. 169 alin. 1 lit. d din Legea nr. 85/2014. Fixează următoarele termene limită: a) termenul limită de depunere, de către creditori, a opoziţiilor la încheierea de deschidere a procedurii - 15 zile de la primirea notificării, precum şi termenul de soluţionare a opoziţiilor, care nu va depăşi 10 zile de la data expirării termenului de depunere a acestora; b) termenul limită pentru înregistrarea cererii de admitere a creanţelor asupra averii debitorului – 30.04.2024; c) termenul de verificare a creanţelor, de întocmire şi publicare în BPI a tabelului preliminar de creanţe – 20.05.2024; d) termenul de definitivare a tabelului creanţelor – 14.06.2024; e) data primei şedinţe a adunării generale a creditorilor – 27.05.2024. În baza art. 73 raportat la art. 45 al. 1 lit. d din Legea 85/2014, la solicitarea creditoarei MUD RECYCLING S.R.L., nume?te administrator judiciar provizoriu pe DS INSOLV SPRL care va îndeplini atribu?iile prevăzute de art. 58 din Legea nr. 85/2014, cu exercitarea atribu?iilor de supraveghere a activită?ii debitorului în conformitate cu art. 5 pct. 66 şi art. 87 din Legea nr. 85/2014 până la ridicarea dreptului de administrare al debitorului, cu o remuneraţie de 3.500 lei din averea debitorului. În temeiul art. 71 alin. 2 din Legea nr. 85/2014, dispune ca administratorul judiciar să trimită o notificare, în condiţiile art. 99 alin.3 ?i art. 100 din lege, privind deschiderea procedurii generale împotriva debitorului, tuturor creditorilor men?iona?i în lista depusă de debitor în conformitate cu art. 74 raportat la art. 67 alin. 1 lit. c), debitorului ?i oficiului registrului comer?ului sau, după caz, registrului societă?ilor agricole ori registrului asocia?ilor ?i funda?iilor în care debitorul este înmatriculat, pentru efectuarea men?iunii, instan?elor judecătore?ti în a căror jurisdic?ie se află sediul declarat la registrul comer?ului, ?i tuturor băncilor unde debitorul are deschise conturi, în vederea aplicării prevederilor art. 75 din Legea nr. 85/2014. Pune în vedere administratorului judiciar să convoace adunarea generala a acţionarilor/asociaţilor sau membrilor persoanei juridice pentru desemnarea administratorului special în termen de maxim 10 de zile de la notificarea deschiderii procedurii de către administratorul judiciar provizoriu. Pune în vedere administratorului judiciar să efectueze în 60 de zile de la data pronun?ării prezentei hotărâri inventarierea bunurilor debitorului, să întocmească şi să depună la dosar, în termen de 20 de zile de la desemnare, raportul prevăzut la art. 92 alin. 1 din Legea nr. 85/2014, ?i în termen de 40 de zile de la desemnare raportul prevăzut la art. 97 din aceea?i lege. În temeiul art. 39 din Legea nr. 85/2014 privind procedurile de prevenire a insolven?ei şi de insolven?ă, dispune deschiderea de către debitor a unui cont la o unitate bancară din care vor fi suportate cheltuielile aferente procedurii, în termen de 2 zile de la notificarea deschiderii procedurii; în caz de neîndeplinire a atribu?iei, contul va fi deschis de către administratorul judiciar. Eventualele disponibilită?i băne?ti vor fi păstrate într-un cont special de depozit bancar. Pune în vedere administratorului judiciar prevederile art. 252 din Legea nr. 31/1990, republicată şi dispune îndeplinirea formalită?ilor privind men?ionarea la registrul comer?ului a reprezentan?ilor permanen?i ai săi. Pune în vedere administratorului judiciar să depună la dosar raportul prevăzut de art. 59 din Legea nr. 85/2014 cu minim 5 zile înainte de termenul de judecată acordat ?i să anexeze răspunsurile din partea DITL Sectoarele 1-6, Serviciul de Înmatriculări Auto, ANCPI, REVISAL (cereri scutite de la plata taxelor ?i tarifelor în baza art. 96 din Legea 85/2014) din care să rezulte dacă debitoarea de?ine bunuri în patrimoniu sau contracte de muncă în derulare. Pune în vedere administratorului judiciar ca notificările transmise creditorilor să cuprindă solicitarea de comunicare a declaraţiilor de creanţe, a documentelor justificative, a taxei de timbru: (i) un exemplar va fi transmis atât in format scriptic (hârtie) la grefa Secţiei a VII-a Civilă a Tribunalului Bucureşti, cât şi în format electronic (documente PDF de maximum 4 MB fiecare) pe adresa de e-mail a Secţiei a VII-a Civilă a Tribunalului Bucureşti (trb-insolventa@just.ro); (ii) exemplarul destinat practicianului in insolventa va fi transmis pe adresa de corespondenta electronică ce va fi indicată de acesta prin notificare. Fixează termen pentru analiza stadiului continuării procedurii la 18.09.2024, ora 10.00. Executorie. Cu drept de a formula apel în termen de 7 zile de la comunicarea hotărârii, ce va fi depus la Tribunalul Bucureşti Secţia a VII-a Civilă. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 24.04.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.331.135 RON | 275.201 RON | 203.745 RON | 206.859 RON | 286.341 RON | 290.281 RON | 2 |
| 2024 | 1.156.704 RON | 3.080 RON | 1.364.817 RON | 331.368 RON | 1.264.691 RON | 15.080 RON | 3 |
| 2023 | 1.952.329 RON | 746.319 RON | 602.953 RON | 83.647 RON | 1.996.731 RON | 1.199.563 RON | 4 |
| 2022 | 666.410 RON | 111.333 RON | 177.603 RON | 158.473 RON | 473.512 RON | 453.244 RON | 2 |
| 2021 | 387.562 RON | 76.413 RON | 129.255 RON | 142.284 RON | 391.302 RON | 390.659 RON | 2 |
| 2020 | 319.769 RON | 42.982 RON | 122.302 RON | 169.371 RON | 257.406 RON | 314.246 RON | 1 |
| 2019 | 269.877 RON | 162.902 RON | 172.680 RON | 91.972 RON | 366.261 RON | 271.264 RON | 1 |
| 2018 | 225.080 RON | 94.457 RON | 137.010 RON | 61.644 RON | 252.491 RON | 108.362 RON | 1 |
| 2017 | 145.781 RON | 68.054 RON | 123.129 RON | 73.239 RON | 363.911 RON | 13.906 RON | 2 |
| 2016 | 92.131 RON | -38.746 RON | 99.136 RON | 58.247 RON | 691.565 RON | -54.149 RON | 2 |
| 2015 | 71.131 RON | -40.055 RON | 94.131 RON | 71.008 RON | 475.458 RON | -15.403 RON | 1 |
| 2014 | 150.352 RON | 43.386 RON | 76.348 RON | 74.040 RON | 681.397 RON | 24.652 RON | 1 |
| 2013 | 219.720 RON | -3.753 RON | 57.378 RON | 991 RON | 41.307 RON | -18.734 RON | 2 |
| 2012 | 162.122 RON | 3.266 RON | 54.392 RON | 2.655 RON | 50.495 RON | -14.981 RON | 1 |
| 2011 | 24.949 RON | -21.262 RON | 33.775 RON | — | 15.528 RON | -18.247 RON | 1 |
| 2010 | 67.702 RON | 16.975 RON | 17.487 RON | 185 RON | 20.317 RON | 3.015 RON | — |
| 2009 | 669.760 RON | 577.613 RON | 695.796 RON | 1.650 RON | 680.185 RON | -13.961 RON | 1 |
| 2008 | 256.602 RON | -42.120 RON | 620.299 RON | 3.559 RON | 25.167 RON | -591.573 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.331.135 RON | 1.156.704 RON | 1.952.329 RON | 666.410 RON | 387.562 RON | 319.769 RON | 269.877 RON | 225.080 RON | 145.781 RON | 92.131 RON | 71.131 RON | 150.352 RON | 219.720 RON | 162.122 RON | 24.949 RON | 67.702 RON | 669.760 RON | 256.602 RON |
| Venituri totale | 1.634.748 RON | 1.639.651 RON | 2.299.857 RON | 839.798 RON | 597.072 RON | 372.746 RON | 532.868 RON | 571.810 RON | 556.495 RON | 363.942 RON | 316.917 RON | 235.528 RON | 219.722 RON | 162.133 RON | 27.591 RON | 67.711 RON | 670.923 RON | 258.392 RON |
| Cheltuieli totale | 1.320.046 RON | 1.633.999 RON | 1.435.371 RON | 723.432 RON | 517.940 RON | 327.097 RON | 367.264 RON | 475.102 RON | 486.950 RON | 401.315 RON | 354.838 RON | 187.631 RON | 216.883 RON | 158.867 RON | 48.853 RON | 44.286 RON | 88.977 RON | 300.512 RON |
| Profit brut | 314.702 RON | 5.652 RON | 864.486 RON | 116.366 RON | 79.132 RON | 45.649 RON | 165.604 RON | 96.708 RON | 69.545 RON | 0 RON | 0 RON | 47.897 RON | 2.839 RON | 3.266 RON | 0 RON | 23.425 RON | 581.946 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 37.373 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 21.262 RON | — | — | 42.120 RON |
| Profit net | 275.201 RON | 3.080 RON | 746.319 RON | 111.333 RON | 76.413 RON | 42.982 RON | 162.902 RON | 94.457 RON | 68.054 RON | 0 RON | 0 RON | 43.386 RON | 0 RON | 3.266 RON | 0 RON | 16.975 RON | 577.613 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 38.746 RON | 40.055 RON | 0 RON | 3.753 RON | 0 RON | 21.262 RON | — | — | 42.120 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 206.859 RON | 331.368 RON | 83.647 RON | 158.473 RON | 142.284 RON | 169.371 RON | 91.972 RON | 61.644 RON | 73.239 RON | 58.247 RON | 71.008 RON | 74.040 RON | 991 RON | 2.655 RON | — | 185 RON | 1.650 RON | 3.559 RON |
| Active circulante | 286.341 RON | 1.264.691 RON | 1.996.731 RON | 473.512 RON | 391.302 RON | 257.406 RON | 366.261 RON | 252.491 RON | 363.911 RON | 691.565 RON | 475.458 RON | 681.397 RON | 41.307 RON | 50.495 RON | 15.528 RON | 20.317 RON | 680.185 RON | 25.167 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 272.530 RON | 272.530 RON | 210.879 RON | 102.109 RON | 151.209 RON | 100.873 RON | 55.915 RON | — | — | — | 279 RON | 1.644 RON | 2.253 RON | — | 312 RON | — |
| Creante | 213.822 RON | 140.863 RON | 1.327.753 RON | 78.453 RON | 81.507 RON | 71.806 RON | 210.620 RON | 84.851 RON | 104.892 RON | 98.437 RON | 301.956 RON | 498.424 RON | 17.328 RON | 19.635 RON | 13.139 RON | 15.815 RON | 673.981 RON | 3.385 RON |
| Casa si conturi la banci | 72.519 RON | 1.123.828 RON | 396.448 RON | 122.529 RON | 98.916 RON | 83.491 RON | 4.432 RON | 66.767 RON | 203.104 RON | 593.128 RON | 173.502 RON | 182.973 RON | 23.700 RON | 29.216 RON | 136 RON | 4.502 RON | 5.892 RON | 21.782 RON |
| Cheltuieli in avans | 826 RON | 4.739 RON | 4.609 RON | 4.530 RON | 1.772 RON | 9.771 RON | 1.370 RON | 135 RON | — | 2.048 RON | — | 864 RON | 2.685 RON | 1.214 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 203.745 RON | 1.364.817 RON | 602.953 RON | 177.603 RON | 129.255 RON | 122.302 RON | 172.680 RON | 137.010 RON | 123.129 RON | 99.136 RON | 94.131 RON | 76.348 RON | 57.378 RON | 54.392 RON | 33.775 RON | 17.487 RON | 695.796 RON | 620.299 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | 220.901 RON | 282.471 RON | 5.668 RON | 15.444 RON | — | 15.659 RON | 68.898 RON | 300.115 RON | 706.873 RON | 467.738 RON | 655.301 RON | 6.339 RON | 14.953 RON | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 290.281 RON | 15.080 RON | 1.199.563 RON | 453.244 RON | 390.659 RON | 314.246 RON | 271.264 RON | 108.362 RON | 13.906 RON | -54.149 RON | -15.403 RON | 24.652 RON | -18.734 RON | -14.981 RON | -18.247 RON | 3.015 RON | -13.961 RON | -591.573 RON |
| Capital subscris varsat | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | — | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | — | 1 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
31 de contracte atribuite, in valoare de 22.206.577 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 2.796.204 lei.
Achizitii directe
29 de contracte
2.796.175 lei
Licitatii publice
2 contracte
19.410.402 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 01:20).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 2 | 2 | — | vezi ↗ | |
FIA INTEGRA SRLCUI 33485670 | 1 | 1 | 1 | — | vezi ↗ |
GLOBAL OMNIUM IDRICACUI B44527141 | 1 | 1 | 1 | — | vezi ↗ |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
FLUID GROUP HAGEN SRLCUI 13430603 | 1 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
ENVIROTRONIC SRLCUI 21898177 | 1 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
| 1 | terț susținător | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.