| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 190.264 RON | -59.717 RON | 615.674 RON | 227.443 RON | 76.988 RON | -305.993 RON | 4 |
| 2014 | 1.441 RON | -40.924 RON | 590.213 RON | 216.012 RON | 122.675 RON |
| Indicator | 2015 | 2014 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 190.264 RON |
| -246.276 RON |
| 2 |
| 2011 | 0 RON | -6.722 RON | 667.187 RON | 523.824 RON | 11.495 RON | -126.618 RON | — |
| 2010 | — | -550 RON | 667.291 RON | 523.824 RON | 18.321 RON | -119.896 RON | — |
| 2009 | — | -2.276 RON | 666.741 RON | 523.824 RON | 18.321 RON | -119.346 RON | — |
| 2008 | — | -28.382 RON | 670.453 RON | 530.274 RON | 17.859 RON | -117.070 RON | 1 |
| 1.441 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| Venituri totale | 190.264 RON | 1.441 RON | 0 RON | — | 15.000 RON | — |
| Cheltuieli totale | 244.259 RON | 42.322 RON | 6.722 RON | — | 15.809 RON | 28.382 RON |
| Pierdere bruta | — | 40.881 RON | 6.722 RON | — | 809 RON | 28.382 RON |
| Pierdere neta | 59.717 RON | 40.924 RON | 6.722 RON | 550 RON | 2.276 RON | 28.382 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 227.443 RON | 216.012 RON | 523.824 RON | 523.824 RON | 523.824 RON | 530.274 RON |
| Active circulante | 76.988 RON | 122.675 RON | 11.495 RON | 18.321 RON | 18.321 RON | 17.859 RON |
| Stocuri | 37.328 RON | 40.271 RON | — | 6.722 RON | 6.722 RON | 6.722 RON |
| Creante | 39.580 RON | 81.577 RON | 11.222 RON | 11.096 RON | 11.096 RON | 11.097 RON |
| Casa si conturi la banci | 80 RON | 827 RON | 273 RON | 503 RON | 503 RON | 40 RON |
| Cheltuieli in avans | 5.250 RON | 5.250 RON | 5.250 RON | 5.250 RON | 5.250 RON | 5.250 RON |
| Datorii totale | 615.674 RON | 590.213 RON | 667.187 RON | 667.291 RON | 666.741 RON | 670.453 RON |
| Capitaluri proprii | -305.993 RON | -246.276 RON | -126.618 RON | -119.896 RON | -119.346 RON | -117.070 RON |
| Capital subscris varsat | — | 300 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 2 | — | — | — | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă | 25% |
| 50% |
| persoană | 25% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.