| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 387.423 RON | 64.235 RON | 123.580 RON | 83.298 RON | 163.176 RON | 122.894 RON | 7 |
| 2017 | 343.219 RON | 58.419 RON | 67.316 RON | 56.658 RON | 69.317 RON |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
| 58.659 RON |
| 4 |
| 2016 | 305.980 RON | 55.833 RON | 39.821 RON | 84.470 RON | 92.295 RON | 136.944 RON | 4 |
| 2014 | 215.248 RON | 43.720 RON | 87.127 RON | 69.683 RON | 21.083 RON | 3.639 RON | 6 |
| 2013 | 210.453 RON | 12.724 RON | 69.437 RON | 13.627 RON | 15.729 RON | -40.081 RON | 6 |
| 2012 | 219.553 RON | -53.005 RON | 113.459 RON | 18.943 RON | 15.450 RON | -79.066 RON | 7 |
| 2011 | 230.516 RON | -26.261 RON | 219.148 RON | 24.259 RON | 12.428 RON | -182.461 RON | 9 |
| 2010 | 209.117 RON | -42.408 RON | 199.622 RON | 29.340 RON | 14.081 RON | -156.201 RON | 8 |
| 2009 | 195.218 RON | -63.590 RON | 138.064 RON | 10.551 RON | 13.720 RON | -113.793 RON | 10 |
| 2008 | 246.011 RON | 9.834 RON | 113.623 RON | 33.207 RON | 30.213 RON | -50.203 RON | 10 |
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 387.423 RON | 343.219 RON | 305.980 RON | 215.248 RON | 210.453 RON | 219.553 RON | 230.516 RON | 209.117 RON | 195.218 RON | 246.011 RON |
| Venituri totale | 390.698 RON | 348.256 RON | 306.747 RON | 221.913 RON | 214.038 RON | 219.997 RON | 245.935 RON | 211.927 RON | 202.976 RON | 246.132 RON |
| Cheltuieli totale | 322.556 RON | 286.375 RON | 247.846 RON | 171.536 RON | 195.512 RON | 273.002 RON | 272.196 RON | 251.110 RON | 262.233 RON | 236.298 RON |
| Profit brut | 68.142 RON | 61.881 RON | 58.901 RON | 50.377 RON | 18.526 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 9.834 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 53.005 RON | 26.261 RON | 39.183 RON | 59.257 RON | — |
| Profit net | 64.235 RON | 58.419 RON | 55.833 RON | 43.720 RON | 12.724 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 9.834 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 53.005 RON | 26.261 RON | 42.408 RON | 63.590 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 83.298 RON | 56.658 RON | 84.470 RON | 69.683 RON | 13.627 RON | 18.943 RON | 24.259 RON | 29.340 RON | 10.551 RON | 33.207 RON |
| Active circulante | 163.176 RON | 69.317 RON | 92.295 RON | 21.083 RON | 15.729 RON | 15.450 RON | 12.428 RON | 14.081 RON | 13.720 RON | 30.213 RON |
| Stocuri | — | 25.210 RON | 13.317 RON | 13.642 RON | 13.600 RON | 13.560 RON | 10.764 RON | 10.071 RON | 9.919 RON | 9.784 RON |
| Creante | 677 RON | 5.800 RON | 1.220 RON | 4.621 RON | 1.002 RON | 1.051 RON | 997 RON | 3.081 RON | 1.980 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 162.499 RON | 38.307 RON | 77.758 RON | 2.820 RON | 1.127 RON | 839 RON | 667 RON | 929 RON | 1.821 RON | 20.429 RON |
| Datorii totale | 123.580 RON | 67.316 RON | 39.821 RON | 87.127 RON | 69.437 RON | 113.459 RON | 219.148 RON | 199.622 RON | 138.064 RON | 113.623 RON |
| Capitaluri proprii | 122.894 RON | 58.659 RON | 136.944 RON | 3.639 RON | -40.081 RON | -79.066 RON | -182.461 RON | -156.201 RON | -113.793 RON | -50.203 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 7 | 4 | 4 | 6 | 6 | 7 | 9 | 8 | 10 | 10 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 95% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.