| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 61.976 RON | -17.962 RON | 174.306 RON | 5.853 RON | 56.947 RON | -111.506 RON | 2 |
| 2011 | 184.885 RON | -48.206 RON | 195.005 RON | 9.831 RON | 91.630 RON |
| Indicator | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 61.976 RON | 184.885 RON | 322.532 RON |
| -93.544 RON |
| — |
| 2010 | 322.532 RON | -23.858 RON | 199.054 RON | 23.904 RON | 129.812 RON | -45.338 RON | 4 |
| 2009 | 416.556 RON | -28.252 RON | 260.292 RON | 37.255 RON | 195.118 RON | -21.480 RON | 5 |
| 2008 | 284.509 RON | -21.255 RON | 246.749 RON | 48.734 RON | 195.622 RON | 6.772 RON | 3 |
| 416.556 RON |
| 284.509 RON |
| Venituri totale | 61.976 RON | 200.555 RON | 359.583 RON | 417.618 RON | 293.468 RON |
| Cheltuieli totale | 79.938 RON | 248.761 RON | 378.566 RON | 441.537 RON | 314.723 RON |
| Pierdere bruta | 17.962 RON | 48.206 RON | 18.983 RON | 23.919 RON | 21.255 RON |
| Pierdere neta | 17.962 RON | 48.206 RON | 23.858 RON | 28.252 RON | 21.255 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 5.853 RON | 9.831 RON | 23.904 RON | 37.255 RON | 48.734 RON |
| Active circulante | 56.947 RON | 91.630 RON | 129.812 RON | 195.118 RON | 195.622 RON |
| Stocuri | 56.905 RON | 57.333 RON | 124.470 RON | 148.692 RON | 108.255 RON |
| Creante | — | — | 4.497 RON | 23.924 RON | 24.937 RON |
| Casa si conturi la banci | 42 RON | 34.297 RON | 845 RON | 22.502 RON | 62.430 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | 6.439 RON | 9.165 RON |
| Datorii totale | 174.306 RON | 195.005 RON | 199.054 RON | 260.292 RON | 246.749 RON |
| Capitaluri proprii | -111.506 RON | -93.544 RON | -45.338 RON | -21.480 RON | 6.772 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | — | 4 | 5 | 3 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
bl. 79, sc. I, ap. 14 parter
parter
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| firmăadministrator |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
| — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.