| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 73.821 RON | 15.406 RON | 507 RON | 3.662 RON | 85.230 RON | 88.385 RON | — |
| 2021 | 114.502 RON | 19.191 RON | 912 RON | 3.975 RON | 127.916 RON |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| 130.979 RON |
| — |
| 2020 | 174.549 RON | 18.217 RON | 3.540 RON | 4.287 RON | 143.042 RON | 143.789 RON | 1 |
| 2019 | 222.747 RON | 41.612 RON | 4.515 RON | 4.600 RON | 125.488 RON | 125.573 RON | 1 |
| 2018 | 209.255 RON | 31.257 RON | 1.383 RON | 5.640 RON | 79.705 RON | 83.962 RON | 1 |
| 2017 | 82.093 RON | 23.366 RON | 1.839 RON | 5.085 RON | 49.458 RON | 52.704 RON | — |
| 2008 | — | — | 0 RON | — | — | — | — |
| 73.821 RON |
| 114.502 RON |
| 174.549 RON |
| 222.747 RON |
| 209.255 RON |
| 82.093 RON |
| — |
| Venituri totale | 73.821 RON | 114.502 RON | 174.549 RON | 222.747 RON | 209.255 RON | 82.093 RON | — |
| Cheltuieli totale | 56.201 RON | 92.851 RON | 153.004 RON | 178.908 RON | 173.098 RON | 56.264 RON | — |
| Profit brut | 17.620 RON | 21.651 RON | 21.545 RON | 43.839 RON | 36.157 RON | 25.829 RON | — |
| Profit net | 15.406 RON | 19.191 RON | 18.217 RON | 41.612 RON | 31.257 RON | 23.366 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 3.662 RON | 3.975 RON | 4.287 RON | 4.600 RON | 5.640 RON | 5.085 RON | — |
| Active circulante | 85.230 RON | 127.916 RON | 143.042 RON | 125.488 RON | 79.705 RON | 49.458 RON | — |
| Stocuri | 13.165 RON | 16.743 RON | 17.638 RON | 763 RON | 8.915 RON | 22.554 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 72.065 RON | 111.173 RON | 125.404 RON | 124.725 RON | 70.790 RON | 26.904 RON | — |
| Datorii totale | 507 RON | 912 RON | 3.540 RON | 4.515 RON | 1.383 RON | 1.839 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 88.385 RON | 130.979 RON | 143.789 RON | 125.573 RON | 83.962 RON | 52.704 RON | — |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2023
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 54,55% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.