DA-VENEER SRL
- J35/29/2004TIMISdin 08.01.2004
- J02/1939/2004ARADdin 15.11.2004in vigoare
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 85,01% |
| persoanănu mai e administrator | 14,99% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 59.007 RON | -73.382 RON | 516.223 RON | 111.405 RON | 282.604 RON | -122.214 RON | 2 |
| 2011 | 170.740 RON | 5.112 RON | 445.530 RON | 120.475 RON | 276.223 RON | -48.832 RON | 2 |
| 2010 | 253.152 RON | -71.688 RON | 445.760 RON | 129.546 RON | 262.270 RON | -53.944 RON | 2 |
| 2009 | 346.282 RON | -97.725 RON | 455.677 RON | 192.265 RON | 281.156 RON | 17.744 RON | 2 |
| 2008 | 697.465 RON | 12.079 RON | 506.048 RON | 210.026 RON | 411.490 RON | 115.468 RON | 2 |
| Indicator | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 59.007 RON | 170.740 RON | 253.152 RON | 346.282 RON | 697.465 RON |
| Venituri totale | 65.297 RON | 187.309 RON | 283.758 RON | 369.716 RON | 729.857 RON |
| Cheltuieli totale | 138.679 RON | 182.197 RON | 350.571 RON | 461.708 RON | 712.743 RON |
| Profit brut | 0 RON | 5.112 RON | — | — | 17.114 RON |
| Pierdere bruta | 73.382 RON | 0 RON | 66.813 RON | 91.992 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 5.112 RON | — | — | 12.079 RON |
| Pierdere neta | 73.382 RON | 0 RON | 71.688 RON | 97.725 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 111.405 RON | 120.475 RON | 129.546 RON | 192.265 RON | 210.026 RON |
| Active circulante | 282.604 RON | 276.223 RON | 262.270 RON | 281.156 RON | 411.490 RON |
| Stocuri | 63.634 RON | 79.614 RON | 79.548 RON | 73.975 RON | 127.911 RON |
| Creante | 216.535 RON | 194.305 RON | 177.721 RON | 110.036 RON | 173.744 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.435 RON | 2.304 RON | 5.001 RON | 97.145 RON | 109.835 RON |
| Datorii totale | 516.223 RON | 445.530 RON | 445.760 RON | 455.677 RON | 506.048 RON |
| Capitaluri proprii | -122.214 RON | -48.832 RON | -53.944 RON | 17.744 RON | 115.468 RON |
| Capital subscris varsat | 16.010 RON | 16.010 RON | 16.010 RON | 16.010 RON | 16.010 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |