ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 60% |
| persoană | 40% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 157.678 RON | -41.110 RON | 424.624 RON | 0 RON | 33.284 RON | -391.340 RON | 2 |
| 2024 | 163.081 RON | -73.439 RON | 383.095 RON | 15.343 RON | 17.522 RON | -350.230 RON | 2 |
| 2023 | 179.209 RON | 5.663 RON | 323.485 RON | 1.161 RON | 45.533 RON | -276.791 RON | 2 |
| 2022 | 190.696 RON | 24.318 RON | 305.870 RON | 2.883 RON | 20.533 RON | -282.454 RON | 2 |
| 2021 | 159.446 RON | -1.971 RON | 333.286 RON | 5.960 RON | 20.554 RON | -306.772 RON | 3 |
| 2020 | 144.494 RON | -18.020 RON | 343.847 RON | 17.402 RON | 21.644 RON | -304.801 RON | 4 |
| 2019 | 176.496 RON | 14.386 RON | 334.158 RON | 28.844 RON | 18.532 RON | -286.782 RON | 4 |
| 2018 | 100.265 RON | -54.895 RON | 330.134 RON | 28.630 RON | 336 RON | -301.168 RON | 3 |
| 2017 | 73.503 RON | -45.312 RON | 287.069 RON | 39.745 RON | 5.630 RON | -241.694 RON | 3 |
| 2016 | 74.499 RON | -23.253 RON | 199.726 RON | 7.283 RON | 11.992 RON | -180.451 RON | 4 |
| 2015 | 91.378 RON | -51.297 RON | 164.745 RON | 7.283 RON | 264 RON | -157.198 RON | 4 |
| 2014 | 92.217 RON | -54.142 RON | 131.403 RON | 24.345 RON | 1.157 RON | -105.901 RON | 5 |
| 2013 | 86.872 RON | -64.340 RON | 93.627 RON | 41.238 RON | 630 RON | -51.759 RON | — |
| 2012 | 99.993 RON | -52.013 RON | 57.872 RON | 70.233 RON | 220 RON | 12.581 RON | 4 |
| 2011 | 152.000 RON | 2.211 RON | 82.190 RON | 3.472 RON | 62.885 RON | 40.889 RON | 4 |
| 2010 | 120.091 RON | -36.324 RON | 52.285 RON | 33.960 RON | 281 RON | 38.678 RON | 4 |
| 2009 | 113.481 RON | 14.055 RON | 38.917 RON | 29.538 RON | 27.658 RON | 75.001 RON | 3 |
| 2008 | 117.213 RON | -77.467 RON | 31.635 RON | 36.783 RON | 13.565 RON | 60.947 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 157.678 RON | 163.081 RON | 179.209 RON | 190.696 RON | 159.446 RON | 144.494 RON | 176.496 RON | 100.265 RON | 73.503 RON | 74.499 RON | 91.378 RON | 92.217 RON | 86.872 RON | 99.993 RON | 152.000 RON | 120.091 RON | 113.481 RON | 117.213 RON |
| Venituri totale | 163.178 RON | 169.741 RON | 179.209 RON | 192.696 RON | 159.446 RON | 146.058 RON | 176.714 RON | 101.265 RON | 73.503 RON | 77.499 RON | 94.978 RON | 95.478 RON | 86.872 RON | 99.993 RON | 152.000 RON | 120.091 RON | 113.481 RON | 117.213 RON |
| Cheltuieli totale | 202.655 RON | 241.549 RON | 171.754 RON | 166.451 RON | 160.204 RON | 162.718 RON | 160.564 RON | 155.156 RON | 118.060 RON | 100.008 RON | 143.568 RON | 146.853 RON | 141.277 RON | 152.006 RON | 149.368 RON | 154.765 RON | 96.022 RON | 191.163 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 7.455 RON | 26.245 RON | 0 RON | 0 RON | 16.150 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.632 RON | — | 17.459 RON | — |
| Pierdere bruta | 39.477 RON | 71.808 RON | 0 RON | 0 RON | 758 RON | 16.660 RON | 0 RON | 53.891 RON | 44.557 RON | 22.509 RON | — | 51.375 RON | 54.405 RON | 52.013 RON | 0 RON | 34.674 RON | — | 73.950 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 5.663 RON | 24.318 RON | 0 RON | 0 RON | 14.386 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.211 RON | — | 14.055 RON | — |
| Pierdere neta | 41.110 RON | 73.439 RON | 0 RON | 0 RON | 1.971 RON | 18.020 RON | 0 RON | 54.895 RON | 45.312 RON | 23.253 RON | 51.297 RON | 54.142 RON | 64.340 RON | 52.013 RON | 0 RON | 36.324 RON | — | 77.467 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 15.343 RON | 1.161 RON | 2.883 RON | 5.960 RON | 17.402 RON | 28.844 RON | 28.630 RON | 39.745 RON | 7.283 RON | 7.283 RON | 24.345 RON | 41.238 RON | 70.233 RON | 3.472 RON | 33.960 RON | 29.538 RON | 36.783 RON |
| Active circulante | 33.284 RON | 17.522 RON | 45.533 RON | 20.533 RON | 20.554 RON | 21.644 RON | 18.532 RON | 336 RON | 5.630 RON | 11.992 RON | 264 RON | 1.157 RON | 630 RON | 220 RON | 62.885 RON | 281 RON | 27.658 RON | 13.565 RON |
| Stocuri | 4.050 RON | 4.050 RON | 4.050 RON | 4.050 RON | 4.050 RON | — | — | — | 5.384 RON | 5.384 RON | — | — | — | — | 4.724 RON | — | — | 10.533 RON |
| Creante | 3.692 RON | 6.692 RON | 3.691 RON | 7.305 RON | 3.894 RON | 19.432 RON | 18.064 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.149 RON | 2.149 RON |
| Casa si conturi la banci | 25.542 RON | 6.780 RON | 37.792 RON | 9.178 RON | 12.610 RON | 2.212 RON | 468 RON | 336 RON | 246 RON | 6.608 RON | 264 RON | 1.157 RON | 630 RON | 220 RON | 58.161 RON | 281 RON | 25.509 RON | 883 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 56.722 RON | 56.722 RON | 56.722 RON | 42.234 RON |
| Datorii totale | 424.624 RON | 383.095 RON | 323.485 RON | 305.870 RON | 333.286 RON | 343.847 RON | 334.158 RON | 330.134 RON | 287.069 RON | 199.726 RON | 164.745 RON | 131.403 RON | 93.627 RON | 57.872 RON | 82.190 RON | 52.285 RON | 38.917 RON | 31.635 RON |
| Capitaluri proprii | -391.340 RON | -350.230 RON | -276.791 RON | -282.454 RON | -306.772 RON | -304.801 RON | -286.782 RON | -301.168 RON | -241.694 RON | -180.451 RON | -157.198 RON | -105.901 RON | -51.759 RON | 12.581 RON | 40.889 RON | 38.678 RON | 75.001 RON | 60.947 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 | 4 | 5 | — | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 12 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
12 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 23:40).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.