ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge pana la numar, deci cheia ar aduna toata strada.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 91.829 RON | -26.924 RON | 311.306 RON | 51.943 RON | 26.098 RON | -233.265 RON | 0 |
| 2024 | 28.735 RON | -50.718 RON | 315.991 RON | 71.568 RON | 38.082 RON | -206.341 RON | 1 |
| 2023 | 67.954 RON | -44.273 RON | 290.450 RON | 78.005 RON | 56.822 RON | -155.623 RON | 1 |
| 2022 | 59.330 RON | -47.927 RON | 294.775 RON | 84.920 RON | 98.506 RON | -111.349 RON | 1 |
| 2021 | 58.594 RON | -75.684 RON | 268.882 RON | 87.577 RON | 117.880 RON | -63.425 RON | 1 |
| 2020 | 129.412 RON | -9.035 RON | 176.068 RON | 96.604 RON | 91.725 RON | 12.261 RON | 2 |
| 2019 | 108.813 RON | -44.695 RON | 99.008 RON | 68.729 RON | 51.572 RON | 21.293 RON | 2 |
| 2018 | 119.535 RON | -28.810 RON | 60.710 RON | 4.692 RON | 52.071 RON | -3.947 RON | 2 |
| 2017 | 70.443 RON | -16.423 RON | 35.015 RON | 6.800 RON | 53.078 RON | 24.863 RON | 1 |
| 2016 | 87.609 RON | -48.839 RON | 38.579 RON | 17.075 RON | 66.923 RON | 45.419 RON | 1 |
| 2015 | 280.800 RON | 68.990 RON | 20.997 RON | 20.373 RON | 94.881 RON | 94.257 RON | 3 |
| 2014 | 130.751 RON | 30.677 RON | 8.683 RON | 20.373 RON | 13.576 RON | 25.266 RON | 1 |
| 2013 | 26.000 RON | -525 RON | 41.484 RON | 24.385 RON | 11.688 RON | -5.411 RON | 0 |
| 2012 | 0 RON | -5.029 RON | 31.451 RON | 24.385 RON | 2.180 RON | -4.886 RON | — |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 3.061 RON | — | 3.204 RON | 143 RON | — |
| 2010 | — | -1.650 RON | 3.061 RON | — | 3.204 RON | 143 RON | 1 |
| 2009 | — | -1.467 RON | 1.411 RON | — | 3.204 RON | 1.793 RON | 1 |
| 2008 | — | — | 0 RON | — | 3.260 RON | 3.260 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 91.829 RON | 28.735 RON | 67.954 RON | 59.330 RON | 58.594 RON | 129.412 RON | 108.813 RON | 119.535 RON | 70.443 RON | 87.609 RON | 280.800 RON | 130.751 RON | 26.000 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Venituri totale | 92.236 RON | 28.735 RON | 67.956 RON | 59.332 RON | 58.597 RON | 129.417 RON | 108.813 RON | 119.536 RON | 70.458 RON | 87.610 RON | 280.802 RON | 130.754 RON | 26.000 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Cheltuieli totale | 119.130 RON | 79.166 RON | 111.549 RON | 106.666 RON | 133.695 RON | 137.158 RON | 151.977 RON | 147.151 RON | 84.767 RON | 133.821 RON | 203.388 RON | 96.154 RON | 25.745 RON | 5.029 RON | — | — | — | — |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 0 RON | 77.414 RON | 34.600 RON | 255 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 26.894 RON | 50.431 RON | 43.593 RON | 47.334 RON | 75.098 RON | 7.741 RON | 43.164 RON | 27.615 RON | 14.309 RON | 46.211 RON | — | 0 RON | 0 RON | 5.029 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 0 RON | 68.990 RON | 30.677 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 26.924 RON | 50.718 RON | 44.273 RON | 47.927 RON | 75.684 RON | 9.035 RON | 44.695 RON | 28.810 RON | 16.423 RON | 48.839 RON | 0 RON | 0 RON | 525 RON | 5.029 RON | 0 RON | 1.650 RON | 1.467 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 51.943 RON | 71.568 RON | 78.005 RON | 84.920 RON | 87.577 RON | 96.604 RON | 68.729 RON | 4.692 RON | 6.800 RON | 17.075 RON | 20.373 RON | 20.373 RON | 24.385 RON | 24.385 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 26.098 RON | 38.082 RON | 56.822 RON | 98.506 RON | 117.880 RON | 91.725 RON | 51.572 RON | 52.071 RON | 53.078 RON | 66.923 RON | 94.881 RON | 13.576 RON | 11.688 RON | 2.180 RON | 3.204 RON | 3.204 RON | 3.204 RON | 3.260 RON |
| Stocuri | 11.824 RON | 16.797 RON | 31.262 RON | 72.908 RON | 77.687 RON | 43.422 RON | 30.525 RON | 40.160 RON | 30.927 RON | 4.781 RON | 15.053 RON | 3.648 RON | 0 RON | — | — | — | — | — |
| Creante | 5.251 RON | 13.210 RON | 11.804 RON | 15.105 RON | 16.419 RON | 4.463 RON | 5.529 RON | 5.654 RON | 13.341 RON | 57.995 RON | 62.224 RON | 60 RON | 6.000 RON | 147 RON | — | — | — | 56 RON |
| Casa si conturi la banci | 9.023 RON | 8.075 RON | 13.756 RON | 10.493 RON | 23.774 RON | 43.840 RON | 15.518 RON | 6.257 RON | 8.810 RON | 4.147 RON | 17.604 RON | 9.868 RON | 5.688 RON | 2.033 RON | 3.204 RON | 3.204 RON | 3.204 RON | 3.204 RON |
| Datorii totale | 311.306 RON | 315.991 RON | 290.450 RON | 294.775 RON | 268.882 RON | 176.068 RON | 99.008 RON | 60.710 RON | 35.015 RON | 38.579 RON | 20.997 RON | 8.683 RON | 41.484 RON | 31.451 RON | 3.061 RON | 3.061 RON | 1.411 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | -233.265 RON | -206.341 RON | -155.623 RON | -111.349 RON | -63.425 RON | 12.261 RON | 21.293 RON | -3.947 RON | 24.863 RON | 45.419 RON | 94.257 RON | 25.266 RON | -5.411 RON | -4.886 RON | 143 RON | 143 RON | 1.793 RON | 3.260 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | — | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | — | — | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
22 de contracte atribuite, in valoare de 514.588 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 321.491 lei.
Achizitii directe
16 contracte
321.475 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
6 contracte
193.113 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 07:49).