ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
sector 6, incinta HOME & DESIGN MALL
comuna Pantelimon, incinta “MOBILA CENTER”, unităţile nr. 1 & 2 din cadrul Selgros Pantelimon
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| firmăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 42.217 RON | 66.013 RON | 2.297.415 RON | 112.344 RON | 1.105.839 RON | -1.049.748 RON | — |
| 2011 | 821.300 RON | -85.216 RON | 2.347.675 RON | 120.922 RON | 1.121.950 RON | -1.075.319 RON | 5 |
| 2010 | 963.797 RON | -479.922 RON | 2.571.009 RON | 286.633 RON | 1.377.974 RON | -990.102 RON | 10 |
| 2009 | 3.162.085 RON | -641.901 RON | 2.473.179 RON | 449.852 RON | 1.494.246 RON | -510.836 RON | 10 |
| 2008 | 5.844.192 RON | 12.688 RON | 2.019.857 RON | 532.597 RON | 1.654.906 RON | 131.065 RON | 26 |
| Indicator | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 42.217 RON | 821.300 RON | 963.797 RON | 3.162.085 RON | 5.844.192 RON |
| Venituri totale | 111.578 RON | 853.870 RON | 967.099 RON | 3.195.369 RON | 5.892.235 RON |
| Cheltuieli totale | 45.565 RON | 939.086 RON | 1.440.571 RON | 3.831.537 RON | 5.871.602 RON |
| Profit brut | 66.013 RON | 0 RON | — | — | 20.633 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 85.216 RON | 473.472 RON | 636.168 RON | — |
| Profit net | 66.013 RON | 0 RON | — | — | 12.688 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 85.216 RON | 479.922 RON | 641.901 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 112.344 RON | 120.922 RON | 286.633 RON | 449.852 RON | 532.597 RON |
| Active circulante | 1.105.839 RON | 1.121.950 RON | 1.377.974 RON | 1.494.246 RON | 1.654.906 RON |
| Stocuri | 507.617 RON | 510.376 RON | 868.132 RON | 660.641 RON | 589.784 RON |
| Creante | 564.533 RON | 525.460 RON | 493.787 RON | 806.049 RON | 605.672 RON |
| Casa si conturi la banci | 33.689 RON | 86.114 RON | 16.055 RON | 27.556 RON | 459.450 RON |
| Cheltuieli in avans | 29.484 RON | 29.484 RON | 17.493 RON | 18.245 RON | 65.381 RON |
| Datorii totale | 2.297.415 RON | 2.347.675 RON | 2.571.009 RON | 2.473.179 RON | 2.019.857 RON |
| Venituri in avans | — | — | 101.193 RON | — | 101.962 RON |
| Capitaluri proprii | -1.049.748 RON | -1.075.319 RON | -990.102 RON | -510.836 RON | 131.065 RON |
| Capital subscris varsat | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 5 | 10 | 10 | 26 |