| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | — | -621 RON | 290.187 RON | — | 30.583 RON | -259.604 RON | — |
| 2018 | — | -754 RON | 289.796 RON | 294 RON | 30.519 RON |
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| -258.983 RON |
| — |
| 2017 | — | -1.217 RON | 289.457 RON | 738 RON | 30.490 RON | -258.229 RON | — |
| 2016 | — | -4.333 RON | 292.625 RON | 4.663 RON | 30.950 RON | -257.012 RON | 1 |
| 2015 | 9.328 RON | -14.040 RON | 290.182 RON | 5.368 RON | 32.134 RON | -252.680 RON | 1 |
| 2014 | 92.528 RON | -6.343 RON | 310.542 RON | 4.714 RON | 67.188 RON | -238.640 RON | 1 |
| 2013 | 62.936 RON | -38.205 RON | 310.477 RON | 6.014 RON | 71.856 RON | -232.296 RON | 2 |
| 2012 | 186.294 RON | -46.083 RON | 255.557 RON | 9.535 RON | 51.931 RON | -194.091 RON | 2 |
| 2011 | 159.234 RON | -39.122 RON | 208.463 RON | 17.352 RON | 42.416 RON | -148.008 RON | 2 |
| 2010 | 188.785 RON | -39.866 RON | 183.944 RON | 20.743 RON | 54.204 RON | -108.886 RON | 2 |
| 2009 | 423.954 RON | -17.445 RON | 173.691 RON | 29.503 RON | 75.168 RON | -69.020 RON | 3 |
| 2008 | 439.886 RON | -8.976 RON | 189.624 RON | 35.629 RON | 102.420 RON | -51.575 RON | 2 |
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | 9.328 RON | 92.528 RON | 62.936 RON | 186.294 RON | 159.234 RON | 188.785 RON | 423.954 RON | 439.886 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.328 RON | 92.528 RON | 62.937 RON | 186.304 RON | 159.269 RON | 188.790 RON | 423.970 RON | 445.490 RON |
| Cheltuieli totale | 621 RON | 754 RON | 1.217 RON | 4.333 RON | 23.087 RON | 96.088 RON | 99.393 RON | 232.387 RON | 198.391 RON | 223.781 RON | 435.682 RON | 454.466 RON |
| Pierdere bruta | 621 RON | 754 RON | 1.217 RON | 4.333 RON | — | 3.560 RON | 36.456 RON | 46.083 RON | 39.122 RON | 34.991 RON | 11.712 RON | 8.976 RON |
| Pierdere neta | 621 RON | 754 RON | 1.217 RON | 4.333 RON | 14.040 RON | 6.343 RON | 38.205 RON | 46.083 RON | 39.122 RON | 39.866 RON | 17.445 RON | 8.976 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 294 RON | 738 RON | 4.663 RON | 5.368 RON | 4.714 RON | 6.014 RON | 9.535 RON | 17.352 RON | 20.743 RON | 29.503 RON | 35.629 RON |
| Active circulante | 30.583 RON | 30.519 RON | 30.490 RON | 30.950 RON | 32.134 RON | 67.188 RON | 71.856 RON | 51.931 RON | 42.416 RON | 54.204 RON | 75.168 RON | 102.420 RON |
| Stocuri | 30.146 RON | 30.146 RON | 30.146 RON | 30.160 RON | 30.160 RON | 38.141 RON | 62.706 RON | 39.421 RON | 33.124 RON | 49.226 RON | 51.486 RON | 88.486 RON |
| Creante | 433 RON | 373 RON | 320 RON | 261 RON | 145 RON | 660 RON | 8.955 RON | 3.810 RON | 1.301 RON | 726 RON | 1.321 RON | 10.010 RON |
| Casa si conturi la banci | 4 RON | — | 24 RON | 529 RON | 1.829 RON | 28.387 RON | 195 RON | 8.700 RON | 7.991 RON | 4.252 RON | 22.361 RON | 3.924 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | 311 RON | — | 687 RON | 111 RON | — | — |
| Datorii totale | 290.187 RON | 289.796 RON | 289.457 RON | 292.625 RON | 290.182 RON | 310.542 RON | 310.477 RON | 255.557 RON | 208.463 RON | 183.944 RON | 173.691 RON | 189.624 RON |
| Capitaluri proprii | -259.604 RON | -258.983 RON | -258.229 RON | -257.012 RON | -252.680 RON | -238.640 RON | -232.296 RON | -194.091 RON | -148.008 RON | -108.886 RON | -69.020 RON | -51.575 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Complexul Comercial Lotus, standul nr. 12
sector 6
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 60% |
| persoanăadministrator |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.