ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 55% |
| persoană | 45% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -79.074 RON | 2.023.432 RON | 703.027 RON | 651.966 RON | -668.439 RON | 0 |
| 2024 | 2.017 RON | -160.184 RON | 1.675.352 RON | 598.324 RON | 487.663 RON | -589.365 RON | — |
| 2023 | 44.783 RON | -234.135 RON | 1.469.072 RON | 646.813 RON | 393.078 RON | -429.181 RON | 1 |
| 2022 | 915.377 RON | -370.684 RON | 1.486.546 RON | 714.178 RON | 577.322 RON | -195.046 RON | 3 |
| 2021 | 839.454 RON | 105.438 RON | 965.223 RON | 481.944 RON | 658.918 RON | 175.639 RON | 3 |
| 2020 | 791.321 RON | -76.755 RON | 538.602 RON | 347.677 RON | 261.125 RON | 70.200 RON | 3 |
| 2019 | 885.909 RON | -15.563 RON | 372.008 RON | 63.186 RON | 405.977 RON | 97.155 RON | 3 |
| 2018 | 1.036.270 RON | 2.468 RON | 408.368 RON | 130.325 RON | 390.761 RON | 112.718 RON | 3 |
| 2017 | 995.167 RON | 11.812 RON | 342.310 RON | 126.850 RON | 325.711 RON | 110.251 RON | 3 |
| 2016 | 956.215 RON | 16.457 RON | 328.277 RON | 196.769 RON | 229.947 RON | 98.439 RON | — |
| 2015 | 912.419 RON | 54.987 RON | 244.715 RON | 133.140 RON | 193.557 RON | 81.982 RON | 4 |
| 2014 | 822.899 RON | 26.755 RON | 179.129 RON | 93.679 RON | 112.445 RON | 26.995 RON | — |
| 2013 | 873.347 RON | 39.776 RON | 124.564 RON | 18.999 RON | 145.581 RON | 40.016 RON | — |
| 2012 | 859.160 RON | 61.600 RON | 102.744 RON | 21.843 RON | 142.741 RON | 61.840 RON | — |
| 2011 | 936.901 RON | 91.565 RON | 107.847 RON | 14.597 RON | 185.055 RON | 91.805 RON | 2 |
| 2010 | 867.691 RON | 65.938 RON | 106.430 RON | 971 RON | 171.138 RON | 65.679 RON | 3 |
| 2009 | 867.907 RON | 14.277 RON | 156.113 RON | 12.084 RON | 158.546 RON | 14.517 RON | 3 |
| 2008 | 919.526 RON | 54.738 RON | 78.833 RON | 15.952 RON | 117.859 RON | 54.978 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 2.017 RON | 44.783 RON | 915.377 RON | 839.454 RON | 791.321 RON | 885.909 RON | 1.036.270 RON | 995.167 RON | 956.215 RON | 912.419 RON | 822.899 RON | 873.347 RON | 859.160 RON | 936.901 RON | 867.691 RON | 867.907 RON | 919.526 RON |
| Venituri totale | 4.800 RON | -38.983 RON | 86.064 RON | 1.086.930 RON | 1.011.120 RON | 1.101.486 RON | 892.461 RON | 1.041.687 RON | 1.000.493 RON | 961.641 RON | 919.205 RON | 828.381 RON | 876.584 RON | 859.649 RON | 936.950 RON | 867.726 RON | 874.319 RON | 934.174 RON |
| Cheltuieli totale | 83.874 RON | 121.201 RON | 320.199 RON | 1.457.614 RON | 905.682 RON | 1.178.241 RON | 898.851 RON | 1.028.492 RON | 977.682 RON | 941.999 RON | 853.560 RON | 797.215 RON | 830.232 RON | 787.256 RON | 828.100 RON | 788.045 RON | 854.308 RON | 869.373 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 105.438 RON | 0 RON | 0 RON | 13.195 RON | 22.811 RON | 19.642 RON | 65.645 RON | 31.166 RON | 46.352 RON | 72.393 RON | 108.850 RON | 79.681 RON | 20.011 RON | 64.801 RON |
| Pierdere bruta | 79.074 RON | 160.184 RON | 234.135 RON | 370.684 RON | 0 RON | 76.755 RON | 6.390 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 105.438 RON | 0 RON | 0 RON | 2.468 RON | 11.812 RON | 16.457 RON | 54.987 RON | 26.755 RON | 39.776 RON | 61.600 RON | 91.565 RON | 65.938 RON | 14.277 RON | 54.738 RON |
| Pierdere neta | 79.074 RON | 160.184 RON | 234.135 RON | 370.684 RON | 0 RON | 76.755 RON | 15.563 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 703.027 RON | 598.324 RON | 646.813 RON | 714.178 RON | 481.944 RON | 347.677 RON | 63.186 RON | 130.325 RON | 126.850 RON | 196.769 RON | 133.140 RON | 93.679 RON | 18.999 RON | 21.843 RON | 14.597 RON | 971 RON | 12.084 RON | 15.952 RON |
| Active circulante | 651.966 RON | 487.663 RON | 393.078 RON | 577.322 RON | 658.918 RON | 261.125 RON | 405.977 RON | 390.761 RON | 325.711 RON | 229.947 RON | 193.557 RON | 112.445 RON | 145.581 RON | 142.741 RON | 185.055 RON | 171.138 RON | 158.546 RON | 117.859 RON |
| Stocuri | 368.747 RON | 277.177 RON | 198.704 RON | 242.121 RON | 338.945 RON | 71.122 RON | 85.866 RON | 82.590 RON | 70.169 RON | 42.980 RON | 28.508 RON | 37.502 RON | 39.440 RON | 35.187 RON | 40.732 RON | 37.922 RON | 44.658 RON | 37.428 RON |
| Creante | 211.669 RON | 190.795 RON | 169.617 RON | 147.881 RON | 98.475 RON | 58.354 RON | 29.080 RON | 518 RON | 709 RON | 332 RON | 800 RON | 1.563 RON | 17.643 RON | — | — | 8.624 RON | 4.595 RON | 3.442 RON |
| Casa si conturi la banci | 71.550 RON | 19.691 RON | 24.757 RON | 187.256 RON | 221.434 RON | 131.649 RON | 291.031 RON | 307.653 RON | 254.833 RON | 186.635 RON | 164.249 RON | 73.380 RON | 88.498 RON | 107.554 RON | 144.323 RON | 124.592 RON | 109.293 RON | 76.989 RON |
| Datorii totale | 2.023.432 RON | 1.675.352 RON | 1.469.072 RON | 1.486.546 RON | 965.223 RON | 538.602 RON | 372.008 RON | 408.368 RON | 342.310 RON | 328.277 RON | 244.715 RON | 179.129 RON | 124.564 RON | 102.744 RON | 107.847 RON | 106.430 RON | 156.113 RON | 78.833 RON |
| Capitaluri proprii | -668.439 RON | -589.365 RON | -429.181 RON | -195.046 RON | 175.639 RON | 70.200 RON | 97.155 RON | 112.718 RON | 110.251 RON | 98.439 RON | 81.982 RON | 26.995 RON | 40.016 RON | 61.840 RON | 91.805 RON | 65.679 RON | 14.517 RON | 54.978 RON |
| Capital subscris varsat | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | — | — | — | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | — | 4 | — | — | — | 2 | 3 | 3 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 850 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
850 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 05:37).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.