ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
oraşul Tg. Lăpuş
satul Groşii Ţibleşului, comuna Groşii Ţibleşului, loc numit „Grădina din Vale“
localitatea Groşii Ţibleşului
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Amână pronunţarea în cauză la data de 18.08.2026, pentru când soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei
Anulează cererea de chemare în judecată formulată de către reclamanta Ţura Nicoleta-Cristina, în contradictoriu cu pârâta SC Gradina Padurii SRL, având ca obiect reziliere contract. Cu drept de reexaminare în termen de 15 zile de la comunicare. Cererea de reexaminare se depune la Judecătoria Târgu Lăpuş. Pronunţată azi, 18.01.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 311.209 RON | 35.642 RON | 97.141 RON | 0 RON | 256.655 RON | 159.514 RON | 1 |
| 2024 | 299.274 RON | 29.046 RON | 32.366 RON | — | 156.238 RON | 123.872 RON | 1 |
| 2023 | 296.795 RON | 123.609 RON | 38.256 RON | — | 343.474 RON | 305.218 RON | 1 |
| 2022 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 |
| 2021 | 20.595 RON | 2.683 RON | 13.962 RON | — | 16.645 RON | 2.683 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 311.209 RON | 299.274 RON | 296.795 RON | 0 RON | 20.595 RON |
| Venituri totale | 311.209 RON | 299.274 RON | 296.795 RON | 0 RON | 20.595 RON |
| Cheltuieli totale | 269.726 RON | 261.250 RON | 170.277 RON | 0 RON | 17.413 RON |
| Profit brut | 41.483 RON | 38.024 RON | 126.518 RON | 0 RON | 3.182 RON |
| Profit net | 35.642 RON | 29.046 RON | 123.609 RON | 0 RON | 2.683 RON |
| Active circulante | 256.655 RON | 156.238 RON | 343.474 RON | 0 RON | 16.645 RON |
| Stocuri | 131.464 RON | 151.854 RON | 203.107 RON | 0 RON | 2.876 RON |
| Creante | 73.585 RON | 3.102 RON | 140.167 RON | 0 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 51.606 RON | 1.282 RON | 200 RON | 0 RON | 13.769 RON |
| Datorii totale | 97.141 RON | 32.366 RON | 38.256 RON | 0 RON | 13.962 RON |
| Capitaluri proprii | 159.514 RON | 123.872 RON | 305.218 RON | 0 RON | 2.683 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 0 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 |