ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
sector 4, incinta Sun Plaza, spațiul nr. 1.8.8
sector 3, incinta „Magazinului Unirea“, spaţiul C2.16, magazin „Goldenpoint“
incinta “IULIUS CENTER”, magazinul E 16
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 58% |
| firmă | 42% |
| persoană | nepublicat |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 1.159.455 RON | -305.948 RON | 810.686 RON | 125.994 RON | 1.628.349 RON | 957.313 RON | 12 |
| 2016 | 1.829.287 RON | -69.891 RON | 802.030 RON | 233.894 RON | 1.801.818 RON | 1.263.261 RON | 22 |
| 2015 | 2.648.871 RON | 7.686 RON | 927.338 RON | 272.226 RON | 1.912.430 RON | 1.333.152 RON | 27 |
| 2014 | 3.566.654 RON | 30.329 RON | 1.144.173 RON | 226.839 RON | 2.167.271 RON | 1.325.466 RON | 34 |
| 2013 | 3.691.872 RON | -352.820 RON | 1.494.613 RON | 291.770 RON | 2.358.487 RON | 1.295.137 RON | 37 |
| 2012 | 3.947.101 RON | -557.541 RON | 1.649.152 RON | 349.425 RON | 2.863.621 RON | 1.770.054 RON | 35 |
| 2011 | 4.618.046 RON | -494.184 RON | 1.642.126 RON | 434.899 RON | 3.394.513 RON | 2.327.595 RON | 36 |
| 2010 | 5.226.700 RON | -5.159 RON | 1.940.871 RON | 563.791 RON | 4.041.851 RON | 2.821.779 RON | 39 |
| 2009 | 6.739.664 RON | -45.045 RON | 2.584.084 RON | 705.256 RON | 4.469.386 RON | 2.826.938 RON | 47 |
| 2008 | 10.345.717 RON | 1.939.571 RON | 4.263.194 RON | 829.820 RON | 6.149.058 RON | 2.871.983 RON | 66 |
| Indicator | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.159.455 RON | 1.829.287 RON | 2.648.871 RON | 3.566.654 RON | 3.691.872 RON | 3.947.101 RON | 4.618.046 RON | 5.226.700 RON | 6.739.664 RON | 10.345.717 RON |
| Venituri totale | 1.174.360 RON | 1.855.346 RON | 2.707.822 RON | 3.699.638 RON | 3.864.407 RON | 4.155.188 RON | 4.810.952 RON | 6.012.196 RON | 8.155.003 RON | 10.572.319 RON |
| Cheltuieli totale | 1.480.308 RON | 1.925.237 RON | 2.698.368 RON | 3.663.192 RON | 4.217.227 RON | 4.712.729 RON | 5.305.136 RON | 6.008.516 RON | 8.192.715 RON | 8.261.904 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 9.454 RON | 36.446 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.680 RON | — | 2.310.415 RON |
| Pierdere bruta | 305.948 RON | 69.891 RON | 0 RON | 0 RON | 352.820 RON | 557.541 RON | 494.184 RON | — | 37.712 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 7.686 RON | 30.329 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 1.939.571 RON |
| Pierdere neta | 305.948 RON | 69.891 RON | 0 RON | 0 RON | 352.820 RON | 557.541 RON | 494.184 RON | 5.159 RON | 45.045 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 125.994 RON | 233.894 RON | 272.226 RON | 226.839 RON | 291.770 RON | 349.425 RON | 434.899 RON | 563.791 RON | 705.256 RON | 829.820 RON |
| Active circulante | 1.628.349 RON | 1.801.818 RON | 1.912.430 RON | 2.167.271 RON | 2.358.487 RON | 2.863.621 RON | 3.394.513 RON | 4.041.851 RON | 4.469.386 RON | 6.149.058 RON |
| Stocuri | 905.487 RON | 1.160.490 RON | 1.357.479 RON | 1.718.521 RON | 1.906.610 RON | 2.128.696 RON | 2.728.602 RON | 3.142.510 RON | 3.088.499 RON | 5.021.710 RON |
| Creante | 98.252 RON | 101.907 RON | 74.931 RON | 104.192 RON | 47.722 RON | 54.844 RON | 57.656 RON | 26.636 RON | 13.897 RON | 530.478 RON |
| Casa si conturi la banci | 624.610 RON | 539.421 RON | 480.020 RON | 344.558 RON | 404.155 RON | 680.081 RON | 608.255 RON | 872.705 RON | 1.366.990 RON | 596.870 RON |
| Cheltuieli in avans | 13.656 RON | 29.579 RON | 75.834 RON | 75.529 RON | 139.493 RON | 206.160 RON | 140.309 RON | 157.008 RON | 236.380 RON | 156.299 RON |
| Datorii totale | 810.686 RON | 802.030 RON | 927.338 RON | 1.144.173 RON | 1.494.613 RON | 1.649.152 RON | 1.642.126 RON | 1.940.871 RON | 2.584.084 RON | 4.263.194 RON |
| Capitaluri proprii | 957.313 RON | 1.263.261 RON | 1.333.152 RON | 1.325.466 RON | 1.295.137 RON | 1.770.054 RON | 2.327.595 RON | 2.821.779 RON | 2.826.938 RON | 2.871.983 RON |
| Capital subscris varsat | 535.760 RON | — | — | — | — | 535.760 RON | 535.760 RON | 535.760 RON | 535.760 RON | 535.760 RON |
| Nr. mediu salariati | 12 | 22 | 27 | 34 | 37 | 35 | 36 | 39 | 47 | 66 |