ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
ap. 1
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -518 RON | 10.860 RON | 20.144 RON | 117.798 RON | 127.082 RON | 0 |
| 2024 | 0 RON | -3.018 RON | 10.860 RON | 20.144 RON | 129.316 RON | 138.600 RON | 1 |
| 2023 | 0 RON | -17.379 RON | 21.363 RON | 21.488 RON | 141.492 RON | 141.617 RON | 1 |
| 2022 | 178.829 RON | 58.241 RON | 32.435 RON | 21.488 RON | 169.943 RON | 158.996 RON | 1 |
| 2021 | 92.234 RON | 4.868 RON | 40.520 RON | 10.522 RON | 130.753 RON | 100.755 RON | 1 |
| 2020 | 292.459 RON | 37.596 RON | 40.429 RON | 10.522 RON | 125.794 RON | 95.887 RON | 2 |
| 2019 | 169.926 RON | 132.417 RON | 150.092 RON | 10.522 RON | 197.861 RON | 58.291 RON | 2 |
| 2018 | 132.169 RON | -19.355 RON | 221.314 RON | 10.522 RON | 136.666 RON | -74.126 RON | 2 |
| 2017 | 116.838 RON | -23.856 RON | 177.279 RON | 7.151 RON | 115.356 RON | -54.772 RON | 2 |
| 2016 | 116.343 RON | 9.922 RON | 124.656 RON | 7.151 RON | 86.589 RON | -30.916 RON | 1 |
| 2015 | 78.951 RON | 11.197 RON | 116.082 RON | 7.216 RON | 68.028 RON | -40.838 RON | — |
| 2014 | 63.840 RON | -13.079 RON | 110.394 RON | 7.607 RON | 49.720 RON | -53.067 RON | 1 |
| 2013 | 81.213 RON | 5.891 RON | 109.877 RON | 7.607 RON | 62.282 RON | -39.988 RON | 1 |
| 2012 | 127.252 RON | -14.537 RON | 89.385 RON | 11.234 RON | 32.272 RON | -45.879 RON | 1 |
| 2011 | 134.980 RON | -16.121 RON | 96.459 RON | 18.451 RON | 46.666 RON | -31.342 RON | 1 |
| 2010 | 132.905 RON | -4.952 RON | 84.849 RON | 25.726 RON | 43.902 RON | -15.221 RON | 1 |
| 2009 | 124.340 RON | -10.509 RON | 78.719 RON | 34.453 RON | 33.997 RON | -10.269 RON | 1 |
| 2008 | 156.677 RON | 14.539 RON | 63.431 RON | 41.245 RON | 36.965 RON | 14.779 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 178.829 RON | 92.234 RON | 292.459 RON | 169.926 RON | 132.169 RON | 116.838 RON | 116.343 RON | 78.951 RON | 63.840 RON | 81.213 RON | 127.252 RON | 134.980 RON | 132.905 RON | 124.340 RON | 156.677 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 195 RON | 0 RON | 180.174 RON | 73.450 RON | 356.145 RON | 409.355 RON | 167.190 RON | 148.329 RON | 139.353 RON | 81.061 RON | 70.354 RON | 102.483 RON | 127.473 RON | 136.696 RON | 134.476 RON | 124.362 RON | 156.688 RON |
| Cheltuieli totale | 518 RON | 3.213 RON | 17.379 RON | 120.310 RON | 67.660 RON | 315.918 RON | 273.812 RON | 185.224 RON | 171.017 RON | 126.335 RON | 67.495 RON | 81.519 RON | 94.336 RON | 142.010 RON | 152.817 RON | 136.193 RON | 130.390 RON | 138.231 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 59.864 RON | 5.790 RON | 40.227 RON | 135.543 RON | 0 RON | 0 RON | 13.018 RON | 13.566 RON | 0 RON | 8.147 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 18.457 RON |
| Pierdere bruta | 518 RON | 3.018 RON | 17.379 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 18.034 RON | 22.688 RON | 0 RON | — | 11.165 RON | 0 RON | 14.537 RON | 16.121 RON | 1.717 RON | 6.028 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 58.241 RON | 4.868 RON | 37.596 RON | 132.417 RON | 0 RON | 0 RON | 9.922 RON | 11.197 RON | 0 RON | 5.891 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 14.539 RON |
| Pierdere neta | 518 RON | 3.018 RON | 17.379 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19.355 RON | 23.856 RON | 0 RON | 0 RON | 13.079 RON | 0 RON | 14.537 RON | 16.121 RON | 4.952 RON | 10.509 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 20.144 RON | 20.144 RON | 21.488 RON | 21.488 RON | 10.522 RON | 10.522 RON | 10.522 RON | 10.522 RON | 7.151 RON | 7.151 RON | 7.216 RON | 7.607 RON | 7.607 RON | 11.234 RON | 18.451 RON | 25.726 RON | 34.453 RON | 41.245 RON |
| Active circulante | 117.798 RON | 129.316 RON | 141.492 RON | 169.943 RON | 130.753 RON | 125.794 RON | 197.861 RON | 136.666 RON | 115.356 RON | 86.589 RON | 68.028 RON | 49.720 RON | 62.282 RON | 32.272 RON | 46.666 RON | 43.902 RON | 33.997 RON | 36.965 RON |
| Stocuri | 4.263 RON | 4.263 RON | 4.263 RON | 3.416 RON | 43.060 RON | 82.860 RON | 174.320 RON | 120.119 RON | 98.994 RON | 68.442 RON | 53.118 RON | 38.719 RON | 37.464 RON | 8.577 RON | 14.041 RON | 23.865 RON | 8.458 RON | 12.494 RON |
| Creante | 70.039 RON | 70.277 RON | 127.643 RON | 146.060 RON | 61.113 RON | 40.936 RON | 8.990 RON | 13.712 RON | 12.668 RON | 15.684 RON | 8.773 RON | 8.634 RON | 20.505 RON | 15.575 RON | 19.130 RON | 12.072 RON | 7.836 RON | 9.421 RON |
| Casa si conturi la banci | 43.496 RON | 54.776 RON | 9.586 RON | 20.467 RON | 26.580 RON | 1.998 RON | 14.551 RON | 2.835 RON | 3.694 RON | 2.463 RON | 6.137 RON | 2.367 RON | 4.313 RON | 8.120 RON | 13.495 RON | 7.965 RON | 17.703 RON | 15.050 RON |
| Datorii totale | 10.860 RON | 10.860 RON | 21.363 RON | 32.435 RON | 40.520 RON | 40.429 RON | 150.092 RON | 221.314 RON | 177.279 RON | 124.656 RON | 116.082 RON | 110.394 RON | 109.877 RON | 89.385 RON | 96.459 RON | 84.849 RON | 78.719 RON | 63.431 RON |
| Capitaluri proprii | 127.082 RON | 138.600 RON | 141.617 RON | 158.996 RON | 100.755 RON | 95.887 RON | 58.291 RON | -74.126 RON | -54.772 RON | -30.916 RON | -40.838 RON | -53.067 RON | -39.988 RON | -45.879 RON | -31.342 RON | -15.221 RON | -10.269 RON | 14.779 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
3 contracte atribuite, in valoare de 2.878 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
2.878 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 10:17).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.