| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 244.387 RON | 11.523 RON | 18.906 RON | 0 RON | 30.929 RON | 12.023 RON | 4 |
| 2024 | 247.582 RON | 226 RON | 19.161 RON | — | 19.587 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 426 RON |
| 4 |
| 2023 | 268.647 RON | 192 RON | 18.985 RON | — | 19.377 RON | 392 RON | 4 |
| 2022 | 275.969 RON | 65.958 RON | 12.930 RON | — | 43.073 RON | 30.143 RON | 4 |
| 2021 | 291.890 RON | 24.299 RON | 94.837 RON | — | 59.022 RON | -35.815 RON | 5 |
| 2020 | 163.440 RON | -11.237 RON | 65.821 RON | — | 5.707 RON | -60.114 RON | 5 |
| 2019 | 131.109 RON | 15.232 RON | 88.705 RON | — | 39.828 RON | -48.877 RON | 3 |
| 2018 | 23.001 RON | -1.272 RON | 70.782 RON | — | 6.673 RON | -64.109 RON | 1 |
| 2017 | 46.701 RON | 21.574 RON | 65.789 RON | — | 2.952 RON | -62.837 RON | 1 |
| 2016 | 46.805 RON | 8.915 RON | 85.029 RON | — | 618 RON | -84.411 RON | 2 |
| 2015 | 61.197 RON | -1.096 RON | 95.992 RON | — | 2.666 RON | -93.326 RON | 4 |
| 2014 | 41.183 RON | -30.770 RON | 97.144 RON | — | 4.914 RON | -92.230 RON | 4 |
| 2013 | 57.007 RON | -24.464 RON | 75.816 RON | — | 14.356 RON | -61.460 RON | 5 |
| 2012 | 14.000 RON | -37.228 RON | 37.409 RON | 183 RON | 230 RON | -36.996 RON | 4 |
| 2011 | 48.155 RON | 5.075 RON | 14.654 RON | 2.384 RON | 12.502 RON | 232 RON | 3 |
| 2010 | 20.374 RON | -14.690 RON | 5.258 RON | — | 415 RON | -4.843 RON | 3 |
| 2009 | 18.080 RON | -15.515 RON | 3.174 RON | — | 13.021 RON | 9.847 RON | 3 |
| 2008 | 33.255 RON | 11.394 RON | 1.872 RON | 149 RON | 27.086 RON | 25.363 RON | 2 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 244.387 RON | 247.582 RON | 268.647 RON | 275.969 RON | 291.890 RON | 163.440 RON | 131.109 RON | 23.001 RON | 46.701 RON | 46.805 RON | 61.197 RON | 41.183 RON | 57.007 RON | 14.000 RON | 48.155 RON | 20.374 RON | 18.080 RON | 33.255 RON |
| Venituri totale | 244.388 RON | 247.588 RON | 268.655 RON | 275.975 RON | 291.890 RON | 163.440 RON | 131.109 RON | 23.001 RON | 46.701 RON | 46.805 RON | 61.197 RON | 41.184 RON | 57.007 RON | 14.000 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 230.788 RON | 244.886 RON | 265.777 RON | 207.257 RON | 264.672 RON | 173.100 RON | 114.566 RON | 24.043 RON | 24.660 RON | 37.422 RON | 60.457 RON | 70.718 RON | 79.761 RON | 50.807 RON | ||||
| Profit brut | 13.600 RON | 2.702 RON | 2.878 RON | 68.718 RON | 27.218 RON | 0 RON | 16.543 RON | 0 RON | 22.041 RON | 9.383 RON | 740 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.660 RON | 0 RON | 1.042 RON | 0 RON | 0 RON | — | 29.534 RON | 22.754 RON | 36.807 RON | ||||
| Profit net | 11.523 RON | 226 RON | 192 RON | 65.958 RON | 24.299 RON | 0 RON | 15.232 RON | 0 RON | 21.574 RON | 8.915 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.237 RON | 0 RON | 1.272 RON | 0 RON | 0 RON | 1.096 RON | 30.770 RON | 24.464 RON | 37.228 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 183 RON | ||||
| Active circulante | 30.929 RON | 19.587 RON | 19.377 RON | 43.073 RON | 59.022 RON | 5.707 RON | 39.828 RON | 6.673 RON | 2.952 RON | 618 RON | 2.666 RON | 4.914 RON | 14.356 RON | 230 RON | ||||
| Creante | 0 RON | — | — | — | 1.184 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 8.000 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 30.929 RON | 19.587 RON | 19.377 RON | 43.073 RON | 57.838 RON | 5.707 RON | 39.828 RON | 6.673 RON | 2.952 RON | 618 RON | 2.666 RON | 4.914 RON | 14.356 RON | 230 RON | ||||
| Datorii totale | 18.906 RON | 19.161 RON | 18.985 RON | 12.930 RON | 94.837 RON | 65.821 RON | 88.705 RON | 70.782 RON | 65.789 RON | 85.029 RON | 95.992 RON | 97.144 RON | 75.816 RON | 37.409 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 12.023 RON | 426 RON | 392 RON | 30.143 RON | -35.815 RON | -60.114 RON | -48.877 RON | -64.109 RON | -62.837 RON | -84.411 RON | -93.326 RON | -92.230 RON | -61.460 RON | -36.996 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 3 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | 5 | 4 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 48.155 RON |
| 20.374 RON |
| 18.080 RON |
| 33.255 RON |
| 41.634 RON |
| 33.414 RON |
| 32.128 RON |
| 21.029 RON |
| 6.521 RON |
| — |
| — |
| 12.226 RON |
| 0 RON |
| 13.040 RON |
| 14.048 RON |
| — |
| 5.075 RON |
| — |
| — |
| 11.394 RON |
| 0 RON |
| 14.690 RON |
| 15.515 RON |
| — |
| 2.384 RON |
| — |
| — |
| 149 RON |
| 12.502 RON |
| 415 RON |
| 13.021 RON |
| 27.086 RON |
| — |
| — |
| — |
| 4.502 RON |
| 415 RON |
| 13.021 RON |
| 27.086 RON |
| 14.654 RON |
| 5.258 RON |
| 3.174 RON |
| 1.872 RON |
| 232 RON |
| -4.843 RON |
| 9.847 RON |
| 25.363 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 3 |
| 3 |
| 2 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| — |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
5 contracte atribuite, in valoare de 492.055 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 492.060 lei.
Achizitii directe
5 contracte
492.055 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 158 de zile de la data documentului, iar 28,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 15:02).
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.