Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.460.835 RON | 82.223 RON | 229.212 RON | 176.504 RON | 1.457.615 RON | 1.404.907 RON | 5 |
| 2024 | 1.677.495 RON | 88.063 RON | 131.761 RON | 220.140 RON | 1.387.305 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Cart. Racovița
| 1.475.684 RON |
| 4 |
| 2023 | 1.791.759 RON | 94.594 RON | 204.198 RON | 333.380 RON | 1.263.939 RON | 1.393.121 RON | 5 |
| 2022 | 1.419.108 RON | 176.427 RON | 47.272 RON | 211.082 RON | 1.276.987 RON | 1.440.797 RON | 5 |
| 2021 | 1.474.556 RON | 108.127 RON | 102.209 RON | 232.800 RON | 1.153.778 RON | 1.284.369 RON | 5 |
| 2020 | 1.303.308 RON | 29.005 RON | 127.559 RON | 237.450 RON | 1.066.351 RON | 1.176.242 RON | 7 |
| 2019 | 1.727.333 RON | 153.237 RON | 85.832 RON | 162.821 RON | 1.171.048 RON | 1.248.037 RON | 8 |
| 2018 | 1.847.019 RON | 228.934 RON | 229.913 RON | 116.885 RON | 1.296.567 RON | 1.184.800 RON | 8 |
| 2017 | 1.915.107 RON | 118.754 RON | 277.171 RON | 119.210 RON | 1.132.566 RON | 975.866 RON | 8 |
| 2016 | 1.551.106 RON | 51.391 RON | 306.238 RON | 137.435 RON | 1.034.665 RON | 867.112 RON | 8 |
| 2015 | 1.522.802 RON | 71.320 RON | 331.805 RON | 133.799 RON | 1.078.726 RON | 880.720 RON | 8 |
| 2014 | 1.926.622 RON | 142.908 RON | 304.758 RON | 93.540 RON | 1.020.618 RON | 809.400 RON | 10 |
| 2013 | 1.952.732 RON | 152.610 RON | 262.903 RON | 137.552 RON | 789.171 RON | 666.492 RON | 10 |
| 2012 | 1.760.419 RON | 88.792 RON | 289.603 RON | 77.264 RON | 726.221 RON | 513.882 RON | 8 |
| 2011 | 1.899.586 RON | 123.593 RON | 349.079 RON | 69.830 RON | 721.338 RON | 442.089 RON | 8 |
| 2010 | 1.546.241 RON | 50.742 RON | 266.052 RON | 73.096 RON | 511.452 RON | 318.496 RON | 7 |
| 2009 | 1.022.510 RON | 34.413 RON | 327.793 RON | 178.714 RON | 415.433 RON | 267.754 RON | 6 |
| 2008 | 1.513.755 RON | 26.529 RON | 383.394 RON | 211.315 RON | 403.858 RON | 233.341 RON | 7 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.460.835 RON | 1.677.495 RON | 1.791.759 RON | 1.419.108 RON | 1.474.556 RON | 1.303.308 RON | 1.727.333 RON | 1.847.019 RON | 1.915.107 RON | 1.551.106 RON | 1.522.802 RON | 1.926.622 RON | 1.952.732 RON | 1.760.419 RON | 1.899.586 RON | 1.546.241 RON | 1.022.510 RON | 1.513.755 RON |
| Venituri totale | 1.507.100 RON | 1.755.285 RON | 1.822.939 RON | 1.597.695 RON | 1.533.774 RON | 1.395.379 RON | 1.796.192 RON | 1.933.298 RON | 1.987.759 RON | 1.630.584 RON | 1.591.056 RON | 2.347.463 RON | 2.558.186 RON | 2.245.722 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 1.407.707 RON | 1.652.022 RON | 1.710.355 RON | 1.405.613 RON | 1.410.456 RON | 1.352.972 RON | 1.625.495 RON | 1.685.766 RON | 1.849.127 RON | 1.568.732 RON | 1.506.953 RON | 2.177.716 RON | 2.375.370 RON | 2.137.694 RON | ||||
| Profit brut | 99.393 RON | 103.263 RON | 112.584 RON | 192.082 RON | 123.318 RON | 42.407 RON | 170.697 RON | 247.532 RON | 138.632 RON | 61.852 RON | 84.103 RON | 169.747 RON | 182.816 RON | 108.028 RON | ||||
| Profit net | 82.223 RON | 88.063 RON | 94.594 RON | 176.427 RON | 108.127 RON | 29.005 RON | 153.237 RON | 228.934 RON | 118.754 RON | 51.391 RON | 71.320 RON | 142.908 RON | 152.610 RON | 88.792 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 176.504 RON | 220.140 RON | 333.380 RON | 211.082 RON | 232.800 RON | 237.450 RON | 162.821 RON | 116.885 RON | 119.210 RON | 137.435 RON | 133.799 RON | 93.540 RON | 137.552 RON | 77.264 RON | ||||
| Active circulante | 1.457.615 RON | 1.387.305 RON | 1.263.939 RON | 1.276.987 RON | 1.153.778 RON | 1.066.351 RON | 1.171.048 RON | 1.296.567 RON | 1.132.566 RON | 1.034.665 RON | 1.078.726 RON | 1.020.618 RON | 789.171 RON | 726.221 RON | ||||
| Stocuri | 1.054.583 RON | 1.037.405 RON | 821.444 RON | 858.652 RON | 1.024.183 RON | 907.263 RON | 836.330 RON | 1.036.724 RON | 846.377 RON | 838.982 RON | 884.648 RON | 742.548 RON | 569.037 RON | 546.093 RON | ||||
| Creante | 159.315 RON | 159.917 RON | 156.780 RON | 112.990 RON | 128.987 RON | 145.485 RON | 115.595 RON | 211.052 RON | 185.230 RON | 195.544 RON | 183.576 RON | 220.599 RON | 166.504 RON | 163.982 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 243.717 RON | 189.983 RON | 285.715 RON | 305.345 RON | 608 RON | 13.603 RON | 219.123 RON | 48.791 RON | 100.959 RON | 139 RON | 10.502 RON | 57.471 RON | 53.630 RON | 16.146 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 1.261 RON | 1.261 RON | 1.250 RON | — | — | 2.672 RON | — | ||||
| Datorii totale | 229.212 RON | 131.761 RON | 204.198 RON | 47.272 RON | 102.209 RON | 127.559 RON | 85.832 RON | 229.913 RON | 277.171 RON | 306.238 RON | 331.805 RON | 304.758 RON | 262.903 RON | 289.603 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 1.404.907 RON | 1.475.684 RON | 1.393.121 RON | 1.440.797 RON | 1.284.369 RON | 1.176.242 RON | 1.248.037 RON | 1.184.800 RON | 975.866 RON | 867.112 RON | 880.720 RON | 809.400 RON | 666.492 RON | 513.882 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 0 RON | — | — | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 5 | 4 | 5 | 5 | 5 | 7 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 10 | 10 | 8 | 8 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 2.482.202 RON |
| 2.046.745 RON |
| 1.413.858 RON |
| 2.156.799 RON |
| 2.335.067 RON |
| 1.985.128 RON |
| 1.372.092 RON |
| 2.125.004 RON |
| 147.135 RON |
| 61.617 RON |
| 41.766 RON |
| 31.795 RON |
| 123.593 RON |
| 50.742 RON |
| 34.413 RON |
| 26.529 RON |
| 69.830 RON |
| 73.096 RON |
| 178.714 RON |
| 211.315 RON |
| 721.338 RON |
| 511.452 RON |
| 415.433 RON |
| 403.858 RON |
| 447.986 RON |
| 283.437 RON |
| 203.822 RON |
| 163.044 RON |
| 264.218 RON |
| 217.411 RON |
| 211.465 RON |
| 239.648 RON |
| 9.134 RON |
| 10.604 RON |
| 146 RON |
| 1.166 RON |
| — |
| — |
| 1.400 RON |
| 1.562 RON |
| 349.079 RON |
| 266.052 RON |
| 327.793 RON |
| 383.394 RON |
| 442.089 RON |
| 318.496 RON |
| 267.754 RON |
| 233.341 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 7 |
| 6 |
| 7 |
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
6 contracte atribuite, in valoare de 7.710 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
6 contracte
7.710 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.240.834 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 156 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 03:38).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.