ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 166.546 RON | -53.277 RON | 137.589 RON | 2.370 RON | 107.226 RON | -27.993 RON | 1 |
| 2024 | 347.135 RON | 62.054 RON | 149.223 RON | 5.934 RON | 171.460 RON | 28.171 RON | 1 |
| 2023 | 27.474 RON | -51.534 RON | 150.162 RON | 5.934 RON | 110.346 RON | -33.882 RON | 1 |
| 2022 | 202.877 RON | -28.641 RON | 199.344 RON | 6.667 RON | 210.329 RON | 17.652 RON | 2 |
| 2021 | 522.429 RON | 156.172 RON | 152.917 RON | 5.980 RON | 263.229 RON | 116.292 RON | 2 |
| 2020 | 487.967 RON | 36.589 RON | 207.143 RON | 6.000 RON | 176.263 RON | -24.880 RON | 2 |
| 2019 | 378.882 RON | -31.853 RON | 207.600 RON | 24.034 RON | 400.158 RON | 215.373 RON | 1 |
| 2018 | 665.790 RON | 73.572 RON | 136.573 RON | 42.654 RON | 343.989 RON | 247.226 RON | 4 |
| 2017 | 637.090 RON | 82.112 RON | 68.097 RON | 64.953 RON | 231.266 RON | 223.653 RON | 3 |
| 2016 | 383.681 RON | 23.847 RON | 307.372 RON | 84.736 RON | 370.542 RON | 141.541 RON | 3 |
| 2015 | 656.805 RON | 86.433 RON | 10.165 RON | 34.979 RON | 92.880 RON | 117.694 RON | 6 |
| 2014 | 1.256.371 RON | 22.619 RON | 91.026 RON | 49.018 RON | 135.105 RON | 93.097 RON | 12 |
| 2013 | 104.348 RON | 1.850 RON | 112.143 RON | 4.353 RON | 178.268 RON | 70.478 RON | 3 |
| 2012 | 137.839 RON | 8.381 RON | 62.601 RON | 4.353 RON | 126.876 RON | 68.628 RON | — |
| 2011 | 189.865 RON | 24.274 RON | 79.017 RON | 6.009 RON | 133.255 RON | 60.247 RON | 2 |
| 2010 | 216.174 RON | 43.312 RON | 30.410 RON | 7.003 RON | 59.379 RON | 35.972 RON | 2 |
| 2009 | 158.970 RON | 5.346 RON | 106.595 RON | 10.978 RON | 88.278 RON | -7.339 RON | 2 |
| 2008 | 81.061 RON | -27.747 RON | 96.103 RON | 14.952 RON | 68.466 RON | -12.685 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 166.546 RON | 347.135 RON | 27.474 RON | 202.877 RON | 522.429 RON | 487.967 RON | 378.882 RON | 665.790 RON | 637.090 RON | 383.681 RON | 656.805 RON | 1.256.371 RON | 104.348 RON | 137.839 RON | 189.865 RON | 216.174 RON | 158.970 RON | 81.061 RON |
| Venituri totale | 174.718 RON | 335.683 RON | 27.474 RON | 205.500 RON | 519.489 RON | 473.535 RON | 408.743 RON | 628.930 RON | 569.927 RON | 495.859 RON | 661.597 RON | 1.266.191 RON | 110.907 RON | 134.276 RON | 182.768 RON | 210.844 RON | 170.429 RON | 58.522 RON |
| Cheltuieli totale | 226.329 RON | 268.780 RON | 78.733 RON | 232.543 RON | 358.092 RON | 432.088 RON | 436.791 RON | 548.682 RON | 481.443 RON | 467.033 RON | 558.586 RON | 1.239.262 RON | 105.780 RON | 124.299 RON | 152.973 RON | 163.220 RON | 162.216 RON | 86.269 RON |
| Profit brut | 0 RON | 66.903 RON | 0 RON | 0 RON | 161.397 RON | 41.447 RON | 0 RON | 80.248 RON | 88.484 RON | 28.826 RON | 103.011 RON | 26.929 RON | 5.127 RON | 9.977 RON | 29.795 RON | 47.624 RON | 8.213 RON | — |
| Pierdere bruta | 51.611 RON | 0 RON | 51.259 RON | 27.043 RON | 0 RON | 0 RON | 28.048 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 27.747 RON |
| Profit net | 0 RON | 62.054 RON | 0 RON | 0 RON | 156.172 RON | 36.589 RON | 0 RON | 73.572 RON | 82.112 RON | 23.847 RON | 86.433 RON | 22.619 RON | 1.850 RON | 8.381 RON | 24.274 RON | 43.312 RON | 5.346 RON | — |
| Pierdere neta | 53.277 RON | 0 RON | 51.534 RON | 28.641 RON | 0 RON | 0 RON | 31.853 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 27.747 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.370 RON | 5.934 RON | 5.934 RON | 6.667 RON | 5.980 RON | 6.000 RON | 24.034 RON | 42.654 RON | 64.953 RON | 84.736 RON | 34.979 RON | 49.018 RON | 4.353 RON | 4.353 RON | 6.009 RON | 7.003 RON | 10.978 RON | 14.952 RON |
| Active circulante | 107.226 RON | 171.460 RON | 110.346 RON | 210.329 RON | 263.229 RON | 176.263 RON | 400.158 RON | 343.989 RON | 231.266 RON | 370.542 RON | 92.880 RON | 135.105 RON | 178.268 RON | 126.876 RON | 133.255 RON | 59.379 RON | 88.278 RON | 68.466 RON |
| Stocuri | 58.080 RON | 34.179 RON | 17.538 RON | 19.218 RON | 14.915 RON | 25.983 RON | 33.506 RON | 5.270 RON | 43.755 RON | 159.603 RON | 4.818 RON | 53.868 RON | 155.658 RON | 82.119 RON | 93.466 RON | 31.134 RON | 25.663 RON | 3.087 RON |
| Creante | 46.143 RON | 98.675 RON | 87.881 RON | 188.796 RON | 165.265 RON | 108.644 RON | 91.018 RON | 77.461 RON | 29.644 RON | 18.372 RON | 9.864 RON | 32.090 RON | 21.894 RON | 17.145 RON | 15.037 RON | 27.875 RON | 61.765 RON | 61.596 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.003 RON | 38.606 RON | 4.927 RON | 2.315 RON | 83.049 RON | 41.636 RON | 275.634 RON | 261.258 RON | 157.867 RON | 192.567 RON | 78.198 RON | 49.147 RON | 716 RON | 27.612 RON | 24.752 RON | 370 RON | 850 RON | 3.783 RON |
| Datorii totale | 137.589 RON | 149.223 RON | 150.162 RON | 199.344 RON | 152.917 RON | 207.143 RON | 207.600 RON | 136.573 RON | 68.097 RON | 307.372 RON | 10.165 RON | 91.026 RON | 112.143 RON | 62.601 RON | 79.017 RON | 30.410 RON | 106.595 RON | 96.103 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | 1.219 RON | 2.844 RON | 4.469 RON | 6.365 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -27.993 RON | 28.171 RON | -33.882 RON | 17.652 RON | 116.292 RON | -24.880 RON | 215.373 RON | 247.226 RON | 223.653 RON | 141.541 RON | 117.694 RON | 93.097 RON | 70.478 RON | 68.628 RON | 60.247 RON | 35.972 RON | -7.339 RON | -12.685 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 4 | 3 | 3 | 6 | 12 | 3 | — | 2 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
7 contracte atribuite, in valoare de 652.881 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 30.601 lei.
Achizitii directe
1 contract
30.600 lei
Licitatii publice
6 contracte
622.281 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 213.225 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.650 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 135 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 09:17).