ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 RON | 0 RON | — | 31.895 RON | 31.895 RON | — |
| 2024 | — | 0 RON | 0 RON | — | 31.895 RON | 31.895 RON | — |
| 2023 | — | 0 RON | 0 RON | — | 31.895 RON | 31.895 RON | — |
| 2022 | — | 0 RON | 0 RON | — | 31.895 RON | 31.895 RON | — |
| 2021 | — | 0 RON | 446.842 RON | — | 478.737 RON | 31.895 RON | — |
| 2020 | — | 0 RON | 446.842 RON | — | 478.737 RON | 31.895 RON | — |
| 2019 | — | 0 RON | 446.842 RON | — | 478.737 RON | 31.895 RON | — |
| 2018 | — | 0 RON | 446.842 RON | — | 478.737 RON | 31.895 RON | — |
| 2017 | — | 0 RON | 446.842 RON | — | 478.737 RON | 31.895 RON | — |
| 2016 | 6.989 RON | 3.026 RON | 446.843 RON | — | 478.737 RON | 31.894 RON | 1 |
| 2015 | 74.312 RON | 1.048 RON | 453.756 RON | — | 482.624 RON | 28.868 RON | 1 |
| 2014 | 95.178 RON | 7.794 RON | 443.039 RON | — | 470.859 RON | 27.820 RON | 1 |
| 2013 | 135.759 RON | 18.844 RON | 356.181 RON | — | 376.207 RON | 20.026 RON | 1 |
| 2012 | 262.172 RON | -5.322 RON | 249.463 RON | — | 250.645 RON | 1.182 RON | — |
| 2011 | 183.723 RON | 13.614 RON | 198.083 RON | 4.978 RON | 199.609 RON | 6.504 RON | 1 |
| 2010 | 163.000 RON | -6.223 RON | 134.194 RON | 8.920 RON | 118.164 RON | -7.110 RON | 2 |
| 2009 | 261.402 RON | 3.156 RON | 46.987 RON | 8.920 RON | 37.180 RON | -887 RON | 2 |
| 2008 | 280.774 RON | 8.377 RON | 103.170 RON | 12.862 RON | 86.264 RON | -4.044 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 6.989 RON | 74.312 RON | 95.178 RON | 135.759 RON | 262.172 RON | 183.723 RON | 163.000 RON | 261.402 RON | 280.774 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.989 RON | 74.312 RON | 95.178 RON | 135.759 RON | 262.172 RON | 183.723 RON | 163.000 RON | 261.402 RON | 280.774 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.830 RON | 71.035 RON | 84.529 RON | 112.842 RON | 267.494 RON | 167.516 RON | 164.298 RON | 253.912 RON | 270.182 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.159 RON | 3.277 RON | 10.649 RON | 22.917 RON | 0 RON | 16.207 RON | — | 7.490 RON | 10.592 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 5.322 RON | 0 RON | 1.298 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.026 RON | 1.048 RON | 7.794 RON | 18.844 RON | 0 RON | 13.614 RON | — | 3.156 RON | 8.377 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.322 RON | 0 RON | 6.223 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.978 RON | 8.920 RON | 8.920 RON | 12.862 RON |
| Active circulante | 31.895 RON | 31.895 RON | 31.895 RON | 31.895 RON | 478.737 RON | 478.737 RON | 478.737 RON | 478.737 RON | 478.737 RON | 478.737 RON | 482.624 RON | 470.859 RON | 376.207 RON | 250.645 RON | 199.609 RON | 118.164 RON | 37.180 RON | 86.264 RON |
| Stocuri | — | — | -118.204 RON | -118.204 RON | 417.189 RON | 417.189 RON | 417.189 RON | 417.189 RON | 417.189 RON | 417.189 RON | 420.274 RON | 408.434 RON | 329.460 RON | 222.784 RON | 177.928 RON | 106.153 RON | 34.461 RON | 49.312 RON |
| Creante | 31.895 RON | 31.895 RON | 150.099 RON | 150.099 RON | 61.548 RON | 61.548 RON | 61.548 RON | 61.548 RON | 61.548 RON | 61.548 RON | 62.346 RON | 62.365 RON | 46.747 RON | 27.861 RON | 21.283 RON | 11.613 RON | 2.272 RON | 35.438 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 4 RON | 60 RON | — | — | 398 RON | 398 RON | 447 RON | 1.514 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 446.842 RON | 446.842 RON | 446.842 RON | 446.842 RON | 446.842 RON | 446.843 RON | 453.756 RON | 443.039 RON | 356.181 RON | 249.463 RON | 198.083 RON | 134.194 RON | 46.987 RON | 103.170 RON |
| Capitaluri proprii | 31.895 RON | 31.895 RON | 31.895 RON | 31.895 RON | 31.895 RON | 31.895 RON | 31.895 RON | 31.895 RON | 31.895 RON | 31.894 RON | 28.868 RON | 27.820 RON | 20.026 RON | 1.182 RON | 6.504 RON | -7.110 RON | -887 RON | -4.044 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.