| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 41.969 RON | 41.969 RON | 0 |
| 2024 | — | 0 RON | 0 RON | — | 41.969 RON | 41.969 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| — |
| 2023 | — | 0 RON | 0 RON | — | 41.969 RON | 41.969 RON | — |
| 2022 | 5.500 RON | -170 RON | 0 RON | — | 41.969 RON | 41.969 RON | — |
| 2021 | 6.000 RON | -611 RON | 222 RON | — | 52.361 RON | 52.139 RON | — |
| 2020 | 11.000 RON | 1.264 RON | 0 RON | — | 52.750 RON | 52.750 RON | — |
| 2019 | 46.314 RON | 14.584 RON | 342 RON | — | 62.828 RON | 62.486 RON | — |
| 2018 | 117.806 RON | 33.642 RON | 47.101 RON | — | 94.595 RON | 47.902 RON | 2 |
| 2017 | 60.500 RON | 297 RON | 15.482 RON | 0 RON | 29.334 RON | 14.260 RON | 2 |
| 2016 | 45.000 RON | 14.381 RON | 12.245 RON | — | 25.800 RON | 13.963 RON | 1 |
| 2015 | 64.850 RON | -1.428 RON | 9.020 RON | 208 RON | 24.986 RON | 16.582 RON | 2 |
| 2014 | 81.200 RON | 4.765 RON | 12.752 RON | 1.041 RON | 29.312 RON | 18.009 RON | 3 |
| 2013 | 73.800 RON | 854 RON | 6.638 RON | 1.874 RON | 18.008 RON | 13.244 RON | 3 |
| 2012 | 81.890 RON | 20.154 RON | 5.796 RON | 2.707 RON | 55.479 RON | 52.390 RON | 3 |
| 2011 | 115.000 RON | 27.108 RON | 5.012 RON | 3.540 RON | 33.708 RON | 32.236 RON | 3 |
| 2010 | 56.000 RON | 18.730 RON | 3.148 RON | — | 43.276 RON | 40.128 RON | 1 |
| 2009 | 62.100 RON | 20.320 RON | 4.494 RON | — | 25.892 RON | 21.398 RON | 1 |
| 2008 | 36.100 RON | 838 RON | 14.414 RON | — | 15.492 RON | 1.078 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | 5.500 RON | 6.000 RON | 11.000 RON | 46.314 RON | 117.806 RON | 60.500 RON | 45.000 RON | 64.850 RON | 81.200 RON | 73.800 RON | 81.890 RON | 115.000 RON | 56.000 RON | 62.100 RON | 36.100 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.501 RON | 6.001 RON | 11.001 RON | 46.320 RON | 117.806 RON | 60.500 RON | 45.000 RON | 64.850 RON | 81.200 RON | 74.260 RON | 81.923 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 0 RON | — | — | 5.509 RON | 6.436 RON | 9.737 RON | 30.376 RON | 82.986 RON | 59.598 RON | 29.269 RON | 64.332 RON | 73.999 RON | 71.178 RON | 59.311 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.264 RON | 15.944 RON | 34.820 RON | 902 RON | 15.731 RON | 518 RON | 7.201 RON | 3.082 RON | 22.612 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8 RON | 435 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.264 RON | 14.584 RON | 33.642 RON | 297 RON | 14.381 RON | 0 RON | 4.765 RON | 854 RON | 20.154 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 170 RON | 611 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.428 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | 208 RON | 1.041 RON | 1.874 RON | 2.707 RON | ||||
| Active circulante | 41.969 RON | 41.969 RON | 41.969 RON | 41.969 RON | 52.361 RON | 52.750 RON | 62.828 RON | 94.595 RON | 29.334 RON | 25.800 RON | 24.986 RON | 29.312 RON | 18.008 RON | 55.479 RON | ||||
| Stocuri | 26.966 RON | 26.966 RON | 26.966 RON | 26.966 RON | 31.898 RON | 33.896 RON | 38.627 RON | 30.309 RON | 19.433 RON | 18.381 RON | 12.005 RON | 8.352 RON | 4.023 RON | 14.807 RON | ||||
| Creante | 0 RON | — | — | — | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 1.350 RON | — | 800 RON | — | ||||
| Casa si conturi la banci | 15.003 RON | 15.003 RON | 15.003 RON | 15.003 RON | 19.863 RON | 18.254 RON | 23.601 RON | 63.686 RON | 9.301 RON | 6.819 RON | 11.631 RON | 20.960 RON | 13.185 RON | 40.672 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 408 RON | 408 RON | 408 RON | 408 RON | 408 RON | 0 RON | — | ||||
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 222 RON | 0 RON | 342 RON | 47.101 RON | 15.482 RON | 12.245 RON | 9.020 RON | 12.752 RON | 6.638 RON | 5.796 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 41.969 RON | 41.969 RON | 41.969 RON | 41.969 RON | 52.139 RON | 52.750 RON | 62.486 RON | 47.902 RON | 14.260 RON | 13.963 RON | 16.582 RON | 18.009 RON | 13.244 RON | 52.390 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | — | — | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 115.032 RON |
| 56.000 RON |
| 62.100 RON |
| 36.100 RON |
| 84.491 RON |
| 33.703 RON |
| 39.826 RON |
| 34.359 RON |
| 30.541 RON |
| 22.297 RON |
| 22.274 RON |
| 1.741 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 27.108 RON |
| 18.730 RON |
| 20.320 RON |
| 838 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 3.540 RON |
| — |
| — |
| — |
| 33.708 RON |
| 43.276 RON |
| 25.892 RON |
| 15.492 RON |
| 27.140 RON |
| 25.334 RON |
| 19.738 RON |
| 14.415 RON |
| 493 RON |
| — |
| — |
| — |
| 6.075 RON |
| 17.942 RON |
| 6.154 RON |
| 1.077 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 5.012 RON |
| 3.148 RON |
| 4.494 RON |
| 14.414 RON |
| 32.236 RON |
| 40.128 RON |
| 21.398 RON |
| 1.078 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 1 |
| 1 |
| 1 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
3 contracte atribuite, in valoare de 87.479 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 87.482 lei.
Achizitii directe
3 contracte
87.479 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 153 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 20:28).
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.