ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
com. Râşca, Staţiunea Fântânele, sector Decantor V21
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge pana la numar, deci cheia ar aduna toata strada.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 35.938 RON | 4.093 RON | 4.659 RON | 84.290 RON | 36.364 RON | 112.214 RON | — |
| 2020 | 34.530 RON | -663 RON | 20.539 RON | 98.701 RON | 34.281 RON | 108.121 RON | — |
| 2019 | 105.064 RON | 41.252 RON | 51.413 RON | 109.391 RON | 50.806 RON | 108.784 RON | — |
| 2018 | 37.742 RON | -1.027 RON | 74.400 RON | 120.806 RON | 21.426 RON | 67.832 RON | — |
| 2017 | 52.409 RON | 36.465 RON | 25.717 RON | 71.456 RON | 24.439 RON | 68.858 RON | — |
| 2016 | 56.752 RON | 39.661 RON | 71.112 RON | 78.799 RON | 24.706 RON | 32.393 RON | — |
| 2015 | 46.474 RON | 18.278 RON | 106.709 RON | 83.218 RON | 16.223 RON | -7.268 RON | 1 |
| 2014 | 34.437 RON | 3.614 RON | 133.569 RON | 92.592 RON | 15.431 RON | -25.546 RON | 1 |
| 2013 | 31.684 RON | 15 RON | 141.163 RON | 103.138 RON | 12.931 RON | -25.094 RON | 0 |
| 2012 | 37.681 RON | 6.960 RON | 145.927 RON | 109.752 RON | 11.427 RON | -24.748 RON | 0 |
| 2011 | 25.721 RON | -5.697 RON | 160.646 RON | 118.492 RON | 10.552 RON | -31.602 RON | 0 |
| 2010 | 15.490 RON | -8.510 RON | 157.851 RON | 102.848 RON | 7.665 RON | -47.338 RON | — |
| 2009 | 8.634 RON | -34.301 RON | 154.667 RON | 108.637 RON | 7.201 RON | -38.829 RON | — |
| 2008 | 68.655 RON | -10.594 RON | 120.934 RON | 109.992 RON | 6.414 RON | -4.528 RON | — |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 35.938 RON | 34.530 RON | 105.064 RON | 37.742 RON | 52.409 RON | 56.752 RON | 46.474 RON | 34.437 RON | 31.684 RON | 37.681 RON | 25.721 RON | 15.490 RON | 8.634 RON | 68.655 RON |
| Venituri totale | 35.938 RON | 34.580 RON | 118.114 RON | 37.742 RON | 54.409 RON | 59.277 RON | 46.474 RON | 34.437 RON | 31.686 RON | 37.682 RON | 25.723 RON | 15.490 RON | 8.646 RON | 68.655 RON |
| Cheltuieli totale | 30.789 RON | 34.206 RON | 73.740 RON | 37.637 RON | 16.372 RON | 17.913 RON | 26.802 RON | 29.790 RON | 30.815 RON | 30.722 RON | 31.420 RON | 22.350 RON | 40.430 RON | 79.249 RON |
| Profit brut | 5.149 RON | 374 RON | 44.374 RON | 105 RON | 38.037 RON | 41.364 RON | 19.672 RON | 4.647 RON | 871 RON | 6.960 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.697 RON | 6.860 RON | 31.784 RON | 10.594 RON |
| Profit net | 4.093 RON | 0 RON | 41.252 RON | 0 RON | 36.465 RON | 39.661 RON | 18.278 RON | 3.614 RON | 15 RON | 6.960 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 663 RON | 0 RON | 1.027 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.697 RON | 8.510 RON | 34.301 RON | 10.594 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 84.290 RON | 98.701 RON | 109.391 RON | 120.806 RON | 71.456 RON | 78.799 RON | 83.218 RON | 92.592 RON | 103.138 RON | 109.752 RON | 118.492 RON | 102.848 RON | 108.637 RON | 109.992 RON |
| Active circulante | 36.364 RON | 34.281 RON | 50.806 RON | 21.426 RON | 24.439 RON | 24.706 RON | 16.223 RON | 15.431 RON | 12.931 RON | 11.427 RON | 10.552 RON | 7.665 RON | 7.201 RON | 6.414 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.728 RON |
| Creante | 27.264 RON | 21.330 RON | 24.222 RON | 20.825 RON | 14.643 RON | 14.300 RON | 13.983 RON | 13.675 RON | 11.544 RON | 8.497 RON | 9.667 RON | 6.748 RON | 7.120 RON | 2.028 RON |
| Casa si conturi la banci | 9.100 RON | 12.951 RON | 26.584 RON | 601 RON | 9.796 RON | 10.406 RON | 2.240 RON | 1.756 RON | 1.387 RON | 2.930 RON | 885 RON | 917 RON | 81 RON | 2.658 RON |
| Cheltuieli in avans | 219 RON | 278 RON | — | — | 81 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 4.659 RON | 20.539 RON | 51.413 RON | 74.400 RON | 25.717 RON | 71.112 RON | 106.709 RON | 133.569 RON | 141.163 RON | 145.927 RON | 160.646 RON | 157.851 RON | 154.667 RON | 120.934 RON |
| Venituri in avans | 4.000 RON | 4.600 RON | — | — | 1.401 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 112.214 RON | 108.121 RON | 108.784 RON | 67.832 RON | 68.858 RON | 32.393 RON | -7.268 RON | -25.546 RON | -25.094 RON | -24.748 RON | -31.602 RON | -47.338 RON | -38.829 RON | -4.528 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.