ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13.672 RON | 1.448 RON | 776.431 RON | 700.553 RON | 114.115 RON | 38.918 RON | 0 |
| 2024 | 14.084 RON | -21.390 RON | 774.333 RON | 700.935 RON | 110.868 RON | 37.470 RON | — |
| 2023 | 31.857 RON | -11.958 RON | 774.105 RON | 728.338 RON | 103.961 RON | 58.194 RON | — |
| 2022 | 52.003 RON | -8.959 RON | 774.479 RON | 746.995 RON | 97.635 RON | 70.151 RON | — |
| 2021 | 97.093 RON | 116 RON | 789.064 RON | 774.212 RON | 93.963 RON | 79.111 RON | 1 |
| 2020 | 264.987 RON | -52.330 RON | 850.262 RON | 801.429 RON | 127.828 RON | 78.995 RON | 2 |
| 2019 | 412.265 RON | -140.191 RON | 825.252 RON | 733.585 RON | 201.552 RON | 109.885 RON | 7 |
| 2018 | 619.268 RON | -105.482 RON | 508.777 RON | 614.791 RON | 144.062 RON | 250.076 RON | 6 |
| 2017 | 1.034.029 RON | 123.054 RON | 277.743 RON | 507.450 RON | 125.851 RON | 355.558 RON | 4 |
| 2016 | 577.366 RON | 9.030 RON | 242.233 RON | 398.228 RON | 76.509 RON | 232.504 RON | 4 |
| 2015 | 692.564 RON | 17.559 RON | 252.655 RON | 366.469 RON | 109.660 RON | 223.474 RON | — |
| 2014 | 585.040 RON | 4.669 RON | 246.615 RON | 340.554 RON | 111.976 RON | 205.915 RON | 7 |
| 2013 | 851.911 RON | 86.857 RON | 194.796 RON | 342.054 RON | 53.888 RON | 201.146 RON | 7 |
| 2012 | 483.576 RON | 24.022 RON | 276.597 RON | 321.044 RON | 69.842 RON | 114.289 RON | 10 |
| 2011 | 503.745 RON | 35.040 RON | 313.795 RON | 335.009 RON | 69.053 RON | 90.267 RON | 7 |
| 2010 | 436.301 RON | 8.853 RON | 270.692 RON | 310.810 RON | 15.109 RON | 55.227 RON | 8 |
| 2009 | 358.503 RON | 9.567 RON | 260.750 RON | 277.410 RON | 29.714 RON | 46.374 RON | 7 |
| 2008 | 324.575 RON | 6.139 RON | 269.454 RON | 284.509 RON | 21.752 RON | 36.807 RON | 6 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 13.672 RON | 14.084 RON | 31.857 RON | 52.003 RON | 97.093 RON | 264.987 RON | 412.265 RON | 619.268 RON | 1.034.029 RON | 577.366 RON | 692.564 RON | 585.040 RON | 851.911 RON | 483.576 RON | 503.745 RON | 436.301 RON | 358.503 RON | 324.575 RON |
| Venituri totale | 13.493 RON | 14.284 RON | 31.865 RON | 40.293 RON | 173.745 RON | 299.536 RON | 420.971 RON | 619.544 RON | 1.038.401 RON | 581.910 RON | 698.517 RON | 584.585 RON | 854.200 RON | 488.322 RON | 517.543 RON | 444.391 RON | 362.682 RON | 325.003 RON |
| Cheltuieli totale | 11.787 RON | 35.674 RON | 43.823 RON | 47.770 RON | 169.957 RON | 349.282 RON | 557.039 RON | 718.834 RON | 905.423 RON | 571.160 RON | 677.613 RON | 570.324 RON | 750.799 RON | 459.724 RON | 475.829 RON | 430.190 RON | 348.625 RON | 317.547 RON |
| Profit brut | 1.706 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.788 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 132.978 RON | 10.750 RON | 20.904 RON | 14.261 RON | 103.401 RON | 28.598 RON | 41.714 RON | 14.201 RON | 14.057 RON | 7.456 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 21.390 RON | 11.958 RON | 7.477 RON | 0 RON | 49.746 RON | 136.068 RON | 99.290 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 1.448 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 116 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 123.054 RON | 9.030 RON | 17.559 RON | 4.669 RON | 86.857 RON | 24.022 RON | 35.040 RON | 8.853 RON | 9.567 RON | 6.139 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 21.390 RON | 11.958 RON | 8.959 RON | 0 RON | 52.330 RON | 140.191 RON | 105.482 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 700.553 RON | 700.935 RON | 728.338 RON | 746.995 RON | 774.212 RON | 801.429 RON | 733.585 RON | 614.791 RON | 507.450 RON | 398.228 RON | 366.469 RON | 340.554 RON | 342.054 RON | 321.044 RON | 335.009 RON | 310.810 RON | 277.410 RON | 284.509 RON |
| Active circulante | 114.115 RON | 110.868 RON | 103.961 RON | 97.635 RON | 93.963 RON | 127.828 RON | 201.552 RON | 144.062 RON | 125.851 RON | 76.509 RON | 109.660 RON | 111.976 RON | 53.888 RON | 69.842 RON | 69.053 RON | 15.109 RON | 29.714 RON | 21.752 RON |
| Stocuri | 68.043 RON | 69.223 RON | 71.190 RON | 86.251 RON | 86.144 RON | 112.681 RON | 181.875 RON | 109.550 RON | 65.193 RON | 39.656 RON | 31.242 RON | 97.941 RON | 18.607 RON | 31.660 RON | 23.747 RON | 8.169 RON | 25.412 RON | 1.000 RON |
| Creante | 5.598 RON | 5.510 RON | 6.588 RON | 8.612 RON | 6.916 RON | 12.783 RON | 8.070 RON | 25.454 RON | 34.790 RON | 16.369 RON | 16.251 RON | 12.146 RON | 33.340 RON | 32.037 RON | 20.424 RON | 2.175 RON | 2.428 RON | 19.998 RON |
| Casa si conturi la banci | 40.474 RON | 36.135 RON | 26.183 RON | 2.772 RON | 903 RON | 2.364 RON | 11.607 RON | 9.058 RON | 25.868 RON | 20.484 RON | 62.167 RON | 1.889 RON | 1.941 RON | 6.145 RON | 24.882 RON | 4.765 RON | 1.874 RON | 754 RON |
| Cheltuieli in avans | 681 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 776.431 RON | 774.333 RON | 774.105 RON | 774.479 RON | 789.064 RON | 850.262 RON | 825.252 RON | 508.777 RON | 277.743 RON | 242.233 RON | 252.655 RON | 246.615 RON | 194.796 RON | 276.597 RON | 313.795 RON | 270.692 RON | 260.750 RON | 269.454 RON |
| Capitaluri proprii | 38.918 RON | 37.470 RON | 58.194 RON | 70.151 RON | 79.111 RON | 78.995 RON | 109.885 RON | 250.076 RON | 355.558 RON | 232.504 RON | 223.474 RON | 205.915 RON | 201.146 RON | 114.289 RON | 90.267 RON | 55.227 RON | 46.374 RON | 36.807 RON |
| Capital subscris varsat | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | — | 300 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | 1 | 2 | 7 | 6 | 4 | 4 | — | 7 | 7 | 10 | 7 | 8 | 7 | 6 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
10 contracte atribuite, in valoare de 256.773 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 6.241 lei.
Achizitii directe
1 contract
6.240 lei
Licitatii publice
7 contracte
183.306 lei
Achizitii offline
2 contracte
67.227 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 02:56).