ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.624.487 RON | 178.097 RON | 7.918.194 RON | 11.413.036 RON | 1.058.225 RON | 3.220.385 RON | 6 |
| 2024 | 8.927.972 RON | 1.700.539 RON | 4.992.625 RON | 4.985.636 RON | 8.313.449 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 6.529.550 RON |
| 7 |
| 2023 | 4.290.161 RON | 338.666 RON | 10.240.813 RON | 6.342.299 RON | 12.413.108 RON | 6.293.457 RON | 8 |
| 2022 | 5.968.158 RON | 134.769 RON | 7.022.550 RON | 3.521.733 RON | 9.461.121 RON | 5.960.304 RON | 10 |
| 2021 | 6.785.286 RON | 345.652 RON | 6.110.029 RON | 3.944.337 RON | 8.229.520 RON | 6.063.828 RON | 12 |
| 2020 | 10.840.823 RON | 1.184.387 RON | 6.083.008 RON | 3.708.217 RON | 8.100.166 RON | 5.725.375 RON | 14 |
| 2019 | 6.351.129 RON | 491.793 RON | 9.920.446 RON | 3.734.917 RON | 11.256.731 RON | 4.667.668 RON | 14 |
| 2018 | 11.146.487 RON | 1.136.869 RON | 12.074.962 RON | 4.335.544 RON | 12.382.827 RON | 4.176.947 RON | 17 |
| 2017 | 11.498.380 RON | 1.576.366 RON | 7.630.724 RON | 2.516.718 RON | 8.776.100 RON | 3.038.162 RON | 14 |
| 2016 | 5.311.952 RON | 618.331 RON | 4.290.763 RON | 2.498.291 RON | 4.489.146 RON | 1.464.066 RON | 10 |
| 2015 | 4.523.683 RON | 829.910 RON | 2.387.460 RON | 2.258.216 RON | 2.567.299 RON | 1.146.684 RON | 13 |
| 2014 | 3.680.643 RON | 29.713 RON | 1.568.058 RON | 991.645 RON | 897.379 RON | 320.966 RON | 10 |
| 2013 | 2.135.333 RON | 167.902 RON | 1.521.756 RON | 1.185.940 RON | 627.069 RON | 291.253 RON | 11 |
| 2012 | 2.068.506 RON | 329.915 RON | 1.896.180 RON | 1.371.210 RON | 650.665 RON | 125.695 RON | 10 |
| 2011 | 1.541.441 RON | 179.881 RON | 1.852.148 RON | 1.323.906 RON | 315.975 RON | -203.790 RON | 6 |
| 2010 | 1.806.941 RON | -90.398 RON | 1.924.127 RON | 1.090.476 RON | 433.520 RON | -381.383 RON | 4 |
| 2009 | 901.194 RON | -422.031 RON | 2.106.373 RON | 1.208.558 RON | 577.149 RON | -290.985 RON | 4 |
| 2008 | 1.363.123 RON | 9.491 RON | 1.884.804 RON | 1.597.967 RON | 375.503 RON | 131.046 RON | 6 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 4.624.487 RON | 8.927.972 RON | 4.290.161 RON | 5.968.158 RON | 6.785.286 RON | 10.840.823 RON | 6.351.129 RON | 11.146.487 RON | 11.498.380 RON | 5.311.952 RON | 4.523.683 RON | 3.680.643 RON | 2.135.333 RON | 2.068.506 RON | 1.541.441 RON | 1.806.941 RON | 901.194 RON | 1.363.123 RON |
| Venituri totale | 5.085.592 RON | 10.575.926 RON | 4.316.888 RON | 6.622.317 RON | 7.029.644 RON | 12.563.653 RON | 7.027.786 RON | 11.404.940 RON | 11.793.739 RON | 5.542.152 RON | 4.856.236 RON | 3.848.443 RON | 2.277.490 RON | 2.073.259 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 4.850.219 RON | 8.582.184 RON | 3.898.087 RON | 6.444.437 RON | 6.620.878 RON | 11.157.466 RON | 6.441.406 RON | 10.044.515 RON | 9.925.588 RON | 4.820.361 RON | 4.022.620 RON | 3.791.786 RON | 2.083.606 RON | 1.739.116 RON | ||||
| Profit brut | 235.373 RON | 1.993.742 RON | 418.801 RON | 177.880 RON | 408.766 RON | 1.406.187 RON | 586.380 RON | 1.360.425 RON | 1.868.151 RON | 721.791 RON | 833.616 RON | 56.657 RON | 193.884 RON | 334.143 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 178.097 RON | 1.700.539 RON | 338.666 RON | 134.769 RON | 345.652 RON | 1.184.387 RON | 491.793 RON | 1.136.869 RON | 1.576.366 RON | 618.331 RON | 829.910 RON | 29.713 RON | 167.902 RON | 329.915 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 11.413.036 RON | 4.985.636 RON | 6.342.299 RON | 3.521.733 RON | 3.944.337 RON | 3.708.217 RON | 3.734.917 RON | 4.335.544 RON | 2.516.718 RON | 2.498.291 RON | 2.258.216 RON | 991.645 RON | 1.185.940 RON | 1.371.210 RON | ||||
| Active circulante | 1.058.225 RON | 8.313.449 RON | 12.413.108 RON | 9.461.121 RON | 8.229.520 RON | 8.100.166 RON | 11.256.731 RON | 12.382.827 RON | 8.776.100 RON | 4.489.146 RON | 2.567.299 RON | 897.379 RON | 627.069 RON | 650.665 RON | ||||
| Stocuri | 248.728 RON | 6.050.375 RON | 9.396.797 RON | 7.756.887 RON | 6.331.601 RON | 6.298.730 RON | 9.902.110 RON | 8.043.291 RON | 4.756.679 RON | 2.009.042 RON | 941.632 RON | 346.119 RON | 268.386 RON | 159.069 RON | ||||
| Creante | 793.496 RON | 2.234.259 RON | 2.970.267 RON | 1.671.584 RON | 1.855.971 RON | 1.731.734 RON | 1.327.955 RON | 4.302.970 RON | 3.993.615 RON | 2.446.754 RON | 1.605.104 RON | 445.574 RON | 267.528 RON | 443.848 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 16.001 RON | 28.815 RON | 46.044 RON | 32.650 RON | 41.948 RON | 69.702 RON | 26.666 RON | 36.566 RON | 25.806 RON | 33.350 RON | 20.563 RON | 105.686 RON | 91.155 RON | 47.748 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 8.477 RON | |||
| Datorii totale | 7.918.194 RON | 4.992.625 RON | 10.240.813 RON | 7.022.550 RON | 6.110.029 RON | 6.083.008 RON | 9.920.446 RON | 12.074.962 RON | 7.630.724 RON | 4.290.763 RON | 2.387.460 RON | 1.568.058 RON | 1.521.756 RON | 1.896.180 RON | ||||
| Venituri in avans | 1.332.682 RON | 1.776.910 RON | 2.221.137 RON | — | — | — | 403.534 RON | 466.462 RON | 623.932 RON | 1.232.608 RON | 1.291.371 RON | — | — | — | ||||
| Capitaluri proprii | 3.220.385 RON | 6.529.550 RON | 6.293.457 RON | 5.960.304 RON | 6.063.828 RON | 5.725.375 RON | 4.667.668 RON | 4.176.947 RON | 3.038.162 RON | 1.464.066 RON | 1.146.684 RON | 320.966 RON | 291.253 RON | 125.695 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 6 | 7 | 8 | 10 | 12 | 14 | 14 | 17 | 14 | 10 | 13 | 10 | 11 | 10 | 6 |
satul Luna de Sus, comuna Florești
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 1.608.939 RON |
| 2.143.900 RON |
| 1.268.049 RON |
| 1.675.685 RON |
| 1.429.058 RON |
| 2.227.848 RON |
| 1.684.347 RON |
| 1.658.275 RON |
| 179.881 RON |
| — |
| 0 RON |
| 17.410 RON |
| 0 RON |
| 83.948 RON |
| 416.298 RON |
| — |
| 179.881 RON |
| — |
| 0 RON |
| 9.491 RON |
| 0 RON |
| 90.398 RON |
| 422.031 RON |
| — |
| 1.323.906 RON |
| 1.090.476 RON |
| 1.208.558 RON |
| 1.597.967 RON |
| 315.975 RON |
| 433.520 RON |
| 577.149 RON |
| 375.503 RON |
| 43.470 RON |
| 49.067 RON |
| 61.621 RON |
| 120.137 RON |
| 248.820 RON |
| 317.828 RON |
| 489.954 RON |
| 201.790 RON |
| 23.685 RON |
| 66.625 RON |
| 25.574 RON |
| 53.576 RON |
| 18.748 RON |
| 29.681 RON |
| 42.380 RON |
| 1.852.148 RON |
| 1.924.127 RON |
| 2.106.373 RON |
| 1.884.804 RON |
| — |
| — |
| 0 RON |
| — |
| -203.790 RON |
| -381.383 RON |
| -290.985 RON |
| 131.046 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 4 |
| 4 |
| 6 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.