ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 180.668 RON | 29.538 RON | 200.954 RON | 0 RON | 204.048 RON | 3.094 RON | 0 |
| 2024 | 177.123 RON | 17.187 RON | 233.422 RON | — | 206.978 RON | -26.444 RON | — |
| 2023 | 186.637 RON | 24.558 RON | 243.860 RON | — | 200.228 RON | -43.632 RON | — |
| 2022 | 139.161 RON | 7.187 RON | 240.007 RON | — | 170.558 RON | -69.449 RON | — |
| 2021 | 128.751 RON | 14.789 RON | 240.918 RON | — | 164.315 RON | -76.603 RON | — |
| 2020 | 90.227 RON | 8.231 RON | 257.869 RON | — | 155.535 RON | -102.334 RON | — |
| 2019 | 118.101 RON | 8.691 RON | 291.185 RON | — | 150.204 RON | -140.981 RON | — |
| 2018 | 107.950 RON | 4.876 RON | 294.170 RON | — | 144.499 RON | -149.671 RON | — |
| 2017 | 123.699 RON | -13.872 RON | 288.395 RON | — | 125.041 RON | -163.354 RON | 1 |
| 2016 | 109.200 RON | -38.761 RON | 289.396 RON | — | 139.914 RON | -149.482 RON | 1 |
| 2015 | 128.851 RON | -14.086 RON | 229.003 RON | — | 115.359 RON | -112.617 RON | 1 |
| 2014 | 119.988 RON | -15.091 RON | 233.963 RON | — | 131.746 RON | -98.531 RON | 1 |
| 2013 | 138.503 RON | -5.944 RON | 226.299 RON | — | 133.017 RON | -83.440 RON | 2 |
| 2012 | 120.456 RON | -1.528 RON | 194.803 RON | — | 117.306 RON | -77.497 RON | 1 |
| 2011 | 136.104 RON | 53 RON | 171.578 RON | — | 90.918 RON | -75.969 RON | 2 |
| 2010 | 172.798 RON | -14.133 RON | 152.911 RON | 3.836 RON | 68.362 RON | -76.021 RON | 2 |
| 2009 | 183.576 RON | -19.984 RON | 153.713 RON | 4.916 RON | 79.933 RON | -61.888 RON | 3 |
| 2008 | 152.425 RON | -18.867 RON | 146.350 RON | 12.105 RON | 78.404 RON | -41.904 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 180.668 RON | 177.123 RON | 186.637 RON | 139.161 RON | 128.751 RON | 90.227 RON | 118.101 RON | 107.950 RON | 123.699 RON | 109.200 RON | 128.851 RON | 119.988 RON | 138.503 RON | 120.456 RON | 136.104 RON | 172.798 RON | 183.576 RON | 152.425 RON |
| Venituri totale | 180.668 RON | 177.317 RON | 187.147 RON | 139.161 RON | 128.751 RON | 90.227 RON | 118.101 RON | 107.950 RON | 123.699 RON | 109.200 RON | 128.851 RON | 119.774 RON | 146.551 RON | 120.456 RON | 137.719 RON | 179.371 RON | 183.576 RON | 152.427 RON |
| Cheltuieli totale | 145.658 RON | 156.856 RON | 157.915 RON | 127.799 RON | 110.100 RON | 79.289 RON | 105.867 RON | 99.860 RON | 135.547 RON | 145.778 RON | 139.071 RON | 131.272 RON | 148.544 RON | 121.984 RON | 137.666 RON | 190.279 RON | 200.693 RON | 171.294 RON |
| Profit brut | 35.010 RON | 20.461 RON | 29.232 RON | 11.362 RON | 18.651 RON | 10.938 RON | 12.234 RON | 8.090 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 53 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.848 RON | 36.578 RON | — | 11.498 RON | 1.993 RON | 1.528 RON | 0 RON | 10.908 RON | 17.117 RON | 18.867 RON |
| Profit net | 29.538 RON | 17.187 RON | 24.558 RON | 7.187 RON | 14.789 RON | 8.231 RON | 8.691 RON | 4.876 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 53 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.872 RON | 38.761 RON | 14.086 RON | 15.091 RON | 5.944 RON | 1.528 RON | 0 RON | 14.133 RON | 19.984 RON | 18.867 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.836 RON | 4.916 RON | 12.105 RON |
| Active circulante | 204.048 RON | 206.978 RON | 200.228 RON | 170.558 RON | 164.315 RON | 155.535 RON | 150.204 RON | 144.499 RON | 125.041 RON | 139.914 RON | 115.359 RON | 131.746 RON | 133.017 RON | 117.306 RON | 90.918 RON | 68.362 RON | 79.933 RON | 78.404 RON |
| Stocuri | 173.453 RON | 181.222 RON | 164.613 RON | 155.360 RON | 151.927 RON | 147.186 RON | 130.175 RON | 124.466 RON | 105.796 RON | 116.065 RON | 98.659 RON | 112.820 RON | 119.298 RON | 99.715 RON | 75.238 RON | 53.462 RON | 79.156 RON | 61.594 RON |
| Creante | 16.729 RON | 19.303 RON | 18.122 RON | 11.396 RON | 11.725 RON | 5.836 RON | 19.621 RON | 19.699 RON | 18.349 RON | 23.107 RON | 16.467 RON | 18.432 RON | 13.186 RON | 15.963 RON | 15.053 RON | 14.477 RON | -20 RON | 1.622 RON |
| Casa si conturi la banci | 13.866 RON | 6.453 RON | 17.493 RON | 3.802 RON | 663 RON | 2.513 RON | 408 RON | 334 RON | 896 RON | 742 RON | 233 RON | 494 RON | 533 RON | 1.628 RON | 627 RON | 423 RON | 797 RON | 15.188 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.027 RON | 3.686 RON | 9.842 RON | — | 4.691 RON | 4.692 RON | 6.976 RON | 13.937 RON |
| Datorii totale | 200.954 RON | 233.422 RON | 243.860 RON | 240.007 RON | 240.918 RON | 257.869 RON | 291.185 RON | 294.170 RON | 288.395 RON | 289.396 RON | 229.003 RON | 233.963 RON | 226.299 RON | 194.803 RON | 171.578 RON | 152.911 RON | 153.713 RON | 146.350 RON |
| Capitaluri proprii | 3.094 RON | -26.444 RON | -43.632 RON | -69.449 RON | -76.603 RON | -102.334 RON | -140.981 RON | -149.671 RON | -163.354 RON | -149.482 RON | -112.617 RON | -98.531 RON | -83.440 RON | -77.497 RON | -75.969 RON | -76.021 RON | -61.888 RON | -41.904 RON |
| Capital subscris varsat | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | — | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON | 600 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
4 contracte atribuite, in valoare de 1.056 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
4 contracte
1.056 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 07:14).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.