ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
magazin
satul Miceşti 127, comuna Tureni
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 92,86% |
| persoanăadministrator | 7,14% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.537.900 RON | -1.260 RON | 350.536 RON | 431.396 RON | 412.917 RON | 493.777 RON | 4 |
| 2024 | 2.166.442 RON | -8.280 RON | 165.860 RON | 151.387 RON | 509.510 RON | 495.037 RON | 4 |
| 2023 | 2.006.909 RON | 8.783 RON | 137.777 RON | 181.062 RON | 460.032 RON | 503.317 RON | 3 |
| 2022 | 1.807.013 RON | -34.185 RON | 164.118 RON | 220.926 RON | 437.725 RON | 494.533 RON | 3 |
| 2021 | 1.497.855 RON | 54.626 RON | 200.741 RON | 282.409 RON | 572.666 RON | 654.334 RON | 4 |
| 2020 | 1.529.064 RON | 159.551 RON | 58.342 RON | 136.133 RON | 553.498 RON | 631.289 RON | 4 |
| 2019 | 1.416.287 RON | -2.490 RON | 103.118 RON | 158.312 RON | 448.125 RON | 503.319 RON | 5 |
| 2018 | 1.282.382 RON | 53.424 RON | 90.164 RON | 195.881 RON | 400.092 RON | 505.809 RON | 5 |
| 2017 | 1.067.111 RON | 100.866 RON | 91.725 RON | 190.875 RON | 353.235 RON | 452.385 RON | 4 |
| 2016 | 981.068 RON | 73.598 RON | 105.456 RON | 190.480 RON | 266.495 RON | 351.519 RON | 4 |
| 2015 | 836.867 RON | 82.369 RON | 133.149 RON | 182.431 RON | 219.535 RON | 277.921 RON | 7 |
| 2014 | 841.349 RON | 86.854 RON | 145.005 RON | 172.692 RON | 158.761 RON | 195.552 RON | 7 |
| 2013 | 610.029 RON | 31.615 RON | 154.707 RON | 161.223 RON | 93.077 RON | 108.697 RON | 7 |
| 2012 | 567.657 RON | 13.489 RON | 157.756 RON | 156.681 RON | 69.052 RON | 77.081 RON | 7 |
| 2011 | 489.739 RON | -5.385 RON | 151.389 RON | 151.093 RON | 54.506 RON | 63.092 RON | 7 |
| 2010 | 491.878 RON | 30.447 RON | 147.518 RON | 132.830 RON | 82.143 RON | 68.477 RON | 7 |
| 2009 | 384.892 RON | -909 RON | 168.365 RON | 133.898 RON | 71.475 RON | 38.030 RON | 7 |
| 2008 | 348.206 RON | -12.652 RON | 147.691 RON | 35.110 RON | 64.857 RON | -47.240 RON | 7 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.537.900 RON | 2.166.442 RON | 2.006.909 RON | 1.807.013 RON | 1.497.855 RON | 1.529.064 RON | 1.416.287 RON | 1.282.382 RON | 1.067.111 RON | 981.068 RON | 836.867 RON | 841.349 RON | 610.029 RON | 567.657 RON | 489.739 RON | 491.878 RON | 384.892 RON | 348.206 RON |
| Venituri totale | 2.537.903 RON | 2.166.447 RON | 2.006.913 RON | 1.807.020 RON | 1.497.870 RON | 1.529.964 RON | 1.422.395 RON | 1.282.915 RON | 1.073.656 RON | 987.876 RON | 842.572 RON | 841.352 RON | 610.029 RON | 567.657 RON | 489.739 RON | 491.880 RON | 384.895 RON | 348.209 RON |
| Cheltuieli totale | 2.531.765 RON | 2.113.930 RON | 1.978.408 RON | 1.824.029 RON | 1.430.053 RON | 1.358.061 RON | 1.410.512 RON | 1.216.582 RON | 961.511 RON | 896.078 RON | 742.451 RON | 737.975 RON | 571.850 RON | 551.130 RON | 493.301 RON | 456.558 RON | 381.471 RON | 360.861 RON |
| Profit brut | 6.138 RON | 52.517 RON | 28.505 RON | 0 RON | 67.817 RON | 171.903 RON | 11.883 RON | 66.333 RON | 112.145 RON | 91.798 RON | 100.121 RON | 103.377 RON | 38.179 RON | 16.527 RON | 0 RON | 35.322 RON | 3.424 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.009 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.562 RON | — | — | 12.652 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 8.783 RON | 0 RON | 54.626 RON | 159.551 RON | 0 RON | 53.424 RON | 100.866 RON | 73.598 RON | 82.369 RON | 86.854 RON | 31.615 RON | 13.489 RON | 0 RON | 30.447 RON | — | — |
| Pierdere neta | 1.260 RON | 8.280 RON | 0 RON | 34.185 RON | 0 RON | 0 RON | 2.490 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.385 RON | — | 909 RON | 12.652 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 431.396 RON | 151.387 RON | 181.062 RON | 220.926 RON | 282.409 RON | 136.133 RON | 158.312 RON | 195.881 RON | 190.875 RON | 190.480 RON | 182.431 RON | 172.692 RON | 161.223 RON | 156.681 RON | 151.093 RON | 132.830 RON | 133.898 RON | 35.110 RON |
| Active circulante | 412.917 RON | 509.510 RON | 460.032 RON | 437.725 RON | 572.666 RON | 553.498 RON | 448.125 RON | 400.092 RON | 353.235 RON | 266.495 RON | 219.535 RON | 158.761 RON | 93.077 RON | 69.052 RON | 54.506 RON | 82.143 RON | 71.475 RON | 64.857 RON |
| Stocuri | 344.589 RON | 460.985 RON | 408.252 RON | 367.889 RON | 488.052 RON | 385.973 RON | 385.659 RON | 348.023 RON | 302.098 RON | 217.100 RON | 133.380 RON | 75.197 RON | 24.323 RON | 21.709 RON | 18.929 RON | 29.444 RON | 49.850 RON | 31.520 RON |
| Creante | 29.194 RON | 32.125 RON | 34.544 RON | 14.229 RON | 44.362 RON | 64.789 RON | 32.241 RON | 33.851 RON | 21.056 RON | 19.841 RON | 67.853 RON | 64.386 RON | 66.055 RON | 46.882 RON | 34.602 RON | 35.848 RON | 4.328 RON | 10.903 RON |
| Casa si conturi la banci | 39.134 RON | 16.400 RON | 17.236 RON | 55.607 RON | 40.252 RON | 102.736 RON | 30.225 RON | 18.218 RON | 30.081 RON | 29.554 RON | 18.302 RON | 19.178 RON | 2.699 RON | 461 RON | 975 RON | 16.851 RON | 17.297 RON | 22.434 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 9.104 RON | 9.104 RON | 9.104 RON | 9.104 RON | 8.882 RON | 1.022 RON | 1.022 RON | 484 RON |
| Datorii totale | 350.536 RON | 165.860 RON | 137.777 RON | 164.118 RON | 200.741 RON | 58.342 RON | 103.118 RON | 90.164 RON | 91.725 RON | 105.456 RON | 133.149 RON | 145.005 RON | 154.707 RON | 157.756 RON | 151.389 RON | 147.518 RON | 168.365 RON | 147.691 RON |
| Capitaluri proprii | 493.777 RON | 495.037 RON | 503.317 RON | 494.533 RON | 654.334 RON | 631.289 RON | 503.319 RON | 505.809 RON | 452.385 RON | 351.519 RON | 277.921 RON | 195.552 RON | 108.697 RON | 77.081 RON | 63.092 RON | 68.477 RON | 38.030 RON | -47.240 RON |
| Capital subscris varsat | 206 RON | 206 RON | 206 RON | 206 RON | 206 RON | 206 RON | 206 RON | 206 RON | 206 RON | 206 RON | — | 206 RON | 206 RON | 206 RON | 206 RON | 206 RON | 206 RON | 206 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
175 de contracte atribuite, in valoare de 724.905 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 713.647 lei.
Achizitii directe
172 de contracte
713.475 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
11.430 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 07:19).