Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 431.048 RON | 38.548 RON | 22.300 RON | 30.029 RON | 157.988 RON | 165.717 RON | 1 |
| 2024 | 374.498 RON | 46.733 RON | 16.955 RON | 25.406 RON | 118.718 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
comuna Unirea
| 127.169 RON |
| 1 |
| 2023 | 304.155 RON | 2.207 RON | 15.792 RON | 24.359 RON | 71.869 RON | 80.436 RON | 1 |
| 2022 | 420.691 RON | 16.444 RON | 5.205 RON | 23.192 RON | 77.243 RON | 95.230 RON | 1 |
| 2021 | 1.207.249 RON | 23.610 RON | 28.987 RON | 24.558 RON | 113.215 RON | 108.786 RON | 5 |
| 2020 | 388.577 RON | 23.645 RON | 30.063 RON | 13.648 RON | 129.091 RON | 112.676 RON | 1 |
| 2019 | 249.082 RON | 26.043 RON | 6.064 RON | 13.648 RON | 101.447 RON | 109.031 RON | 1 |
| 2018 | 249.180 RON | 19.886 RON | 21.846 RON | 13.648 RON | 111.117 RON | 102.988 RON | 1 |
| 2017 | 204.868 RON | 11.790 RON | 29.232 RON | 15.194 RON | 119.577 RON | 105.602 RON | 1 |
| 2016 | 220.362 RON | 14.383 RON | 25.284 RON | 15.518 RON | 103.579 RON | 93.813 RON | 1 |
| 2015 | 240.876 RON | -6.404 RON | 28.307 RON | 25.374 RON | 82.363 RON | 79.430 RON | 2 |
| 2014 | 221.004 RON | -4.697 RON | 17.377 RON | 47.266 RON | 55.945 RON | 85.834 RON | 2 |
| 2013 | 197.771 RON | -34.172 RON | 27.590 RON | 69.386 RON | 51.534 RON | 93.330 RON | 2 |
| 2012 | 221.521 RON | 2.535 RON | 20.705 RON | 92.750 RON | 55.457 RON | 127.502 RON | 1 |
| 2011 | 274.629 RON | 17.718 RON | 41.646 RON | 42.874 RON | 121.939 RON | 123.167 RON | 2 |
| 2010 | 374.527 RON | 20.625 RON | 51.858 RON | 58.867 RON | 86.833 RON | 93.842 RON | 2 |
| 2009 | 373.401 RON | 23.837 RON | 99.921 RON | 73.000 RON | 100.138 RON | 73.217 RON | 2 |
| 2008 | 379.892 RON | 22.492 RON | 99.134 RON | 85.301 RON | 59.696 RON | 45.863 RON | 3 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 431.048 RON | 374.498 RON | 304.155 RON | 420.691 RON | 1.207.249 RON | 388.577 RON | 249.082 RON | 249.180 RON | 204.868 RON | 220.362 RON | 240.876 RON | 221.004 RON | 197.771 RON | 221.521 RON | 274.629 RON | 374.527 RON | 373.401 RON | 379.892 RON |
| Venituri totale | 437.687 RON | 378.057 RON | 314.176 RON | 420.698 RON | 1.207.901 RON | 391.367 RON | 251.460 RON | 251.498 RON | 205.186 RON | 225.247 RON | 241.489 RON | 226.291 RON | 200.788 RON | 228.305 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 392.020 RON | 325.826 RON | 308.890 RON | 398.524 RON | 1.172.454 RON | 361.218 RON | 222.902 RON | 229.098 RON | 191.345 RON | 206.359 RON | 240.638 RON | 224.311 RON | 229.271 RON | 224.760 RON | ||||
| Profit brut | 45.667 RON | 52.231 RON | 5.286 RON | 22.174 RON | 35.447 RON | 30.149 RON | 28.558 RON | 22.400 RON | 13.841 RON | 18.888 RON | 851 RON | 1.980 RON | 0 RON | 3.545 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 28.483 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 38.548 RON | 46.733 RON | 2.207 RON | 16.444 RON | 23.610 RON | 23.645 RON | 26.043 RON | 19.886 RON | 11.790 RON | 14.383 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.535 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.404 RON | 4.697 RON | 34.172 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 30.029 RON | 25.406 RON | 24.359 RON | 23.192 RON | 24.558 RON | 13.648 RON | 13.648 RON | 13.648 RON | 15.194 RON | 15.518 RON | 25.374 RON | 47.266 RON | 69.386 RON | 92.750 RON | ||||
| Active circulante | 157.988 RON | 118.718 RON | 71.869 RON | 77.243 RON | 113.215 RON | 129.091 RON | 101.447 RON | 111.117 RON | 119.577 RON | 103.579 RON | 82.363 RON | 55.945 RON | 51.534 RON | 55.457 RON | ||||
| Stocuri | 32.418 RON | 29.569 RON | 24.861 RON | 23.544 RON | 19.237 RON | 30.659 RON | 27.294 RON | 21.033 RON | 31.071 RON | 22.231 RON | 19.328 RON | 27.175 RON | 44.231 RON | 42.560 RON | ||||
| Creante | 788 RON | 40 RON | 1.599 RON | 1.266 RON | 12.459 RON | — | 6.220 RON | 14.260 RON | 20.898 RON | 19.644 RON | 20.686 RON | 117 RON | 814 RON | 1.141 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 124.782 RON | 89.109 RON | 45.409 RON | 52.433 RON | 81.519 RON | 98.432 RON | 67.933 RON | 75.824 RON | 67.608 RON | 61.704 RON | 42.349 RON | 28.653 RON | 6.489 RON | 11.756 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 69 RON | 63 RON | — | — | — | — | — | — | |||
| Datorii totale | 22.300 RON | 16.955 RON | 15.792 RON | 5.205 RON | 28.987 RON | 30.063 RON | 6.064 RON | 21.846 RON | 29.232 RON | 25.284 RON | 28.307 RON | 17.377 RON | 27.590 RON | 20.705 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 165.717 RON | 127.169 RON | 80.436 RON | 95.230 RON | 108.786 RON | 112.676 RON | 109.031 RON | 102.988 RON | 105.602 RON | 93.813 RON | 79.430 RON | 85.834 RON | 93.330 RON | 127.502 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | — | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 282.785 RON |
| 364.739 RON |
| 383.817 RON |
| 380.734 RON |
| 260.388 RON |
| 337.614 RON |
| 354.365 RON |
| 352.789 RON |
| 22.397 RON |
| 27.125 RON |
| 29.452 RON |
| 27.945 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 17.718 RON |
| 20.625 RON |
| 23.837 RON |
| 22.492 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 42.874 RON |
| 58.867 RON |
| 73.000 RON |
| 85.301 RON |
| 121.939 RON |
| 86.833 RON |
| 100.138 RON |
| 59.696 RON |
| 57.677 RON |
| 44.430 RON |
| 56.181 RON |
| 19.224 RON |
| 860 RON |
| 2.426 RON |
| 30.817 RON |
| 35.396 RON |
| 63.402 RON |
| 39.977 RON |
| 13.140 RON |
| 5.076 RON |
| — |
| — |
| — |
| 41.646 RON |
| 51.858 RON |
| 99.921 RON |
| 99.134 RON |
| 123.167 RON |
| 93.842 RON |
| 73.217 RON |
| 45.863 RON |
| 200 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 2 |
| 2 |
| 3 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| persoanăadministrator |
| — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.