ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
bl. B 2-1, sc. B-C, parter
satul Prejmer, com. Prejmer
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.522.876 RON | 194.891 RON | 1.540.315 RON | 1.664.469 RON | 644.956 RON | 772.073 RON | 27 |
| 2024 | 2.835.072 RON | 77.337 RON | 1.416.202 RON | 1.376.626 RON | 564.824 RON | 577.182 RON | 26 |
| 2023 | 2.487.907 RON | 66.986 RON | 1.517.895 RON | 1.471.003 RON | 545.825 RON | 499.845 RON | 28 |
| 2022 | 2.256.074 RON | 20.815 RON | 1.624.805 RON | 1.601.382 RON | 489.399 RON | 466.057 RON | 32 |
| 2021 | 2.187.465 RON | 4.778 RON | 1.682.031 RON | 1.644.058 RON | 482.484 RON | 445.242 RON | 35 |
| 2020 | 1.660.600 RON | 83.385 RON | 721.174 RON | 663.813 RON | 494.771 RON | 440.464 RON | 35 |
| 2019 | 1.747.857 RON | 498.318 RON | 631.677 RON | 534.418 RON | 444.086 RON | 357.079 RON | 30 |
| 2018 | 1.469.838 RON | 12.924 RON | 1.226.534 RON | 617.066 RON | 451.946 RON | -141.239 RON | 28 |
| 2017 | 1.250.640 RON | -222.768 RON | 1.210.523 RON | 671.210 RON | 377.989 RON | -154.163 RON | 23 |
| 2016 | 1.064.429 RON | -185.733 RON | 845.220 RON | 553.684 RON | 358.824 RON | 68.605 RON | 20 |
| 2015 | 943.500 RON | -108.606 RON | 465.597 RON | 396.836 RON | 312.484 RON | 254.338 RON | 17 |
| 2014 | 758.765 RON | -122.613 RON | 273.304 RON | 334.926 RON | 296.537 RON | 362.944 RON | 16 |
| 2013 | 672.261 RON | -205.188 RON | 312.176 RON | 353.174 RON | 302.043 RON | 355.557 RON | 17 |
| 2012 | 791.603 RON | -336.580 RON | 967.922 RON | 234.880 RON | 263.255 RON | -429.255 RON | 15 |
| 2011 | 779.068 RON | 2.876 RON | 797.965 RON | 434.923 RON | 270.159 RON | -92.675 RON | 14 |
| 2010 | 995.945 RON | -28.009 RON | 815.822 RON | 429.100 RON | 289.986 RON | -95.551 RON | 14 |
| 2009 | 1.053.129 RON | 45.204 RON | 655.452 RON | 402.999 RON | 182.608 RON | -67.541 RON | 12 |
| 2008 | 861.086 RON | -26.850 RON | 555.729 RON | 313.466 RON | 120.492 RON | -112.745 RON | 18 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.522.876 RON | 2.835.072 RON | 2.487.907 RON | 2.256.074 RON | 2.187.465 RON | 1.660.600 RON | 1.747.857 RON | 1.469.838 RON | 1.250.640 RON | 1.064.429 RON | 943.500 RON | 758.765 RON | 672.261 RON | 791.603 RON | 779.068 RON | 995.945 RON | 1.053.129 RON | 861.086 RON |
| Venituri totale | 5.819.692 RON | 4.911.974 RON | 4.621.266 RON | 4.574.620 RON | 4.404.158 RON | 3.710.773 RON | 4.003.032 RON | 2.997.761 RON | 2.258.872 RON | 1.968.834 RON | 1.692.535 RON | 1.421.495 RON | 1.187.034 RON | 1.377.940 RON | 1.507.138 RON | 1.662.785 RON | 1.821.165 RON | 1.295.844 RON |
| Cheltuieli totale | 5.593.140 RON | 4.821.799 RON | 4.524.358 RON | 4.529.447 RON | 4.375.240 RON | 3.613.891 RON | 3.478.815 RON | 2.966.033 RON | 2.481.640 RON | 2.154.567 RON | 1.801.141 RON | 1.544.108 RON | 1.392.222 RON | 1.714.520 RON | 1.504.262 RON | 1.684.344 RON | 1.770.228 RON | 1.322.694 RON |
| Profit brut | 226.552 RON | 90.175 RON | 96.908 RON | 45.173 RON | 28.918 RON | 96.882 RON | 524.217 RON | 31.728 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.876 RON | — | 50.937 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 222.768 RON | 185.733 RON | — | 122.613 RON | 205.188 RON | 336.580 RON | 0 RON | 21.559 RON | — | 26.850 RON |
| Profit net | 194.891 RON | 77.337 RON | 66.986 RON | 20.815 RON | 4.778 RON | 83.385 RON | 498.318 RON | 12.924 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.876 RON | — | 45.204 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 222.768 RON | 185.733 RON | 108.606 RON | 122.613 RON | 205.188 RON | 336.580 RON | 0 RON | 28.009 RON | — | 26.850 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.664.469 RON | 1.376.626 RON | 1.471.003 RON | 1.601.382 RON | 1.644.058 RON | 663.813 RON | 534.418 RON | 617.066 RON | 671.210 RON | 553.684 RON | 396.836 RON | 334.926 RON | 353.174 RON | 234.880 RON | 434.923 RON | 429.100 RON | 402.999 RON | 313.466 RON |
| Active circulante | 644.956 RON | 564.824 RON | 545.825 RON | 489.399 RON | 482.484 RON | 494.771 RON | 444.086 RON | 451.946 RON | 377.989 RON | 358.824 RON | 312.484 RON | 296.537 RON | 302.043 RON | 263.255 RON | 270.159 RON | 289.986 RON | 182.608 RON | 120.492 RON |
| Stocuri | 445.121 RON | 442.620 RON | 436.072 RON | 429.924 RON | 389.676 RON | 336.005 RON | 395.875 RON | 402.541 RON | 335.468 RON | 345.621 RON | 302.793 RON | 282.975 RON | 284.444 RON | 251.209 RON | 235.886 RON | 275.762 RON | 155.534 RON | 116.845 RON |
| Creante | 161.033 RON | 87.234 RON | 87.843 RON | 7.900 RON | 15.447 RON | 13.468 RON | 13.978 RON | 7.127 RON | 11.988 RON | 2.219 RON | 2.000 RON | 2.600 RON | 13.601 RON | 5.671 RON | 4.015 RON | 5.027 RON | 15.196 RON | 1.168 RON |
| Casa si conturi la banci | 38.802 RON | 34.970 RON | 21.910 RON | 51.575 RON | 77.361 RON | 145.298 RON | 34.233 RON | 42.278 RON | 30.533 RON | 10.984 RON | 7.691 RON | 10.962 RON | 3.998 RON | 6.375 RON | 30.258 RON | 9.197 RON | 11.878 RON | 2.479 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.963 RON | 51.934 RON | 912 RON | 81 RON | 731 RON | 3.054 RON | 10.252 RON | 16.283 RON | 7.161 RON | 1.317 RON | 10.615 RON | 4.785 RON | 12.516 RON | 40.532 RON | 208 RON | 1.185 RON | 2.304 RON | 9.026 RON |
| Datorii totale | 1.540.315 RON | 1.416.202 RON | 1.517.895 RON | 1.624.805 RON | 1.682.031 RON | 721.174 RON | 631.677 RON | 1.226.534 RON | 1.210.523 RON | 845.220 RON | 465.597 RON | 273.304 RON | 312.176 RON | 967.922 RON | 797.965 RON | 815.822 RON | 655.452 RON | 555.729 RON |
| Capitaluri proprii | 772.073 RON | 577.182 RON | 499.845 RON | 466.057 RON | 445.242 RON | 440.464 RON | 357.079 RON | -141.239 RON | -154.163 RON | 68.605 RON | 254.338 RON | 362.944 RON | 355.557 RON | -429.255 RON | -92.675 RON | -95.551 RON | -67.541 RON | -112.745 RON |
| Capital subscris varsat | 350.200 RON | 350.200 RON | 350.200 RON | 350.200 RON | 350.200 RON | 350.200 RON | 350.200 RON | 350.200 RON | 350.200 RON | 350.200 RON | — | 350.200 RON | 350.200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 27 | 26 | 28 | 32 | 35 | 35 | 30 | 28 | 23 | 20 | 17 | 16 | 17 | 15 | 14 | 14 | 12 | 18 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
4 contracte atribuite, in valoare de 19.890 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 17.809 lei.
Achizitii directe
3 contracte
17.806 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
2.084 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.587 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.278 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.587 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.149 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 04:55).