ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 80% |
| persoană | 20% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 147 RON | 251 RON | 0 RON | 7.362 RON | 7.111 RON | 0 |
| 2024 | 157.139 RON | 67.053 RON | 140.943 RON | — | 269.023 RON | 129.016 RON | 1 |
| 2023 | 201.310 RON | 130.882 RON | 45.352 RON | 6.962 RON | 499.051 RON | 461.964 RON | 1 |
| 2022 | 172.901 RON | 74.269 RON | 54.134 RON | 12.680 RON | 370.441 RON | 331.082 RON | 1 |
| 2021 | 188.706 RON | 87.048 RON | 26.401 RON | 23.565 RON | 257.888 RON | 256.814 RON | 1 |
| 2020 | 148.660 RON | 71.676 RON | 132.994 RON | 27.477 RON | 274.347 RON | 169.766 RON | 1 |
| 2019 | 137.055 RON | 35.937 RON | 170.185 RON | 37.695 RON | 229.644 RON | 98.090 RON | 1 |
| 2018 | 101.757 RON | 644 RON | 179.198 RON | 10.788 RON | 229.627 RON | 62.153 RON | 1 |
| 2017 | 92.359 RON | 1.574 RON | 283.933 RON | 21.332 RON | 323.173 RON | 61.508 RON | 1 |
| 2016 | 92.901 RON | 16.942 RON | 307.957 RON | 26.643 RON | 356.812 RON | 76.876 RON | 1 |
| 2015 | 80.228 RON | -11.868 RON | 301.798 RON | 37.779 RON | 322.755 RON | 59.934 RON | 1 |
| 2014 | 168.007 RON | -36.804 RON | 313.378 RON | 51.113 RON | 332.083 RON | 71.802 RON | 1 |
| 2013 | 244.375 RON | -16.812 RON | 311.336 RON | 86.940 RON | 330.164 RON | 108.607 RON | 3 |
| 2012 | 168.355 RON | -31.572 RON | 307.569 RON | 107.885 RON | 316.870 RON | 119.191 RON | 4 |
| 2011 | 291.454 RON | -24.823 RON | 260.141 RON | 131.485 RON | 278.123 RON | 150.762 RON | 5 |
| 2010 | 264.962 RON | 3.069 RON | 248.760 RON | 115.101 RON | 308.269 RON | 177.050 RON | 5 |
| 2009 | 277.887 RON | 970 RON | 224.121 RON | 114.751 RON | 281.894 RON | 173.981 RON | 4 |
| 2008 | 406.826 RON | 59.567 RON | 213.889 RON | 139.901 RON | 246.219 RON | 173.011 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 157.139 RON | 201.310 RON | 172.901 RON | 188.706 RON | 148.660 RON | 137.055 RON | 101.757 RON | 92.359 RON | 92.901 RON | 80.228 RON | 168.007 RON | 244.375 RON | 168.355 RON | 291.454 RON | 264.962 RON | 277.887 RON | 406.826 RON |
| Venituri totale | 6.937 RON | 212.200 RON | 212.525 RON | 175.308 RON | 184.924 RON | 158.071 RON | 119.234 RON | 97.798 RON | 114.041 RON | 105.434 RON | 94.032 RON | 94.737 RON | 226.418 RON | 216.221 RON | 280.960 RON | 303.458 RON | 319.516 RON | 392.807 RON |
| Cheltuieli totale | 6.763 RON | 142.986 RON | 79.903 RON | 99.569 RON | 96.215 RON | 84.961 RON | 81.912 RON | 96.149 RON | 111.426 RON | 86.632 RON | 103.490 RON | 126.500 RON | 235.767 RON | 247.793 RON | 305.783 RON | 295.514 RON | 313.711 RON | 321.317 RON |
| Profit brut | 174 RON | 69.214 RON | 132.622 RON | 75.739 RON | 88.709 RON | 73.110 RON | 37.322 RON | 1.649 RON | 2.615 RON | 18.802 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.944 RON | 5.805 RON | 71.490 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 31.763 RON | 9.349 RON | 31.572 RON | 24.823 RON | — | — | — |
| Profit net | 147 RON | 67.053 RON | 130.882 RON | 74.269 RON | 87.048 RON | 71.676 RON | 35.937 RON | 644 RON | 1.574 RON | 16.942 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.069 RON | 970 RON | 59.567 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.868 RON | 36.804 RON | 16.812 RON | 31.572 RON | 24.823 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | 6.962 RON | 12.680 RON | 23.565 RON | 27.477 RON | 37.695 RON | 10.788 RON | 21.332 RON | 26.643 RON | 37.779 RON | 51.113 RON | 86.940 RON | 107.885 RON | 131.485 RON | 115.101 RON | 114.751 RON | 139.901 RON |
| Active circulante | 7.362 RON | 269.023 RON | 499.051 RON | 370.441 RON | 257.888 RON | 274.347 RON | 229.644 RON | 229.627 RON | 323.173 RON | 356.812 RON | 322.755 RON | 332.083 RON | 330.164 RON | 316.870 RON | 278.123 RON | 308.269 RON | 281.894 RON | 246.219 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 67.832 RON | 62.551 RON | 61.394 RON | 71.431 RON | 62.394 RON | 82.839 RON | 91.800 RON | 116.794 RON | 119.271 RON | 112.592 RON | 172.252 RON | 246.914 RON | 231.006 RON | 183.349 RON | 129.928 RON | 103.027 RON |
| Creante | 2.207 RON | 10.337 RON | 33.755 RON | 27.533 RON | 43.922 RON | 42.422 RON | 49.213 RON | 32.502 RON | 28.733 RON | 43.643 RON | 42.213 RON | 51.744 RON | 73.008 RON | 30.504 RON | 38.914 RON | 30.151 RON | 64.278 RON | 28.086 RON |
| Casa si conturi la banci | 5.155 RON | 258.686 RON | 307.489 RON | 190.382 RON | 152.572 RON | 160.494 RON | 118.037 RON | 114.286 RON | 202.640 RON | 196.375 RON | 161.271 RON | 167.747 RON | 84.904 RON | 39.452 RON | 8.203 RON | 94.769 RON | 87.688 RON | 115.106 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 936 RON | 1.303 RON | 2.095 RON | 1.762 RON | 936 RON | 936 RON | 936 RON | 936 RON | 1.378 RON | 1.198 RON | 1.984 RON | 2.839 RON | 2.005 RON | 1.295 RON | 2.440 RON | 1.457 RON | 780 RON |
| Datorii totale | 251 RON | 140.943 RON | 45.352 RON | 54.134 RON | 26.401 RON | 132.994 RON | 170.185 RON | 179.198 RON | 283.933 RON | 307.957 RON | 301.798 RON | 313.378 RON | 311.336 RON | 307.569 RON | 260.141 RON | 248.760 RON | 224.121 RON | 213.889 RON |
| Capitaluri proprii | 7.111 RON | 129.016 RON | 461.964 RON | 331.082 RON | 256.814 RON | 169.766 RON | 98.090 RON | 62.153 RON | 61.508 RON | 76.876 RON | 59.934 RON | 71.802 RON | 108.607 RON | 119.191 RON | 150.762 RON | 177.050 RON | 173.981 RON | 173.011 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 101.250 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
101.250 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 17:36).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.