ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 99,99% |
| persoană | 0,01% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27.350 RON | -12.674 RON | 33.849 RON | 0 RON | 60.199 RON | 26.396 RON | 1 |
| 2024 | 94.668 RON | 2.915 RON | 69.277 RON | — | 352.092 RON | 284.070 RON | 1 |
| 2023 | 540.359 RON | 5.425 RON | 128.015 RON | 16.981 RON | 537.893 RON | 429.300 RON | 4 |
| 2022 | 4.519.815 RON | 529.629 RON | 737.190 RON | 140.783 RON | 1.264.777 RON | 670.784 RON | 5 |
| 2021 | 13.746.237 RON | 1.004.814 RON | 116.159 RON | 331.403 RON | 927.460 RON | 1.145.969 RON | 8 |
| 2020 | 16.406.163 RON | 1.780.590 RON | 3.922.684 RON | 295.272 RON | 5.548.413 RON | 1.921.745 RON | 7 |
| 2019 | 8.396.046 RON | 718.551 RON | 258.797 RON | 400.752 RON | 717.471 RON | 859.706 RON | 4 |
| 2018 | 689.180 RON | 126.725 RON | 103.633 RON | 50.280 RON | 259.513 RON | 217.675 RON | 4 |
| 2017 | 274.568 RON | 4.426 RON | 141.860 RON | 73.813 RON | 149.333 RON | 86.191 RON | 3 |
| 2016 | 8.209.495 RON | 639.759 RON | 583.225 RON | 148.678 RON | 1.213.027 RON | 780.915 RON | 55 |
| 2015 | 10.904.230 RON | 1.352.552 RON | 1.257.284 RON | 185.805 RON | 2.429.305 RON | 1.377.383 RON | 66 |
| 2014 | 8.446.721 RON | 1.445.525 RON | 2.530.364 RON | 449.487 RON | 2.102.542 RON | 24.830 RON | 61 |
| 2013 | 6.502.323 RON | 860.367 RON | 3.734.732 RON | 123.359 RON | 2.228.125 RON | -1.377.206 RON | 62 |
| 2012 | 5.515.569 RON | 356.501 RON | 295.453 RON | 177.227 RON | 1.361.368 RON | 1.242.427 RON | 53 |
| 2011 | 3.389.097 RON | 222.451 RON | 346.482 RON | 148.845 RON | 1.084.772 RON | 885.925 RON | 31 |
| 2010 | 1.789.563 RON | -537.435 RON | 304.754 RON | 185.145 RON | 795.654 RON | 674.333 RON | 23 |
| 2009 | 2.146.786 RON | -678.814 RON | 3.884.200 RON | 298.295 RON | 1.240.393 RON | -2.341.472 RON | 19 |
| 2008 | 2.939.103 RON | -251.148 RON | 3.601.979 RON | 457.455 RON | 1.473.339 RON | -1.662.659 RON | 24 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 27.350 RON | 94.668 RON | 540.359 RON | 4.519.815 RON | 13.746.237 RON | 16.406.163 RON | 8.396.046 RON | 689.180 RON | 274.568 RON | 8.209.495 RON | 10.904.230 RON | 8.446.721 RON | 6.502.323 RON | 5.515.569 RON | 3.389.097 RON | 1.789.563 RON | 2.146.786 RON | 2.939.103 RON |
| Venituri totale | 27.350 RON | 393.703 RON | 681.143 RON | 4.537.637 RON | 13.772.277 RON | 16.407.712 RON | 8.434.156 RON | 691.747 RON | 355.573 RON | 8.644.887 RON | 10.986.459 RON | 8.258.645 RON | 7.404.204 RON | 5.591.985 RON | 3.415.570 RON | 1.733.396 RON | 2.298.131 RON | 3.138.208 RON |
| Cheltuieli totale | 40.024 RON | 390.157 RON | 669.764 RON | 3.926.025 RON | 12.617.156 RON | 14.354.185 RON | 7.625.715 RON | 558.130 RON | 349.803 RON | 7.901.880 RON | 9.399.395 RON | 6.550.161 RON | 6.375.255 RON | 5.235.484 RON | 3.168.710 RON | 2.264.381 RON | 2.971.212 RON | 3.354.711 RON |
| Profit brut | 0 RON | 3.546 RON | 11.379 RON | 611.612 RON | 1.155.121 RON | 2.053.527 RON | 808.441 RON | 133.617 RON | 5.770 RON | 743.007 RON | 1.587.064 RON | 1.708.484 RON | 1.028.949 RON | 356.501 RON | 246.860 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 12.674 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 530.985 RON | 673.081 RON | 216.503 RON |
| Profit net | 0 RON | 2.915 RON | 5.425 RON | 529.629 RON | 1.004.814 RON | 1.780.590 RON | 718.551 RON | 126.725 RON | 4.426 RON | 639.759 RON | 1.352.552 RON | 1.445.525 RON | 860.367 RON | 356.501 RON | 222.451 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 12.674 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 537.435 RON | 678.814 RON | 251.148 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | 16.981 RON | 140.783 RON | 331.403 RON | 295.272 RON | 400.752 RON | 50.280 RON | 73.813 RON | 148.678 RON | 185.805 RON | 449.487 RON | 123.359 RON | 177.227 RON | 148.845 RON | 185.145 RON | 298.295 RON | 457.455 RON |
| Active circulante | 60.199 RON | 352.092 RON | 537.893 RON | 1.264.777 RON | 927.460 RON | 5.548.413 RON | 717.471 RON | 259.513 RON | 149.333 RON | 1.213.027 RON | 2.429.305 RON | 2.102.542 RON | 2.228.125 RON | 1.361.368 RON | 1.084.772 RON | 795.654 RON | 1.240.393 RON | 1.473.339 RON |
| Stocuri | 0 RON | 4.172 RON | 13.452 RON | 172 RON | — | — | — | — | 31.246 RON | — | 16.575 RON | 192.945 RON | 870.781 RON | 68.844 RON | 47.547 RON | 47.546 RON | 271.043 RON | 165.976 RON |
| Creante | 53.995 RON | 346.103 RON | 477.933 RON | 370.444 RON | 866.387 RON | 1.663.564 RON | 389.332 RON | 120.694 RON | 80.457 RON | 1.183.076 RON | 1.489.569 RON | 1.477.539 RON | 1.247.411 RON | 931.192 RON | 1.017.441 RON | 718.392 RON | 663.981 RON | 869.161 RON |
| Casa si conturi la banci | 6.204 RON | 1.817 RON | 46.508 RON | 894.161 RON | 61.073 RON | 3.884.849 RON | 328.139 RON | 138.819 RON | 37.630 RON | 29.951 RON | 923.161 RON | 432.058 RON | 109.933 RON | 361.332 RON | 19.784 RON | 29.716 RON | 305.369 RON | 438.202 RON |
| Cheltuieli in avans | 46 RON | 1.255 RON | 2.441 RON | 2.414 RON | 3.265 RON | 744 RON | 280 RON | 11.515 RON | 4.905 RON | 2.435 RON | 19.557 RON | 3.165 RON | 6.042 RON | 1.785 RON | 1.290 RON | 788 RON | 6.540 RON | 11.026 RON |
| Datorii totale | 33.849 RON | 69.277 RON | 128.015 RON | 737.190 RON | 116.159 RON | 3.922.684 RON | 258.797 RON | 103.633 RON | 141.860 RON | 583.225 RON | 1.257.284 RON | 2.530.364 RON | 3.734.732 RON | 295.453 RON | 346.482 RON | 304.754 RON | 3.884.200 RON | 3.601.979 RON |
| Provizioane | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON | 2.500 RON |
| Capitaluri proprii | 26.396 RON | 284.070 RON | 429.300 RON | 670.784 RON | 1.145.969 RON | 1.921.745 RON | 859.706 RON | 217.675 RON | 86.191 RON | 780.915 RON | 1.377.383 RON | 24.830 RON | -1.377.206 RON | 1.242.427 RON | 885.925 RON | 674.333 RON | -2.341.472 RON | -1.662.659 RON |
| Capital subscris varsat | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 3.580.000 RON | 3.579.999 RON | 3.573.500 RON | 20.260 RON | 20.260 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 4 | 5 | 8 | 7 | 4 | 4 | 3 | 55 | 66 | 61 | 62 | 53 | 31 | 23 | 19 | 24 |
6 contracte atribuite, in valoare de 200.000 lei
Valoarea insumeaza achizitiile directe si pe cele offline. Licitatiile publice intra la numar, dar nu la valoare: plafonul unui acord-cadru nu e bani incasati.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 200.004 lei.
Achizitii directe
4 contracte
200.000 lei
Licitatii publice
2 contracte
valoare nepublicata
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 07:19).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
STOIAN CONSTRUCTII SI INTERIOARE SRLCUI 11633571 | 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
COMPLET PERFECT CONSTRUCT SRLCUI 31212844 | 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
ART & KRAFT CONSTRUCT SRLCUI 37455656 | 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.