ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
et. parter, spaţiu comercial
satul Variaş
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.160.398 RON | 3.920.985 RON | 4.981.023 RON | 55.014 RON | 6.036.943 RON | 1.110.934 RON | 3 |
| 2024 | 18.163.587 RON | 5.372.326 RON | 1.329.450 RON | 0 RON | 6.018.744 RON | 4.689.294 RON | 30 |
| 2023 | 14.720.791 RON | 2.209.802 RON | 1.368.511 RON | 58.001 RON | 3.587.478 RON | 2.276.968 RON | 19 |
| 2022 | 19.965.703 RON | 985.467 RON | 1.450.423 RON | 319.832 RON | 1.160.561 RON | 30.240 RON | 19 |
| 2018 | 4.039.841 RON | 350.296 RON | 427.549 RON | 461.402 RON | 537.219 RON | 571.072 RON | 15 |
| 2014 | 1.433.586 RON | 18.118 RON | 376.893 RON | 148.261 RON | 363.053 RON | 189.483 RON | 32 |
| 2013 | 1.370.335 RON | 141.125 RON | 279.535 RON | 27.125 RON | 574.267 RON | 321.857 RON | 30 |
| 2012 | 2.805.749 RON | 150.492 RON | 286.218 RON | 7.125 RON | 678.832 RON | 399.739 RON | 42 |
| 2011 | 1.438.011 RON | 24.726 RON | 291.859 RON | 27.125 RON | 513.981 RON | 249.247 RON | 28 |
| 2010 | 2.721.860 RON | 56.122 RON | 756.172 RON | 2.125 RON | 978.567 RON | 224.520 RON | 8 |
| 2009 | 7.243.219 RON | 12.606 RON | 200.889 RON | 50.429 RON | 318.858 RON | 168.398 RON | 2 |
| 2008 | 383.238 RON | 50.953 RON | 195.672 RON | 66.417 RON | 255.047 RON | 125.792 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2018 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 12.160.398 RON | 18.163.587 RON | 14.720.791 RON | 19.965.703 RON | 4.039.841 RON | 1.433.586 RON | 1.370.335 RON | 2.805.749 RON | 1.438.011 RON | 2.721.860 RON | 7.243.219 RON | 383.238 RON |
| Venituri totale | 12.161.434 RON | 18.165.556 RON | 14.720.791 RON | 19.984.864 RON | 4.039.841 RON | 1.434.168 RON | 1.397.572 RON | 2.806.991 RON | 1.439.605 RON | 2.723.307 RON | 7.243.239 RON | 383.239 RON |
| Cheltuieli totale | 7.606.301 RON | 12.004.930 RON | 12.284.241 RON | 18.857.760 RON | 3.673.649 RON | 1.411.456 RON | 1.240.799 RON | 2.627.167 RON | 1.410.169 RON | 2.656.495 RON | 7.225.775 RON | 322.578 RON |
| Profit brut | 4.555.133 RON | 6.160.626 RON | 2.436.550 RON | 1.127.104 RON | 366.192 RON | 22.712 RON | 156.773 RON | 179.824 RON | 29.436 RON | 66.812 RON | 17.464 RON | 60.661 RON |
| Profit net | 3.920.985 RON | 5.372.326 RON | 2.209.802 RON | 985.467 RON | 350.296 RON | 18.118 RON | 141.125 RON | 150.492 RON | 24.726 RON | 56.122 RON | 12.606 RON | 50.953 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 55.014 RON | 0 RON | 58.001 RON | 319.832 RON | 461.402 RON | 148.261 RON | 27.125 RON | 7.125 RON | 27.125 RON | 2.125 RON | 50.429 RON | 66.417 RON |
| Active circulante | 6.036.943 RON | 6.018.744 RON | 3.587.478 RON | 1.160.561 RON | 537.219 RON | 363.053 RON | 574.267 RON | 678.832 RON | 513.981 RON | 978.567 RON | 318.858 RON | 255.047 RON |
| Stocuri | 132 RON | 0 RON | 0 RON | — | 46.741 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 457.331 RON | 84.102 RON | 89.751 RON | 47.946 RON | 44.616 RON | 163.675 RON | 345.533 RON | 3.500 RON | 19.525 RON | 3.500 RON | 232.346 RON | 12.148 RON |
| Casa si conturi la banci | 4.979.646 RON | 5.722.026 RON | 1.706.065 RON | 1.112.615 RON | 445.862 RON | 199.378 RON | 228.734 RON | 675.332 RON | 494.456 RON | 975.067 RON | 86.512 RON | 242.899 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 270 RON | — | 55.062 RON | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 4.981.023 RON | 1.329.450 RON | 1.368.511 RON | 1.450.423 RON | 427.549 RON | 376.893 RON | 279.535 RON | 286.218 RON | 291.859 RON | 756.172 RON | 200.889 RON | 195.672 RON |
| Capitaluri proprii | 1.110.934 RON | 4.689.294 RON | 2.276.968 RON | 30.240 RON | 571.072 RON | 189.483 RON | 321.857 RON | 399.739 RON | 249.247 RON | 224.520 RON | 168.398 RON | 125.792 RON |
| Capital subscris varsat | 30.200 RON | 30.200 RON | 30.200 RON | 30.200 RON | 30.200 RON | 30.200 RON | 30.200 RON | 30.200 RON | 30.200 RON | 30.200 RON | 30.200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 30 | 19 | 19 | 15 | 32 | 30 | 42 | 28 | 8 | 2 | 2 |