| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 866.307 RON | 2.191 RON | 187.229 RON | 7.412 RON | 102.138 RON | -65.465 RON | 10 |
| 2024 | 807.403 RON | -78.489 RON | 156.270 RON | 913 RON | 82.226 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| -67.657 RON |
| 10 |
| 2023 | 719.643 RON | 1.664 RON | 50.717 RON | 2.583 RON | 41.073 RON | 10.833 RON | 10 |
| 2022 | 710.584 RON | 1.320 RON | 45.850 RON | 5.434 RON | 55.835 RON | 26.560 RON | 10 |
| 2021 | 571.449 RON | 31.202 RON | 22.989 RON | 8.335 RON | 63.765 RON | 53.813 RON | 9 |
| 2020 | 481.694 RON | 19.990 RON | 23.024 RON | 11.449 RON | 32.241 RON | 22.611 RON | 9 |
| 2019 | 705.830 RON | 152 RON | 49.228 RON | 1.338 RON | 31.504 RON | 2.622 RON | 14 |
| 2018 | 716.381 RON | -12.116 RON | 35.636 RON | 2.438 RON | 33.803 RON | 2.469 RON | 17 |
| 2017 | 759.729 RON | 56.140 RON | 38.048 RON | 8.102 RON | 82.157 RON | 54.059 RON | 17 |
| 2016 | 616.810 RON | -2.460 RON | 45.612 RON | 12.033 RON | 29.690 RON | -2.081 RON | 16 |
| 2015 | 518.319 RON | 7.099 RON | 36.162 RON | 20.046 RON | 16.495 RON | 379 RON | 14 |
| 2014 | 450.797 RON | 3.616 RON | 62.193 RON | 29.190 RON | 22.999 RON | -6.720 RON | 14 |
| 2013 | 490.824 RON | 19.757 RON | 88.183 RON | 16.324 RON | 61.523 RON | -10.336 RON | 11 |
| 2012 | 423.331 RON | 16.164 RON | 115.611 RON | 8.610 RON | 76.908 RON | -30.093 RON | 11 |
| 2011 | 260.729 RON | 975 RON | 99.200 RON | 3.323 RON | 46.768 RON | -46.256 RON | 7 |
| 2010 | 175.892 RON | -44.379 RON | 92.915 RON | 11.835 RON | 19.250 RON | -47.232 RON | 8 |
| 2009 | 179.009 RON | 309 RON | 52.234 RON | 18.753 RON | 13.777 RON | -2.853 RON | 7 |
| 2008 | 134.513 RON | 1.310 RON | 64.196 RON | 24.462 RON | 25.288 RON | -3.162 RON | 6 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 866.307 RON | 807.403 RON | 719.643 RON | 710.584 RON | 571.449 RON | 481.694 RON | 705.830 RON | 716.381 RON | 759.729 RON | 616.810 RON | 518.319 RON | 450.797 RON | 490.824 RON | 423.331 RON | 260.729 RON | 175.892 RON | 179.009 RON | 134.513 RON |
| Venituri totale | 1.117.685 RON | 1.009.403 RON | 966.076 RON | 879.353 RON | 705.160 RON | 669.802 RON | 870.295 RON | 897.265 RON | 968.713 RON | 798.935 RON | 728.353 RON | 671.414 RON | 561.851 RON | 465.493 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 1.114.214 RON | 1.067.250 RON | 956.759 RON | 870.928 RON | 670.377 RON | 646.578 RON | 863.082 RON | 902.186 RON | 904.969 RON | 798.864 RON | 719.807 RON | 667.090 RON | 541.181 RON | 449.329 RON | ||||
| Profit brut | 3.471 RON | 0 RON | 9.317 RON | 8.425 RON | 34.783 RON | 23.224 RON | 7.213 RON | 0 RON | 63.744 RON | 71 RON | 8.546 RON | 4.324 RON | 20.670 RON | 16.164 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 57.847 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.921 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 2.191 RON | 0 RON | 1.664 RON | 1.320 RON | 31.202 RON | 19.990 RON | 152 RON | 0 RON | 56.140 RON | 0 RON | 7.099 RON | 3.616 RON | 19.757 RON | 16.164 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 78.489 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.116 RON | 0 RON | 2.460 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 7.412 RON | 913 RON | 2.583 RON | 5.434 RON | 8.335 RON | 11.449 RON | 1.338 RON | 2.438 RON | 8.102 RON | 12.033 RON | 20.046 RON | 29.190 RON | 16.324 RON | 8.610 RON | ||||
| Active circulante | 102.138 RON | 82.226 RON | 41.073 RON | 55.835 RON | 63.765 RON | 32.241 RON | 31.504 RON | 33.803 RON | 82.157 RON | 29.690 RON | 16.495 RON | 22.999 RON | 61.523 RON | 76.908 RON | ||||
| Stocuri | 27.046 RON | 17.809 RON | 26.945 RON | 48.392 RON | 21.583 RON | 12.353 RON | 12.318 RON | 13.236 RON | 12.548 RON | 20.077 RON | 6.701 RON | 14.519 RON | 11.268 RON | 10.429 RON | ||||
| Creante | 16.747 RON | 5.289 RON | 4.739 RON | 6.035 RON | 4.529 RON | 4.439 RON | 4.868 RON | 8.962 RON | 23.420 RON | 705 RON | 5.472 RON | 6.256 RON | 49.312 RON | 56.422 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 58.345 RON | 59.128 RON | 9.389 RON | 1.408 RON | 37.653 RON | 15.449 RON | 14.318 RON | 11.605 RON | 46.189 RON | 8.908 RON | 4.322 RON | 2.224 RON | 943 RON | 10.057 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 12.214 RON | 5.474 RON | 17.894 RON | 11.141 RON | 4.702 RON | 1.945 RON | 19.008 RON | 1.864 RON | 1.848 RON | 1.808 RON | — | 3.284 RON | — | — | ||||
| Datorii totale | 187.229 RON | 156.270 RON | 50.717 RON | 45.850 RON | 22.989 RON | 23.024 RON | 49.228 RON | 35.636 RON | 38.048 RON | 45.612 RON | 36.162 RON | 62.193 RON | 88.183 RON | 115.611 RON | ||||
| Capitaluri proprii | -65.465 RON | -67.657 RON | 10.833 RON | 26.560 RON | 53.813 RON | 22.611 RON | 2.622 RON | 2.469 RON | 54.059 RON | -2.081 RON | 379 RON | -6.720 RON | -10.336 RON | -30.093 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 10 | 10 | 10 | 10 | 9 | 9 | 14 | 17 | 17 | 16 | 14 | 14 | 11 | 11 | 7 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 302.892 RON |
| 237.220 RON |
| 231.578 RON |
| 165.928 RON |
| 301.917 RON |
| 278.374 RON |
| 228.402 RON |
| 164.367 RON |
| 975 RON |
| — |
| 3.176 RON |
| 1.561 RON |
| 0 RON |
| 41.154 RON |
| — |
| — |
| 975 RON |
| — |
| 309 RON |
| 1.310 RON |
| 0 RON |
| 44.379 RON |
| — |
| — |
| 3.323 RON |
| 11.835 RON |
| 18.753 RON |
| 24.462 RON |
| 46.768 RON |
| 19.250 RON |
| 13.777 RON |
| 25.288 RON |
| 10.123 RON |
| 11.967 RON |
| 10.174 RON |
| 12.514 RON |
| 35.237 RON |
| 4.903 RON |
| 939 RON |
| 4.995 RON |
| 1.408 RON |
| 2.380 RON |
| 2.664 RON |
| 7.779 RON |
| 2.853 RON |
| 14.598 RON |
| 16.851 RON |
| 11.284 RON |
| 99.200 RON |
| 92.915 RON |
| 52.234 RON |
| 64.196 RON |
| -46.256 RON |
| -47.232 RON |
| -2.853 RON |
| -3.162 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 8 |
| 7 |
| 6 |
spațiu parter și subsol situat în Hotel Sport
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.