ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
camera nr. 2
et. 5, ap. 18, corp C
Camera nr. 1
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 406.407 RON | 273.958 RON | 106.549 RON | 96.146 RON | 845.821 RON | 836.539 RON | 1 |
| 2024 | 401.512 RON | 63.964 RON | 215.575 RON | 295.578 RON | 559.596 RON | 639.651 RON | 1 |
| 2023 | 607.324 RON | 348.821 RON | 391.640 RON | 407.566 RON | 558.770 RON | 575.687 RON | 1 |
| 2022 | 351.535 RON | 158.374 RON | 558.154 RON | 513.004 RON | 272.016 RON | 226.866 RON | 1 |
| 2021 | 621.307 RON | 320.684 RON | 78.804 RON | 1.298.979 RON | 406.073 RON | 1.627.124 RON | 2 |
| 2020 | 508.381 RON | 363.151 RON | 248.967 RON | 1.379.642 RON | 303.133 RON | 1.433.808 RON | 2 |
| 2019 | 643.291 RON | 259.937 RON | 55.936 RON | 782.674 RON | 343.919 RON | 1.070.657 RON | 3 |
| 2018 | 706.622 RON | 407.155 RON | 211.472 RON | 787.691 RON | 341.490 RON | 910.720 RON | 4 |
| 2017 | 650.573 RON | 325.092 RON | 442.611 RON | 715.176 RON | 277.557 RON | 503.565 RON | 4 |
| 2016 | 198.995 RON | 7.882 RON | 614.642 RON | 732.494 RON | 97.359 RON | 178.473 RON | 3 |
| 2015 | 411.770 RON | 60.144 RON | 88.991 RON | 346.680 RON | 223.910 RON | 470.591 RON | 1 |
| 2014 | 480.425 RON | 58.668 RON | 27.124 RON | 223.738 RON | 213.833 RON | 410.447 RON | 1 |
| 2013 | 223.173 RON | -43.091 RON | 20.728 RON | 278.311 RON | 85.027 RON | 362.771 RON | 4 |
| 2012 | 423.024 RON | 85.882 RON | 60.771 RON | 337.099 RON | 105.708 RON | 405.862 RON | 5 |
| 2011 | 356.508 RON | 58.837 RON | 138.231 RON | 352.630 RON | 100.178 RON | 319.980 RON | 4 |
| 2010 | 273.962 RON | 11.628 RON | 24.795 RON | 235.617 RON | 50.321 RON | 261.143 RON | 3 |
| 2009 | 230.987 RON | 22.836 RON | 92.076 RON | 295.656 RON | 45.884 RON | 249.515 RON | 4 |
| 2008 | 290.241 RON | 99.864 RON | 101.679 RON | 227.281 RON | 101.077 RON | 226.679 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 406.407 RON | 401.512 RON | 607.324 RON | 351.535 RON | 621.307 RON | 508.381 RON | 643.291 RON | 706.622 RON | 650.573 RON | 198.995 RON | 411.770 RON | 480.425 RON | 223.173 RON | 423.024 RON | 356.508 RON | 273.962 RON | 230.987 RON | 290.241 RON |
| Venituri totale | 759.131 RON | 414.634 RON | 643.935 RON | 1.589.483 RON | 622.566 RON | 1.240.818 RON | 646.392 RON | 707.045 RON | 663.545 RON | 428.317 RON | 412.006 RON | 480.572 RON | 225.077 RON | 427.631 RON | 433.333 RON | 280.262 RON | 233.302 RON | 291.774 RON |
| Cheltuieli totale | 422.475 RON | 324.166 RON | 289.456 RON | 1.418.831 RON | 297.411 RON | 868.351 RON | 380.312 RON | 293.173 RON | 332.059 RON | 416.152 RON | 336.059 RON | 400.558 RON | 261.416 RON | 328.921 RON | 361.496 RON | 261.575 RON | 203.467 RON | 184.616 RON |
| Profit brut | 336.656 RON | 90.468 RON | 354.479 RON | 170.652 RON | 325.155 RON | 372.467 RON | 266.080 RON | 413.872 RON | 331.486 RON | 12.165 RON | 75.947 RON | 80.014 RON | 0 RON | 98.710 RON | 71.837 RON | 18.687 RON | 29.835 RON | 107.158 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 36.339 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 273.958 RON | 63.964 RON | 348.821 RON | 158.374 RON | 320.684 RON | 363.151 RON | 259.937 RON | 407.155 RON | 325.092 RON | 7.882 RON | 60.144 RON | 58.668 RON | 0 RON | 85.882 RON | 58.837 RON | 11.628 RON | 22.836 RON | 99.864 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 43.091 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 96.146 RON | 295.578 RON | 407.566 RON | 513.004 RON | 1.298.979 RON | 1.379.642 RON | 782.674 RON | 787.691 RON | 715.176 RON | 732.494 RON | 346.680 RON | 223.738 RON | 278.311 RON | 337.099 RON | 352.630 RON | 235.617 RON | 295.656 RON | 227.281 RON |
| Active circulante | 845.821 RON | 559.596 RON | 558.770 RON | 272.016 RON | 406.073 RON | 303.133 RON | 343.919 RON | 341.490 RON | 277.557 RON | 97.359 RON | 223.910 RON | 213.833 RON | 85.027 RON | 105.708 RON | 100.178 RON | 50.321 RON | 45.884 RON | 101.077 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | 1 RON | — | — | — | — | — | — | — | 4.260 RON | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 75.107 RON | 50.240 RON | 266.022 RON | 17.115 RON | 120.349 RON | -533 RON | -187 RON | 75.562 RON | 57.604 RON | 879 RON | 90.691 RON | 40.368 RON | 48.847 RON | 38.837 RON | 60.729 RON | 15.446 RON | 13.790 RON | 4.191 RON |
| Casa si conturi la banci | 90.714 RON | 59.356 RON | 292.748 RON | 254.900 RON | 285.724 RON | 303.666 RON | 344.106 RON | 265.928 RON | 219.953 RON | 96.480 RON | 133.219 RON | 169.205 RON | 36.180 RON | 66.871 RON | 39.449 RON | 34.875 RON | 32.094 RON | 96.886 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.121 RON | 52 RON | 991 RON | — | 876 RON | — | — | — | 458 RON | 16.189 RON | — | — | 20.161 RON | 23.826 RON | 5.403 RON | — | 51 RON | — |
| Datorii totale | 106.549 RON | 215.575 RON | 391.640 RON | 558.154 RON | 78.804 RON | 248.967 RON | 55.936 RON | 211.472 RON | 442.611 RON | 614.642 RON | 88.991 RON | 27.124 RON | 20.728 RON | 60.771 RON | 138.231 RON | 24.795 RON | 92.076 RON | 101.679 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 6.989 RON | 47.015 RON | 52.927 RON | 11.008 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 836.539 RON | 639.651 RON | 575.687 RON | 226.866 RON | 1.627.124 RON | 1.433.808 RON | 1.070.657 RON | 910.720 RON | 503.565 RON | 178.473 RON | 470.591 RON | 410.447 RON | 362.771 RON | 405.862 RON | 319.980 RON | 261.143 RON | 249.515 RON | 226.679 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 3 | 1 | 1 | 4 | 5 | 4 | 3 | 4 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
9 contracte atribuite, in valoare de 345.291 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 105.343 lei.
Achizitii directe
4 contracte
105.339 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
5 contracte
239.952 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 07:24).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
SDAC STUDIO SRLCUI 16368115 | 2 | ofertant · l-a avut subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
SALON IRENE SRLCUI 23468990 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.