ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 34% |
| persoană | 33% |
| persoană | 33% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.124.388 RON | -518.702 RON | 2.495.335 RON | 379.628 RON | 2.502.863 RON | 387.156 RON | 10 |
| 2024 | 18.571.835 RON | 1.746.058 RON | 1.783.747 RON | 638.664 RON | 3.326.433 RON | 1.884.524 RON | 9 |
| 2023 | 15.281.760 RON | 1.939.353 RON | 6.216.241 RON | 687.400 RON | 7.563.520 RON | 1.971.031 RON | 9 |
| 2022 | 6.964.691 RON | 611.420 RON | 1.265.894 RON | 387.005 RON | 1.529.438 RON | 651.423 RON | 7 |
| 2021 | 4.865.324 RON | 238.584 RON | 1.166.431 RON | 285.778 RON | 1.687.613 RON | 807.653 RON | 7 |
| 2020 | 7.219.143 RON | 560.545 RON | 268.945 RON | 251.317 RON | 1.358.272 RON | 1.245.536 RON | 7 |
| 2019 | 6.931.331 RON | 1.084.209 RON | 2.430.239 RON | 133.981 RON | 3.510.375 RON | 1.123.107 RON | 7 |
| 2018 | 4.337.192 RON | 430.151 RON | 1.807.811 RON | 78.290 RON | 2.231.654 RON | 545.243 RON | 7 |
| 2017 | 4.590.784 RON | 570.933 RON | 1.123.302 RON | 70.278 RON | 1.702.842 RON | 582.933 RON | 7 |
| 2016 | 2.283.891 RON | 60.825 RON | 735.724 RON | 40.612 RON | 792.441 RON | 99.885 RON | 7 |
| 2015 | 2.259.055 RON | 192.328 RON | 345.219 RON | 60.868 RON | 492.075 RON | 204.328 RON | 7 |
| 2014 | 3.163.412 RON | 280.467 RON | 435.164 RON | 127.366 RON | 612.292 RON | 292.851 RON | 7 |
| 2013 | 1.648.481 RON | 138.944 RON | 796.218 RON | 151.125 RON | 791.927 RON | 159.328 RON | 6 |
| 2012 | 1.480.168 RON | 137.014 RON | 626.306 RON | 163.093 RON | 697.735 RON | 216.208 RON | 7 |
| 2011 | 1.015.964 RON | 103.746 RON | 296.260 RON | 138.400 RON | 507.443 RON | 350.112 RON | 7 |
| 2010 | 2.046.675 RON | 289.858 RON | 129.863 RON | 37.754 RON | 481.652 RON | 331.203 RON | 7 |
| 2009 | 1.664.683 RON | 223.986 RON | 992.908 RON | 53.566 RON | 1.199.088 RON | 235.986 RON | 7 |
| 2008 | 1.045.440 RON | 92.577 RON | 846.130 RON | 83.904 RON | 338.107 RON | 104.578 RON | 9 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 5.124.388 RON | 18.571.835 RON | 15.281.760 RON | 6.964.691 RON | 4.865.324 RON | 7.219.143 RON | 6.931.331 RON | 4.337.192 RON | 4.590.784 RON | 2.283.891 RON | 2.259.055 RON | 3.163.412 RON | 1.648.481 RON | 1.480.168 RON | 1.015.964 RON | 2.046.675 RON | 1.664.683 RON | 1.045.440 RON |
| Venituri totale | 5.159.288 RON | 18.618.732 RON | 15.672.186 RON | 6.999.159 RON | 4.929.712 RON | 7.231.161 RON | 6.948.723 RON | 4.340.047 RON | 4.599.602 RON | 2.285.285 RON | 2.268.816 RON | 3.167.139 RON | 1.660.517 RON | 1.485.681 RON | 1.023.640 RON | 2.059.428 RON | 1.685.499 RON | 1.048.686 RON |
| Cheltuieli totale | 5.677.990 RON | 16.609.633 RON | 13.392.666 RON | 6.272.559 RON | 4.625.275 RON | 6.559.875 RON | 5.741.543 RON | 3.865.795 RON | 3.912.230 RON | 2.202.737 RON | 2.037.115 RON | 2.832.603 RON | 1.488.028 RON | 1.319.735 RON | 895.514 RON | 1.711.766 RON | 1.414.850 RON | 937.117 RON |
| Profit brut | 0 RON | 2.009.099 RON | 2.279.520 RON | 726.600 RON | 304.437 RON | 671.286 RON | 1.207.180 RON | 474.252 RON | 687.372 RON | 82.548 RON | 231.701 RON | 334.536 RON | 172.489 RON | 165.946 RON | 128.126 RON | 347.662 RON | 270.649 RON | 111.569 RON |
| Pierdere bruta | 518.702 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 1.746.058 RON | 1.939.353 RON | 611.420 RON | 238.584 RON | 560.545 RON | 1.084.209 RON | 430.151 RON | 570.933 RON | 60.825 RON | 192.328 RON | 280.467 RON | 138.944 RON | 137.014 RON | 103.746 RON | 289.858 RON | 223.986 RON | 92.577 RON |
| Pierdere neta | 518.702 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 379.628 RON | 638.664 RON | 687.400 RON | 387.005 RON | 285.778 RON | 251.317 RON | 133.981 RON | 78.290 RON | 70.278 RON | 40.612 RON | 60.868 RON | 127.366 RON | 151.125 RON | 163.093 RON | 138.400 RON | 37.754 RON | 53.566 RON | 83.904 RON |
| Active circulante | 2.502.863 RON | 3.326.433 RON | 7.563.520 RON | 1.529.438 RON | 1.687.613 RON | 1.358.272 RON | 3.510.375 RON | 2.231.654 RON | 1.702.842 RON | 792.441 RON | 492.075 RON | 612.292 RON | 791.927 RON | 697.735 RON | 507.443 RON | 481.652 RON | 1.199.088 RON | 338.107 RON |
| Stocuri | 1.056.522 RON | 200.804 RON | 2.942.557 RON | 706.637 RON | 543.205 RON | 134.923 RON | 1.668.478 RON | 1.208.018 RON | 199.795 RON | 248.232 RON | 48.608 RON | 41.428 RON | 430.021 RON | 190.786 RON | 119.464 RON | 44.935 RON | 512.570 RON | 132.850 RON |
| Creante | 288.649 RON | 177.610 RON | 580.720 RON | 40.991 RON | 714.612 RON | 334.815 RON | 1.008.996 RON | 707.480 RON | 661.338 RON | 433.586 RON | 221.759 RON | 306.487 RON | 308.989 RON | 454.044 RON | 328.711 RON | 204.353 RON | 435.575 RON | 92.938 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.157.692 RON | 2.948.019 RON | 4.040.243 RON | 781.810 RON | 429.796 RON | 888.534 RON | 832.901 RON | 316.156 RON | 841.709 RON | 110.623 RON | 221.708 RON | 264.377 RON | 52.917 RON | 52.905 RON | 59.268 RON | 232.364 RON | 250.943 RON | 112.319 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 0 RON | — | 874 RON | 693 RON | — | 909 RON | 43.110 RON | 3.133 RON | 5.952 RON | — | 12.500 RON | 36.637 RON | 3.454 RON | 529 RON | 34 RON | 600 RON | 528.697 RON |
| Datorii totale | 2.495.335 RON | 1.783.747 RON | 6.216.241 RON | 1.265.894 RON | 1.166.431 RON | 268.945 RON | 2.430.239 RON | 1.807.811 RON | 1.123.302 RON | 735.724 RON | 345.219 RON | 435.164 RON | 796.218 RON | 626.306 RON | 296.260 RON | 129.863 RON | 992.908 RON | 846.130 RON |
| Provizioane | 0 RON | 296.826 RON | 63.648 RON | — | — | 95.108 RON | 91.919 RON | — | 70.018 RON | 3.396 RON | 3.396 RON | 24.143 RON | 24.143 RON | 21.768 RON | — | 58.374 RON | 24.360 RON | — |
| Capitaluri proprii | 387.156 RON | 1.884.524 RON | 1.971.031 RON | 651.423 RON | 807.653 RON | 1.245.536 RON | 1.123.107 RON | 545.243 RON | 582.933 RON | 99.885 RON | 204.328 RON | 292.851 RON | 159.328 RON | 216.208 RON | 350.112 RON | 331.203 RON | 235.986 RON | 104.578 RON |
| Capital subscris varsat | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | — | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 10 | 9 | 9 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 7 | 7 | 7 | 7 | 9 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
26 de contracte atribuite, in valoare de 539.083 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 539.109 lei.
Achizitii directe
26 de contracte
539.083 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 03:10).